Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chwalę się bo już nie mam czym. Zostały tylko zdjęcia :)

Co ślepemu po oczach ;) przepraszam :)


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej! Podpowiedzcie gdzie najlepiej kupić nową Omegę Speedmaster Racing. Warto kupić przy okazji wyjazdu za granicą? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartek39

Koledzy, ktoś ma tę De Ville?

To wyłącznie garniturowiec, czy z uwagi na kolor tarczy i przy zastosowaniu wymiennego pasa można go wykorzystywać też w mniej formalnych okazjach? Gdzie polecacie szukać najtaniej zarówno na pierwotnym, jak i wtórnym rynku? 

https://www.omegawatches.com/watch-omega-de-ville-prestige-co-axial-39-5-mm-42413402003001/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mazik globemastera sprzedajesz ? Co to się podziało ?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cudowny jest, szkoda że jestem biedakiem :D

Można wziąść kredyt albo zmienić pracę :) I spełniać marzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Branie kredytu na zegarek? To już lepiej nerkę sprzedać, nic nie musisz płacić, a i na parę fajnych Omeg starczy!

 

A całkiem poważnie, mam nadzieję, że nikt na tym forum aż tak się nie uzależnienil od zegarków, żeby kredyt brać :o

Edytowane przez SzymonJestem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale telewizor na raty to nie dziwi.


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Branie kredytu na zegarek? To już lepiej nerkę sprzedać, nic nie musisz płacić, a i na parę fajnych Omeg starczy!

 

A całkiem poważnie, mam nadzieję, że nikt na tym forum aż tak się nie uzależnienil od zegarków, żeby kredyt brać :o

Oczywiście, że takie osoby są na tym forum;) Przecież niektórzy kupują z naszego bazarku na raty no dobra zapewne są to raty 0 % ale mimo wszystko to pokazuje, że kogoś nie stać ale uzależnienie jest silniejsze;)

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega to chce mieć kredyt, spełnić marzenie czy zmienić pracę  :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tbn

Akurat branie na raty 0% to nie znaczy, że kogoś nie stać. Jak uwzględnimy jakieś zyski z zainwestowania tej sumy i inflację to jakby kupować z rabatem. ;) Konsumpcja na raty jest raczej mało sensowna tak czy inaczej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega to chce mieć kredyt, spełnić marzenie czy zmienić pracę  :D

 

Akurat udało się spełnić marzenie nie zmieniając pracy i bez kredytu.Ale skłamałbym jakbym nie przyznał się do myśli o zamiarze skredytowania upatrzonego zegarka jeszcze przed zebraniem odpowiedniej kwoty.Pokusa była :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak poważnie to cel uświęca środki. Ja też przy zakupie mojej PO ostro nadszarpnąłem budżet, ale warto było :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat branie na raty 0% to nie znaczy, że kogoś nie stać. Jak uwzględnimy jakieś zyski z zainwestowania tej sumy i inflację to jakby kupować z rabatem. ;) Konsumpcja na raty jest raczej mało sensowna tak czy inaczej. 

 

Jeśli raty nic nie kosztują to jest jak najbardziej sensowna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.