Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

a i tak go zmienisz z czasem ...

Nie sądzę.Na chwilę obecną Moonwatch nie ma nawet z kim przegrać,parafrazując klasyka.No bo z kim,nudnym do bólu,smutnym i małym Rolexem ( chodzi tylko o jego rozmiar :) , z Tudorem go udającym (fala,która aktualnie ma miejsce na forum pewnie głównie z powodu ostrych rabatów przeminie.Kto pamięta to wie,że tak już było,potem zalew na bazarku :) , z nowymi wypustami świecących,grubych,niewygodnych Omeg (antyrefleksy,ceramiki i inne niepotrzebne „oczojebne” wodotryski).Jeśli kogoś uraziłem to bardzo przepraszam.Zupełnie nie miałem takich intencji.

️+Seiko bez x = spełniony dwuzegarkowiec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No faktycznie jak 2 krople wody :D

 

Udawał Rolexa to pamiętny Tisell...

 

 

tudor-black-bay-rolex-submariner.jpg

Edytowane przez mazik77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tbn

@piotr_3miasto

 

Ja mam to samo z SMPc, także piękny zegarek jak się na niego patrzy. Tak piękny, że to błyszczenie mi zaczyna przeszkadzać po pewnym czasie. Odtrutką dla mnie jest Moonwatch, najlepiej kup do pary. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z Wami. Moon to Moon. Klasa. A im dłużej go mam tym mniej radośnie zakładam na przykład FOIS-a. Jest bo jest....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z Wami. Moon to Moon. Klasa. A im dłużej go mam tym mniej radośnie zakładam na przykład FOIS-a. Jest bo jest....

Ja uważam że to zupełnie różne zegarki i świetnie się uzupełniają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale macie problemy... Dyskusja o gustach jest zawsze miałka. Jeden lubi FOISa (np ja uważam go jako ten który jest bliższy historii księżycowej bo ją rozpoczął) inni Professionala. Mam oba ale Professional podoba mi się bardziej w wersjach innych niż czarna. Natomiast nie będę pisać kocopołów o chłopakach z korporacji albo o innych dziwnych przemyśleniach. Mógłbym mieć je wszystkie i cieszył bym się każdym. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to za app?


Longines Oposition, Tag Heuer Formula 1, Certina DS Podim 100m, Glashutte Spezimatic, Casio 6900 7ER, Omega SMP300 Chrono, Breitling Avenger Seawolf, Maurice Lacroix Pontos S, Alpina Alpiner 4 - Kukuczka
"Art. 54. Konstytucji RP: 1.Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę.Na chwilę obecną Moonwatch nie ma nawet z kim przegrać,parafrazując klasyka.No bo z kim,nudnym do bólu,smutnym i małym Rolexem ( chodzi tylko o jego rozmiar :) , z Tudorem go udającym (fala,która aktualnie ma miejsce na forum pewnie głównie z powodu ostrych rabatów przeminie.Kto pamięta to wie,że tak już było,potem zalew na bazarku :) , z nowymi wypustami świecących,grubych,niewygodnych Omeg (antyrefleksy,ceramiki i inne niepotrzebne „oczojebne” wodotryski).Jeśli kogoś uraziłem to bardzo przepraszam.Zupełnie nie miałem takich intencji.

wróć do korzeni :) bierz Kisiela ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wróć do korzeni :) bierz Kisiela ;)

Widzę,że nawet tu postanowiłeś pajacować :) Gratuluję samozaparcia.


️+Seiko bez x = spełniony dwuzegarkowiec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

golumiasty - moje samozaparcie w porownaniu do twojego to pikuś :)

lekko ubolewam aczkolwiek rowniez jest zmuszony ci pogratulowac ale nie samozaparcia a "wybitnej" gry aktorskiej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę,że nawet tu postanowiłeś pajacować :) Gratuluję samozaparcia.

Sam sie prosisz o tego typu komentarze, niestety. Twoje uwielbienie dla muna zakrwawa juz o masochizm. Wszyscy lubimy nasze zegarki ale przy okazji nie wyśmiewamy sie z innych osób mających inne gusta niż twoje.


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vitriol

wróć do korzeni :) bierz Kisiela ;)

ecipeci, temat Rolex vs Kisiel jest już zryty wzdłuż i wszerz, nie ograniczaj proszę kolegi, niech się rozwija!

 

@golumniasty czekamy na porównanie skubanego Moona spod znaku Wagi vs jakiś homar, np.:

 

alpha.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam sie prosisz o tego typu komentarze, niestety. Twoje uwielbienie dla muna zakrwawa juz o masochizm. Wszyscy lubimy nasze zegarki ale przy okazji nie wyśmiewamy sie z innych osób mających inne gusta niż twoje.

Pokaż mi chodź jeden mój post gdzie wyśmiewam czyjeś gusta?Nie tylko muna lubię.Sumo również.


️+Seiko bez x = spełniony dwuzegarkowiec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, forum daje możliwość wyboru z kim prowadzimy dyskusje, a z kim nie mamy ochoty jej prowadzić.

Dodatkowo mozna ignorować wybranych użytkowników.

Dajcie spokój, szkoda czasu i zdrowia na nic nie wnoszące dyskusje i przytyki.....


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nacisnąłem jednak na odcisk kilku właścicielom Tudorów (tzn.prawie Rolexów).I znów należy sparafafrazować klasyka: Słychać wycie? Znakomicie.Tylko szkoda,że w temacie Omegi.Tyle i aż tyle ode mnie.

Edytowane przez golumiasty

️+Seiko bez x = spełniony dwuzegarkowiec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokaż mi chodź jeden mój post gdzie wyśmiewam czyjeś gusta?Nie tylko muna lubię.Sumo również.

 

Chyba nacisnąłem jednak na odcisk kilku właścicielom Tudorów (tzn.prawie Rolexów).I znów należy sparafafrazować klasyka: Słychać wycie? Znakomicie.Tylko szkoda,że w temacie Omegi.Tyle i aż tyle ode mnie.

Sprawdź swój ostatni to może znajdziesz. Edytowane przez orlis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę.Na chwilę obecną Moonwatch nie ma nawet z kim przegrać,parafrazując klasyka.No bo z kim,nudnym do bólu,smutnym i małym Rolexem ( chodzi tylko o jego rozmiar :) , z Tudorem go udającym (fala,która aktualnie ma miejsce na forum pewnie głównie z powodu ostrych rabatów przeminie.Kto pamięta to wie,że tak już było,potem zalew na bazarku :) , z nowymi wypustami świecących,grubych,niewygodnych Omeg (antyrefleksy,ceramiki i inne niepotrzebne „oczojebne” wodotryski).Jeśli kogoś uraziłem to bardzo przepraszam.Zupełnie nie miałem takich intencji.

Kolegi @ golumiasty nie znam, tyle co z lektury forum.... Napisał to co wyżej, nic zdrożnego, ale wataha z efektem kuli śnieżnej zaczyna " deptać "...

Nie ładnie, nie po koleżeńsku.

Czy jak sie komuś nie przypieprzy to zyc nie można?

Rzeczywiscie nie dziwne ze coraz mniej ludzi tu zagląda...

 

P. S Napisal prawdę, bo po zachowaniu niektórych odnosze wrazenie ze zegarki traktuja jak członków rodziny przypisując im, i stając w ich obronie, cechy ludzkie...

Edytowane przez Master Yoda

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Blunio

Chyba nacisnąłem jednak na odcisk kilku właścicielom Tudorów (tzn.prawie Rolexów).I znów należy sparafafrazować klasyka: Słychać wycie? Znakomicie.Tylko szkoda,że w temacie Omegi.Tyle i aż tyle ode mnie.

Nie przejmuj się. Niektórzy tylko czekają na byle okazję by odreagować. A bo to zupa była za słona, a bo to dzieciska niesforne i pani znowu nabazgrała w dzienniczkach ucznia.

A my ... "róbmy swoje" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nacisnąłem jednak na odcisk kilku właścicielom Tudorów (tzn.prawie Rolexów).I znów należy sparafafrazować klasyka: Słychać wycie? Znakomicie.Tylko szkoda,że w temacie Omegi.Tyle i aż tyle ode mnie.

Ić stont!

 

Sam zaczynasz burzę. Jak chcesz mieć jeden zegarek i masz tylko Moona to fajnie. Ale nie pisz o Tudorach że są tu tylko dlatego bo jest wyprzedaz. Sam z niej skorzystałem. Aż szkoda było nie. I uwierz mi że mało tu takich funboy’ów Omegi jak ja. Ale lubię zegarki ogólnie i próbuję też inne marki.

 

A co do wypowiedzi o tym że nie miałeś zamiaru nikogo urazić to troche tak jakbym powiedział że sram na Twojego marnego moona deszczem moich fajnych zegarków ale nie bierz tego do siebie bo nie chciałem Cie tym urazić. Ok?

Edytowane przez Mikołaj N

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę zakończyć prywatne wycieczki. W celu wymiany prywatnych poglądów nt. tej czy innej osoby proszę je kierować na PW do tejże osoby lub innym, znanym sobie sposobom.

Dziękuję.


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.