Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Bransoleta oryginalna to koszt ok 2400zł w SG - mam ten sam problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale z ceną czy nie jest dostępna? Bo jak to mój tato mawia: było na konia musi być i na owies :)

Edytowane przez Mikołaj N

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale z ceną czy nie jest dostępna? Bo jak to mój tato mawia: było na konia musi być i na owies :)

Koń jest super. Pojawia się pytanie czy owies jest mu niezbędny do życia. Na razie za przyjaciela ma rasowego krokodyla nilowego i kilka pasków alphashark. Bransoleta tylko na zamówienie.

 

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja uzyskałem informacje, że 2780 zł :) Cena... Cóż bransoleta do Tudora S&G to koszt około 7,8 zł (info z zeszłego tygodnia, dzwoniłem bezpośrednio do serwisu) więc można powiedzieć, że Omegowa wychodzi tanio :D Pewnie prędzej czy później kupię ale jakby trafiła się używka w dobrym stanie, to zostałoby na inne zegarkowe wydatki ;)

Edytowane przez dawca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie tak - nie sztuka wydać te 2400 czy 2800, tylko zastanawiam się, czy jest rzeczywiście taka potrzeba.  Ja chciałem nieco złamać ten pomarańcz, żeby zegarek stał się bardziej uniwersalny i chyba już znalazłem sposób ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda pieniedzy moim zdaniem, jak sami piszą, robia je w Azji, wiec placic 3 tysiące dla znaczka to przesada, za tą kwotę zamiennik i kilka pasków z klamrami, oryginalnymi, mozna nabyć.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiennik to 15% ceny oryginału i nic nie udaje, bo nie posiada emblematów firmowych. Ten sam wzór niska cena. Mikołaj kiedyś zauważył, że na dobrej jakości nato będzie mu lepiej i miał rację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie trafiła się bardzo ciekawa rzecz, pokazująca drogę poszukiwań Brandta pod koniec lat 80 i na pocz. 90 XIX wieku.

Niezła sztuka . Ale jeśli mostek balansowy nie jest " łamany" tylko płaski , to może być to egzemplarz późniejszy ( początek XX W.).

Chyba , że się mylę ? Generalnie egzemplarze późniejsze były bardziej płaskie i ten mi tak wygląda .

Spotkałem sporo zegarków sygnowanych nawet ( chociaż nie zawsze) Luis Brandt przeznaczonych na rynek rosyjski , również w kopertach srebrnych z próbą 84 .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy ma ktoś na sprzedaż zapiecie z mikroregulacją do smpc?

Edytowane przez marcines

pozdrawiam

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powitać :)

 

Ma ktoś moze zdjęcie SMPC i Tudora BB na takim samym cienkim nadgarstku?

 

Drugie pytanie.

Jak blokuje sie posty konkretnych uzytkownikow ?

Edytowane przez Ceteth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Twoim profilu wchodzisz w „ignorowani uzytkownicy” . Wpisujesz „golumiasty” , zaznaczasz ignoruj posty i zapisujesz zmiany :)


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powitać :)

Ma ktoś moze zdjęcie SMPC i Tudora BB na takim samym cienkim nadgarstku?

Drugie pytanie.

Jak blokuje sie posty konkretnych uzytkownikow ?

Nie mam tej biżuteryjnej Omegi ale po porównaniu Tudora vs stare referencje 300 - tki sądzę że różnica w wielkości jest znacząca. Tu masz przykład z netu -pewnie są też jakieś pojedyczncze strzały

post-55792-0-08992700-1514731445_thumb.jpeg

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezła sztuka . Ale jeśli mostek balansowy nie jest " łamany" tylko płaski , to może być to egzemplarz późniejszy ( początek XX W.).

Chyba , że się mylę ? Generalnie egzemplarze późniejsze były bardziej płaskie i ten mi tak wygląda .

Spotkałem sporo zegarków sygnowanych nawet ( chociaż nie zawsze) Luis Brandt przeznaczonych na rynek rosyjski , również w kopertach srebrnych z próbą 84 .

 

Dzięki za głos w dyskusji :) . Pytanie , czy taka zapadka była przed, w trakcie czy po okresie stosowania zapadek spotykanych już w Omegach 19. Przyznam, że nie spotkałem Labradora z łamanym półmostkiem. Płaskość dotyczy powierzchni czy grubości mechanizmu? Tu werk nie jest dość gruby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Twoim profilu wchodzisz w „ignorowani uzytkownicy” . Wpisujesz „golumiasty” , zaznaczasz ignoruj posty i zapisujesz zmiany :)

Licz się tylko z tym, ze wtedy nie będziesz miał już zdjęć z nierysujacym się Moonem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Licz się tylko z tym, ze wtedy nie będziesz miał już zdjęć z nierysujacym się Moonem.

To jest genialne rozwiązanie. Stosuję je od dawna i jest dobrze.

 

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powitać :)

 

Ma ktoś moze zdjęcie SMPC i Tudora BB na takim samym cienkim nadgarstku?

 

Drugie pytanie.

Jak blokuje sie posty konkretnych uzytkownikow ?

Na nadgarstku 17cm to wygląda tak. Różnica jest spora, ale obydwa dają radę.12dd1a2ea712dced0afcbe2a2d1c58fc.jpgb49a0ffea09ff1dc11954ac24f6e9ff0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na nadgarstku 17cm to wygląda tak. Różnica jest spora, ale obydwa dają radę.

Właśnie zdjęcie z profilu pokazuje, jak świetnie zbudowana jest trzysetka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez dlugi czas myslalem, ze kupie BB, ale byla ikazja przymierzyc in house i czar prysl bo okazal sie grubasem. Patrzac na foty tylko utwierdzam sie w przekonaniu, ze do stajni dolaczy kolejna omega :)

 

Dzieki za rade z ignorowaniem :) tak sie tylko zastanawiam skad wiedzieliscie o kogo chodzi :P

Edytowane przez Ceteth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tudor zdecydowanie potężniejszy jest a Omega bardziej delikatna. Gdyby założyć go bliżej przegubu, byłby jednak trochę za duży. Tudor do mnie bardziej gada, bo nie lubię szkieletowych wskazówek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez dlugi czas myslalem, ze kupie BB, ale byla ikazja przymierzyc in house i czar prysl bo okazal sie grubasem. Patrzac na foty tylko utwierdzam sie w przekonaniu, ze do stajni dolaczy kolejna omega :)

Też się tak czaiłem na BB, ale na przymiarki poszedłem z falami i mi szybko przeszło :)

Przeszło na coś innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja mam 17cm nadgarstek i BB wygladal bardzo grubo. Moze sie uda gdzies ogarnac eta do spróbowania. Ja nawet speedyego mam reduceda bo dorosly moon troche duzy mi sie wydawal.

 

A dla odmiany, mój Speedy :)

post-81405-0-45218700-1514739057_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak lubię obydwa :) muszę jeszcze spróbować ponosić trochę Tudora na bransolecie, chociaż wtedy rzeczywiście może okazać się trochę zbyt masywny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mnie BBN BBR i BBSnG podobaja sie nawet bardziej niż SMP, średnica jest nawet ok, w sumie ma nawet mniej niz moje squale 1521 ale wygląda strasznie grubo i klockowato.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.