Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Gość raphael1215

Nie parę stron wcześniej, a parę lat wcześniej- taka "niewielka" różnica.

Widocznie ja i wiele dziesiątek innych Kolegów mających też Omegi mają szczęście.

W tej chwili mam tylko dwie, ale przerzuciłem sporo Omeg i z żadną nie miałem żadnych problemów- przypadek czy szczęście? B)

  Powiedz to tym użytkownikom, których zegarki leżały miesiącami w serwisie i po wyczerpaniu wszystkich opcji wymieniano cały werk. Każdy ma swoje doświadczenia ja mam negatywne bo w moim przypadku praca 8500 była bardzo niestabilna.  Problem w tym, że mało kto opisuje problemy. W przypadku chęci sprzedaży zostaje ślad tak jak w przypadku w/w PO :D

Edytowane przez raphael1215

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty w ogóle z wszystkimi zegarkami których się dotkniesz masz negatywne doświadczenia, więc gdyby bazować na Twoich opiniach, to nikt nigdy nic nie kupiłby

 

Edit: to taka luźna uwaga bez zbytniej złośliwości, ale kilka tematów często przeglądam, w tym Omegi i Seiko. I jakoś nigdy nie zauważyłem Twoich pozytywnych wpisow, wiec ja juz wszystko przez 3 dzielę

Edytowane przez ricardo216

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość raphael1215

Ty w ogóle z wszystkimi zegarkami których się dotkniesz masz negatywne doświadczenia, więc gdyby bazować na Twoich opiniach, to nikt nigdy nic nie kupiłby

 

Edit: to taka luźna uwaga bez zbytniej złośliwości, ale kilka tematów często przeglądam, w tym Omegi i Seiko. I jakoś nigdy nie zauważyłem Twoich pozytywnych wpisow, wiec ja juz wszystko przez 3 dzielę

 

 

Obecnie mam 10 zegarków min Omegę i Seiko. Przerobiłem ponad 30 zegarków rożnych marek. O 2 modelach wyraziłem swoją negatywną opinie bo są po prostu słabe. O innych nie pisze ( ew wrzucam tylko fotkę ) bo wszystko z nimi jest ok.

Edytowane przez raphael1215

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raphael. Pamiętaj, że piszesz w temacie "miłośników omegi". Może lepiej założyć osobny temat?

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To z innej beczki - zgłoszę powrót do klubu :)

Warto wrócić z moonem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto wrócić z moonem :)

Warto, zdecydowanie warto ;)

 

W życiu nie kupię Rolka nie dlatego ze mnie nie stać „WSTYDZĘ SIE”:))

Co za bzdurna wypowiedź :D Edytowane przez Smycel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Smycel gratulacje Moonwatcha.Wybrałeś opcję -hesalit?

Dzięki. tak, to hesalit. Od kiedy przymierzyłem obie wersje wiedziałem, że interesuje mnie tylko hesalit.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To z innej beczki - zgłoszę powrót do klubu :)

Nic tylko pogratulować pięknego klasyka!

Tak je podziwiam na zdjęciach i sobie myśle, ze chyba będę musiał swojego odkurzyć :D


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. tak, to hesalit. Od kiedy przymierzyłem obie wersje wiedziałem, że interesuje mnie tylko hesalit.

Super wybór:) zawsze się bardzo cieszę jak kolejny forumowicz kupuje Moonwatcha:) rzadko który zegarek zdobywa status prawdziwie kultowego modelu!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co pisze kolega Raphael, który jakiej Omegi by nie kupił i tak "coś" znajdzie, czytam i dzielę przez dwa lub trzy. Owszem, pewnie są ludzie , którzy narzekają ale przy tej skali to nic dziwnego. Mam PO na 8500, rezerwa ponad 60h, na dobę robi -1s, +1s. Miałem wersję na 2500 w wersji C, też nic się nie działo. Więc nie generalizuj, że Omega taka zła...sam chciałeś kupić ale że ciągle coś...

Edytowane przez basterall

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co pisze kolega Raphael, który jakiej Omegi by nie kupił i tak "coś" znajdzie, czytam i dzielę przez dwa lub trzy. Owszem, pewnie są ludzie , którzy narzekają ale przy tej skali to nic dziwnego. Mam PO na 8500, rezerwa ponad 60h, na dobę robi -1s, +1s. Miałem wersję na 2500 w wersji C, też nic się nie działo. Więc nie generalizuj, że Omega taka zła...sam chciałeś kupić ale że ciągle coś...

Mam PO na 8900 i podobnie - odchyłki +/-1s. Z tym dzieleniem to chyba raczej przez 10...

Edytowane przez radwakon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic tylko pogratulować pięknego klasyka!

Tak je podziwiam na zdjęciach i sobie myśle, ze chyba będę musiał swojego odkurzyć :D

 

 

Super wybór:) zawsze się bardzo cieszę jak kolejny forumowicz kupuje Moonwatcha:) rzadko który zegarek zdobywa status prawdziwie kultowego modelu!

 

 

Dzięki chłopaki - od dłuższego czasu gdzieś w głowie coś siedziało i w końcu na tyle drgnęło, że się zdecydowałem  :)

 

 

Że tak skromnie dodam - wiadomo od kogo takie piękne tylko  :P  ;)  Niech się nosi Smycel!

 

Takie piękne to tylko z Wrocławia - zresztą nie tylko Omegi, ale i Suby  :D  :lol:

Będzie mocno walczyła o nadgarstek  B)  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

   mam problem z damską Omegą DeVill quartz mojej Żony. Zegarek stanął, wymieniliśmy baterię pochodził około 6 miesięcy i stanął. Żona pojechała do Zegarmistrza okazało się, że bateria dobra, Zegarmistrz przedmuchał zegarek i po tym zabiegu pochodziła około 3 tygodni i znowu stop. Czyli pewnie czyszczenie i smarowanie się szykuje. Czy możecie polecić jakiegoś Zegarmistrza ze Szczecina lub okolic (pewnie nie...) czy może polecicie jakiegoś Zegarmistrza do którego mogę wysłać zegarek (i do mnie wróci) :) ewentualnie czy wiecie ile taki serwis może kosztować. 

 

Dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

   mam problem z damską Omegą DeVill quartz mojej Żony. Zegarek stanął, wymieniliśmy baterię pochodził około 6 miesięcy i stanął.... czy może polecicie jakiegoś Zegarmistrza do którego mogę wysłać zegarek (i do mnie wróci) :) ewentualnie czy wiecie ile taki serwis może kosztować. 

 

Dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam 

 

Zegarek to chyba raczej zatrzymał się :o

A co do serwisu Omegi to proszę: https://panoramafirm.pl/mazowieckie,,warszawa,mokot%C3%B3w,marynarska,15_(budynek_new_city)_pi%C4%99tro_9/autoryzowane_centrum_serwisowe_zegarkow_omega_the_swatch_group_(polska)_sp._z_o.o.-zhablp_gwm.html


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko 2 sztuki okrągłe jak bułeczki po słabo wykonanej polerce w tym jedna "nowa" ze śladami po wymianie bezla. ale oczywiście wszystkie fabrycznie nowe :D A, i zapomniałem o sztuce, która miała zadrapania na uszach po zdejmowaniu bransolety.

  Z moich doświadczeń oraz opinii innych użytkowników.  Co-axial to ogólnie zmora wszystkich posiadaczy Omegi. Co do werków : 2500 A i B totalna porażka odnośnie C i D rożnie mówią 9 podobno wersja D najlepsza ). 8500 chodzi jak chce raz bardzo potrafi spieszyć innym razem mocno późnić, trafiają się egzemplarze dobrze złożone i wyregulowane . W 8500 zamiast rozebrać, oczyścić i nasmarować bębny w których zbiera się multum syfu serwis je po prostu wymienia. Dodatkowo lubi dojść wymiana zespołu balansu. A to generuje coraz większe koszty. Podejrzewam, że 8900 nie lepszy w tej kwestii. Zwykły zegarmistrz nie dotyka Co-axiala pozostaje firmowy serwis,

Hm, ja miałem 5 różnych Omeg z Coaxialem, od tych starych 3650 czy jakoś tak na najnowszej skończywszy i nie miałem żadnych problemów. Z serwisem tak mi się udawało, że zawsze sprzedałem przed i kupowałem nowe :-) No ale wiem, że to nie jest recepta. Ale skoro miałbym parę tysi wydać na przegląd, wolałem dołożyć parę zeta i kupić nowy. A jak się kupi w dobrej cenie to i przy sprzedaży nie jest źle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. tak, to hesalit. Od kiedy przymierzyłem obie wersje wiedziałem, że interesuje mnie tylko hesalit.

A ja sobie chwalę wersję z szafirem. Jak porównywałem obydwie wersje w salonie to dla mnie optycznie zwyciężył jednak szafir.Zegarek większy mi się wydaje i bardziej płaskie jest w nim szkło.

post-102288-0-13879100-1523004797_thumb.jpeg

Edytowane przez surovy77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie chwalę wersję z szafirem. Jak porównywałem obydwie wersje w salonie to dla mnie optycznie zwyciężył jednak szafir.Zegarek większy mi się wydaje i bardziej płaskie jest w nim szkło.

 

Całe szczęście ja nie miałem takich dylematów. To znaczy był, brać AT z czarną tarczą czy niebieską. Ponieważ z czarną mam już kilka zegarków, zwyciężył

"navy blue"

Edytowane przez Jędrula.wawa

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie chwalę wersję z szafirem. Jak porównywałem obydwie wersje w salonie to dla mnie optycznie zwyciężył jednak szafir.Zegarek większy mi się wydaje i bardziej płaskie jest w nim szkło.

Każdy znajdzie coś dla siebie :) Mi właśnie to wypukłe szkło bardzo się podoba. Plus bardzo lubię czuć hesalit pod palcami - jest taki przyjemny ;)

 

Oczywiście zdjęcie musiało się obrócić :/

post-48855-0-96219800-1523006019_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.