Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Fale na nowej są tragiczne. W starej 300M cała tarcza ma taką fakturę, wygląda to naturalnie. W nowej przypominają wąsy, a ponadto pokrywają tylko jej część, więc wyglądają na ozdobę umieszczoną trochę na siłę. Mogłyby być lepiej wkomponowane. Nie podobają mi się także wskazówka godzinowa, zawór helowy, trójkąt na bezelu, dodatkowa 10 na nim, przeszklony dekiel oraz wersje cygan.

 

To był fajny toolwatch, a zrobili z niego przebierańca.

Jestem zupełnie odmiennego zdania, tą interpretacją fali wymyślili koło na nowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tbn

Wydaje mi się też, że indeksy są większe i teraz zauważyłem że dodali pod główną osią wskazówek symbol, to akurat bez sensu. 

 

Nie wiem czy kolega meXy nie miał na myśli kierunku, w którym poszła ewolucja tego zegarka bardziej. Obecna SMPc jest prosta i gdyby nie połysk to nie byłaby koktailowa. ;) Na tej nowej są fale, zawór helowy jak babeczka, symbol związku chemicznego, przeszklony dekiel otoczony jakąś gwiaździstą strukturą. Mam wrażenie jakiegoś przeładowania. Im bardziej mu się przyglądam tym bardziej mi się nie podoba. W ogóle wszystkie premiery Omegi to rozczarowanie raczej. 

Edytowane przez tbn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak.


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się również podoba nowa wersja. W końcu każdemu z nas może podobać się co innego. I tak powinno być :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie piszecie o bikolorze. Aż tak źle? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bikolor ma ladna tarcze :)


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pisałem że cygan...


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie za fale odpowiada nadal klasyczna 2254 a dotychczasowa SMPc jest ciekawą odmianą. Muszę jednak przyznać że gdybym ich nie miał to już bym się ustawiał w kolejce po nową - bardzo fajny, zaawansowany technologicznie zegar za bardzo rozsądne pieniądze, poprawili w zasadzie wszystko co było do poprawienia nic specjalnie przy tym nie psując. Ja bym jeszcze wolał zwężaną bransoletę ale poradziłem sobie inaczej.

Nie poprawili tych okropnych wskazówek... Ja czekam na sword hands na basel 202x

A widziałeś nowego tudora s&g ? Smpc przy nim to pikus

Nowy s&g akurat dla mnie mega slaby- ta złota tarcza jest okropna


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie poprawili tych okropnych wskazówek... Ja czekam na sword hands na basel 202x

 

Nowy s&g akurat dla mnie mega slaby- ta złota tarcza jest okropna

Poprawiać najbardziej charakterystyczny element? Przecież m.in. to odróżnia smp od innych nurków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogorszyli wskazówki pogrubiając je.


Cały zegarek zrobił się taki "spaślak". Brak mu lekkiej elegancji poprzedników. Widać, Omega idzie śladem Roleksa i Suba.


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceramiczny jest spaślakiem względem swych poprzedników. Pewne wymiary PO to groteska.


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogli chociaż zewnętrzny AR sobie darować niby nurek ale na plaże do piasku strach dawac :))

Edytowane przez rafio77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim odczuciu na + mechanizm i antymagnetycznosc No i wreszcie dedykowana guma. Na - przeszklony dekielek, koronka od zaworu, brak nakładanego Iogo, data na 6. A fale? A one jak reszta zegarka. Trzeba będzie pomacać żeby się przekonac


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedno jest pewne:

 

James Bond nie będzie nosił nowej 300M.


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie macie kawał niesamowitej technologii (m.in.ceramiczna tarcza) w przyzwoitej  cenie. Jeżeli kogoś ciągnie w drugą stronę to jest model historyczny. A stare 300 jeszcze długo będą w sprzedaży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pooglądałem na spokojnie cały dzień i...uważam że zmiany na minus, a największe to brak nakładanego logo (co wynika imo z przeładowania tarczy, bo gdyby dołożyli nakładane, to już byłaby tragedia), pogrubione (nienaturalnie wyglądające) indeksy, przeładowana tarcza, przeszklony dekiel i nienaturalnie wielkie cyfry na bezelu. Szczerze to bardziej zachwyciły mnie nowości Tudora.

Ostateczną decyzję zostawiam do obejrzenia na żywo. Na renderach i filmikach to sobie możemy oglądać - dobrze wiemy, że tylko live się liczy :)


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt o tym nie napisał ale dla mnie najwikszym minusem w nowej smpc, poza za krótkimi wskazówkami, brakiem nakładanego logo, większym rozmiarem... jest brzydki bezel. Ten mm średnicy wygląda jakby przybył na bezelu. Ale najgorsze są na nim napisy. Mogli już dać liquidmetal bo ta biała farba to tragedia! Jak w tanich TH Aquaracer za 5k. W mojej smpc indeksy na ceramice są wycięte i wypełnione metaliczaną farbą w kolorze stali. Ta nowa biała, płaska wygląda tanio. W limitowanej commanders watch dali Liquid i naprawdę na to czekałem najbardziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie poprawili tych okropnych wskazówek... Ja czekam na sword hands na basel 202x

To może jednak nie sprzedawaj ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pooglądałem na spokojnie cały dzień i...uważam że zmiany na minus, a największe to brak nakładanego logo (co wynika imo z przeładowania tarczy, bo gdyby dołożyli nakładane, to już byłaby tragedia), pogrubione (nienaturalnie wyglądające) indeksy, przeładowana tarcza, przeszklony dekiel i nienaturalnie wielkie cyfry na bezelu.

Do tego miejsca moglbym sie pod tym postem podpisac. Moglbym im ewentualnie podarowac ten przeszklony dekiel. Mysle, ze jest zupelnie niepotrzebny, ale po zalozeniu na reke nie musialbym go ogladac. Ta Omega nie bedzie dla mnie raczej obiektem pozadania, zostaje przy starych falach :)


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.