Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

No ale wiesz, że Cię lubię :-D

 

Taa, sam byś nosił tylko już nie masz co sprzedać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie o to mi chodziło. Jak będę miał możliwość to podjadę i zapytam. Jeśli nie zrobią w ramach gwarancji to wtedy oddam zegarek w ręce jakiegoś dobrego fachowca :)

 

Jeśli złoto w tej Omedze na żywo jest tak matowe jak na fotce to myślę, że i mnie przypadłaby do gustu... piękna :)

 

nikomu nie oddawaj, bo jak cos sie stanie w ciagu 4 lat to Omega juz go nie naprawi i nie dotknie. Sprawdzaja pod mikroskopem, czy zegarek byl otwierany po nich i odmawiaja naprawy :)

Edytowane przez stateless

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nikomu nie oddawaj, bo jak cos sie stanie w ciagu 4 lat to Omega juz go nie naprawi i nie dotknie. Sprawdzaja pod mikroskopem, czy zegarek byl otwierany po nich i odmawiaja naprawy :)

Tak, tak, dzięki za czujność :) Gwarancja na ten zegarek dobiega końca także jak odmówia to odczekam i ewentualnie wtedy zadziałam. Chyba, że brać jeszcze pod uwagę gwarancję po wykonanej naprawie, z zapisu na potwierdzeniu wynika, że udzielają 24 miesiące. Rozumiem, że okres ten dotyczy wymienionych elementów i usterek z nimi związanych. Jak będę na miejscu to popytam.

 

A tak w ogóle, to w sumie nie powiedzieli mi co dokładnie było przyczyną. Wymienili co wymienili, zrobili serwis i usterka znikła. Pytanie czy to ich tajemnica czy sami do końca nie wiedzą? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość raphael1215

Gwarancje masz na usterki czy złe działanie wymienionych podzespołów. Odchyłka 5-6 sek nie wyczerpuje definicji złego działania mimo naprawy. Aczkolwiek mogło by być lepiej. Ale możliwe, że w geście satysfakcji klienta zrobią Ci korektę chodu za free.

 

Gdyby nie wiedzieli co robią to by usterki nie usunęli. Poza tym wydaje mi się, że przy takiej usterce jak świrowanie odchyłki to standardem jest wymiana zespołu balansu i napędu.

Edytowane przez raphael1215

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Wydaje mi się" ma charakter kluczowy .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałem to pół żartem pół serio ;) Choć nie ukrywam, że nurtuje mnie dokładna przyczyna ( na temat której konkretnej odpowiedzi nie uzyskałem ) to jednak najważniejsze jest dla mnie to, że usterka została usunięta :)

Edytowane przez Bronn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość raphael1215

"Wydaje mi się" ma charakter kluczowy .

A Ty jesteś taki mądrala, że wiesz dokładnie co było przyczyną ? Zespół napędowy czy balans ? "Wydaje mi się" tyczy tego, że widocznie nie poradzili sobie z regulacją bo nie tu był problem więc wymienili cały układ balansu i napęd. Wtedy po wymianie wszystkich podzespołów odpowiedzialnych za dokładność chodu problem prawdopodobnie znikł. Bo w którejś z tych części mogła być wada odpowiadająca za nieprawidłowości w chodzie. Wątpię żeby tak dokładnie szukali co było przyczyną, czy była to oś balansu czy system antywstrząsowy czy jakieś opory na bębnach sprężyny.

Edytowane przez raphael1215

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mądrala ? Wprost przeciwnie .

Nie nadaję się do trzepania piany tylko , a sądzę że właśnie to proponujesz . .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki dużej pomocy kolegi Tomka @Wasyla :) przy kupnie z Anglii oraz Jego mega cierpliwości przy odbiorze z pożal się Boże InPostu już w Polsce stalem się szczęśliwym posiadaczem kolejnego Marka. Tym razem to 176.0015. Poniżej zdjęcia zrobione dzis przez Wasyla.

Tomek wielkie dzięki!

 

 

a859989e9d7e8728ac1da5d6713d7b9f.jpg8f5f046a9dbd6bbbfb854b32109f73f8.jpg7c3e8a052ef3c2b2046ffb7f0554e538.jpg0f3aa7934b3f142f1f3dbc15fd55bda9.jpg54fcfcd1256de36c2104110cfc17f0b9.jpg95ba9cc9a0ce879293bfd5c1a07bd17b.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Kurcze piękny jest :wub: trochę Ci nawet zazdroszczę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orlis to jest pasek od Snoopyego?

 

 

potwierdzam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

176.0012 już mam i jest przepiękny. Cel na 2018 to TV czyli 176.0014:)) i będzie super trójca.

W takim razie trzymam kciuki! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna Omega - ostatnio mam szczęście do tych mechanizmów

 

post-68206-0-53539900-1515189486_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co Pawel testujemy? :)

:D   Ja nie chcę tu już nikogo katować 

 

Piękna Omega jeszcze raz  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Resztę paska czy zapięcia?:) gdybym miał snoopyego to bym tu spamował codziennie fotkami niczym golumiasty:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.