Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Gość gość”u

Czy zna ktoś firmę Watches Spa Damian Pietrzyk?

Najlepszy w PL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Właśnie mam zdjęcia Omegi którą obecny sprzedający kupił od tej firmy. Podobno koperta była nieruszana, ale nie miałem nigdy tego modelu w ręce żeby to właściwie ocenić. Wygląda to ładnie, choć te boczne szlify trochę dziwne.

 

Gdyby komuś kto ma chciało się rzucić okiem i napisać parę słów byłbym wdzięczny :)

9a4932582d5c7f6230b2575f0b3da984.jpg2e83d96235b795d6c58b2fa7e1b70689.jpgf8e42cedfdb037102304ef33a5b73c8c.jpg91dc5d43234543234a87e9443d5f4455.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy zna ktoś firmę Watches Spa Damian Pietrzyk?

Polecam Damiana cuda działa z kopertami i bransami.

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka


"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Właśnie mam zdjęcia Omegi którą obecny sprzedający kupił od tej firmy. Podobno koperta była nieruszana, ale nie miałem nigdy tego modelu w ręce żeby to właściwie ocenić. Wygląda to ładnie, choć te boczne szlify trochę dziwne.

Gdyby komuś kto ma chciało się rzucić okiem i napisać parę słów byłbym wdzięczny :)]

Jak dla mnie to była ruszana ta koperta! A najbardziej widać to po pierścieniu tak na szybko patrząc na telefonie!


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Była, była, ale szczęście w nieszczęściu - ktoś wiedział jak zachować krawędzie. Można nawet powiedzieć, że jest dobry w te klocki, jak ktoś lubi takie "odrestaurowania".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Linie ( kanty ) gdzie na pierścieniu między bezelem a kopertą stykają się 4 powierzchnie powinny być równe i symetryczne tu na niektórych zdjęciach takie nie są. Podobnie boczna polerka koperty wydaje się być zbyt wyrazista ale może to efekt padającego pod kątem światła. Tak czy siak zegarek nie wygląda po tym odświeżeniu źle. Jeśli wkładka bezela też jest w dobrym stanie na całym przebiegu to fajnie. Nie jest łatwo znaleźć nieodświeżane sztuki w dobrym stanie. W końcu na przełomie wieków to był flagowy Omegowy toolwatch.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Panowie po raz kolejny za opinię, zegarek jest w Warszawie, lada moment powinien być wystawiony na fb czasoholicy. Ja odpuściłem narazie, faktycznie te łączenia na bezelu wyglądają na wyoblone i niesymetryczne - bez oględzin na żywo nie da rady, a narazie nie mam w planach wyjazdu do stolicy. Może następnym razem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dopeman

To jest bardzo, bardzo niewdzięczna koperta do polerowania - tutaj i tak ktoś to zrobił nieźle. Osobiście sportowego zegarka nigdy bym nie wypolerował (ani taki nie kupił), ale ten tutaj to nie jest zły egzemplarz. Po dobrej cenie można śmiało przytulać, bo to piękny i klasyczny już model. Ten youngtimer ma już swoje lata, więc znaleźć ideał (czyli niepolerowany w bardzo dobrym stanie) może być nieco trudno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dopeman

To jest bardzo, bardzo niewdzięczna koperta do polerowania - tutaj i tak ktoś to zrobił nieźle. Osobiście sportowego zegarka nigdy bym nie wypolerował (ani taki nie kupił), ale ten tutaj to nie jest zły egzemplarz. Po dobrej cenie można śmiało przytulać, bo to piękny i klasyczny już model. Ten youngtimer ma już swoje lata, więc znaleźć ideał (czyli niepolerowany w bardzo dobrym stanie) może być nieco trudno.

No właśnie tylko sztywne 7,5k to znów nie taka okazja za goły zegarek. Może trafi się lepszy egzemplarz, a może coś bezpośrednio w Watches Spa będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem to szczęście i udało mi się kupić egzemplarz w idealnym stanie, pełen komplet, i nie był polerowany.

Do tego cena była super dobra ale to było szczęście i pewnie nie szybko albo wcale nie będzie takiej okazji! :)

post-22413-0-28815800-1523954284_thumb.jpeg

 

post-22413-0-13368700-1523954356_thumb.jpeg

 

post-22413-0-22204000-1523954427_thumb.jpeg

 

post-22413-0-21529800-1523954488_thumb.jpeg

 

post-22413-0-76577300-1523954553_thumb.jpeg

 

post-22413-0-44294000-1523954852_thumb.jpeg

 

post-22413-0-89707900-1523955076_thumb.jpeg

 

post-22413-0-34847800-1523955130_thumb.jpeg


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem to szczęście i udało mi się kupić egzemplarz w idealnym stanie, pełen komplet, i nie był polerowany.

Faktycznie ładny egzemplarz tego bardzo udanego modelu Omegi. Mi się w tym zegarku najbardziej podoba to, że łączy ze sobą dwa światy: indeksy i wskazówki jeszcze rodem z oldschoolowych Seamasterów 300, ale koperta i fale na tarczy już na miarę nowoczesnego zegarka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem to szczęście i udało mi się kupić egzemplarz w idealnym stanie, pełen komplet, i nie był polerowany.

Do tego cena była super dobra ale to było szczęście i pewnie nie szybko albo wcale nie będzie takiej okazji! :)

 

 

To ja pochwalę się że miałem bardzo podobną sytuacje :)

 

orientujecie się czy do tej referencji będzie pasować jakieś zapięcie z mikroregulacją ?

 

 

 

 

 

 

 

 

eb61f6c25b5e7.jpg

Edytowane przez Muzzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja pochwalę się że miałem bardzo podobną sytuacje :)

 

No to tylko pogratulować bo to nie częste przypadki!

Tylko widząc twoje ADhd zegarkowe to pewnie pójdzie do ludzi ;):D

A uważam ze ten model ma duże predyspozycje do bycia dość poszukiwanym modelem w przyszłości emerytalnej! ;)

 

Faktycznie ładny egzemplarz tego bardzo udanego modelu Omegi. Mi się w tym zegarku najbardziej podoba to, że łączy ze sobą dwa światy: indeksy i wskazówki jeszcze rodem z oldschoolowych Seamasterów 300, ale koperta i fale na tarczy już na miarę nowoczesnego zegarka.

Mam tak samo i wiem dla tego, ze ten model pozostanie na długie lata w mojej kolekcji! :)


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny egzemplarz którego już chyba gratulowałem :), gdyby Submariner nie był jeszcze lepszym diverem to z pewnością skończyłbym z 2254.50, najlepsza SMP w historii. Jedyne co mi w niej nie gra to kulfoniaste grube cyfry na bezelu, ale to jest mały mankament przy doskonałym całokształcie tego zegarka.

Dzięki ponownie! :)

To prawda z tymi cyframi tez ostatnio o tym myślałem ale to faktycznie nie wielka wada tego modelu a myśle, ze jest to bardziej pokierowanie funkcjonalnością w ciężkich warunkach podwodnych ;)

Których raczej nie bywają! :P


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem cyfry są proporcjonalne do indeksów i decydują o prawdziwie narzędziowym charakterze tego zegarka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cło to akurat grosze, ale dolicz 23% vatu.

 

ponawiam pytanie, czy mogę dokupić do starszek Planet Ocean na 2500 zapiecie z mikroregulacja? Bedzie pasować jakies?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem fanem modyfikacji ale ta się prezentuje naprawdę fajnie! :)

 

post-22413-0-10365900-1523980846_thumb.jpeg

 

 

Zdjęcie z sieci.post-22413-0-09036000-1523981205_thumb.jpeg

Edytowane przez szwed

Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja postanowiłem ze się nie będe z moją PO rozstawał. Chodzę w niej dosłownie wszedzie.Nie po to kupiłem zeby w pudełku leżała :D Są juz oczywiscie pierwsze mikro-ryski .Pozdrawiam.

post-81204-0-24226400-1523980972_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gość”u

Jak dla mnie to była ruszana ta koperta! A najbardziej widać to po pierścieniu tak na szybko patrząc na telefonie!

 

Była robiona.

@dopeman

To jest bardzo, bardzo niewdzięczna koperta do polerowania.

 

Omega PO, 300, AT, Speedmastery i inne z ta konstrukcją koperty to bajeczne zegarki do roboty. Naprawdę. Nie ma tam żadnych cudów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ponawiam pytanie, czy mogę dokupić do starszek Planet Ocean na 2500 zapiecie z mikroregulacja? Bedzie pasować jakies?

Nie da się. Też o tym myślałem, ale te zapięcia z mikroregulacją są na śruby, a stara PO na piny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Swięta Wielkanocne , szwagier z Rajchu zjechał i była okazja do pochwalenia się Omegą.Było widać lekką zazdrość o pudełko :D .Jak się trochę zrobiliśmy juz ,to przyszła kolej na pojedynek :D .Pojedynek się odbywał po 24.00 wiec swiatło słabe,no i operator aparatu tez daleki był o formy :P .Ocenę zostawiam Wam.Pozdro. 

post-81204-0-24385700-1523983090_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.