Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Ten nowy Seamaster to jakieś nieporozumienie i przykład, że lepsze jest wrogiem dobrego. Takiego bajzlu na tarczy nie widziałem dawno... brakuje jeszcze Myszki Miki i Kaczora Donalda ;)

Niestety takie same odczucia mną targają.Dodatkowo za nieudane połączenie uważam połączenie ceramicznego bezela i fal.W aktualnej ceramicznej SMPc gładka czarna tarcza dodaje elegancji.Natomiast fale bardziej pasują do starego modelu.

Edytowane przez surovy77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi się nowe fale podobają.

Gładka jest fajna ale nowa tarcza niczego sobie. Może dlatego, że stara falowana jakoś do mnie nie przemawiała.

Edytowane przez Adi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowa SMP nie wygląda na pierwszy rzut oka źle. Do starej wersji były uwagi, że za delikatna, że bling bling, że biżuteryjny diver. Teraz poszli w drugą stronę, mi ten ruch akurat odpowiada.

Jedynie, co już było wspominane, malowane logo i napis Omega, to dla mnie jakaś porażka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taką przygarnę z przyjemnością.0334e58b24850812beab9ea3ad84828b.jpg


wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wywar

Te fale to super pomysł, patrzac na ten zegarek czujesz sie jak odplywasz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te fale to super pomysł, patrzac na ten zegarek czujesz sie jak odplywasz ;)

Fale to i owszem, ale pozostała cześć koncepcji tego zegarka w ogóle do mnie nie przemawia. Taka trochę "odpustowa" :blink:

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Konrad, super to wyszło! Mam nadzieję, że "na żywo" będzie jeszcze lepiej ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam starą z falami - moim zdaniem nowe fale sa brzydsze.

Edytowane przez szuwi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten nowy Seamaster to jakieś nieporozumienie i przykład, że lepsze jest wrogiem dobrego. Takiego bajzlu na tarczy nie widziałem dawno... brakuje jeszcze Myszki Miki i Kaczora Donalda ;)

E tam, dopiero powoli zrównują się z Rolexem - już jest 6 linijek napisów jak w Subie tylko jeszcze nie ma omegaomegaomega wokół tarczy ;)

 

Mnie się ten nowy SMPc podoba, tylko ta stożkowata koronka zaworu helowego niekoniecznie, no i zobaczymy czy zwiększenie wymiarów odbije się na wygodzie i wadze bo może dzięki zmienionej bransolecie i endlinkach jednak nie będzie słoniowata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tym pasku dla mnie zyskał nowe życie.

 

 

DSC_2690.jpg

 

 

DSC_2693.jpg


Sprawdź moją aktualną ofertę na: www.chroneo.pl 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to jest świetna wersja 300-tki. A na tej gumie wygląda bardzo dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tym pasku dla mnie zyskał nowe życie.

Dla mnie rewelacja. Co to za guma ?


pozdrawiam

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tbn

Panowie jak komfort użytkowania takiej gumy, zwłaszcza w nadchodzących ciepłych miesiącach? Nigdy nie nosiłem, a nie powiem fajnie wyglada smpc na tych gumach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak komfort użytkowania takiej gumy, zwłaszcza w nadchodzących ciepłych miesiącach? Nigdy nie nosiłem, a nie powiem fajnie wyglada smpc na tych gumach.

Z doświadczenia powiem, że latem to tylko bransoleta. Z tych co mam, najlepiej sprawowała się Jubilee od SKX007. Nie czułem że mam coś na ręku :huh:

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony w ramach wakacyjnego wyjazdu nad wodę, guma nadaje niezobowiązującego charakteru. Też rozważam zakup "kalosza" do SMPc na lato. Jaki teraz jest status: lepsze RubberB czy oryginalny 98000085?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gumowy pasek dodaje wakacyjnego charakteru prawie wszystkim zegarkom. Warto przynajmniej jedną taka kompozycje mieć.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybym częściej omegi używał to pokusiłbym się o RubberB która bardzo oj bardzo kusi w czerwieni


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gość”u

Bardzo fajnie prezentuje sie na tym pasku Karol.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponoc to przez ekskomunike i #speedyfriday https://youtu.be/BMEm8Aa4b1c

:-D

Może i Omega nie dała z siebie wszystkiego przy ostatnich projektach ale wyprzedaż tego pana może mieć inne źródło.

W obronie Moonów jego inna wersja ( zdjęcia z sesji paskowej dzięki uprzejmości Filipa ) z czytelną tarczą i nakładanym logo :-)

post-55792-0-10150600-1522072474_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.