Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Dlatego wymyślono półogniwa :P

Bardzo fajna sprawa, można z jednego zrobić brelok i mieć zawsze przy sobie na wypadek potrzeby rozszerzenia bransolety :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczególnie jak siedzimy w zatłoczonym autobusie albo na spotkaniu biznesowym ;):D


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyżby ciążyła waga Marek ;-) Masz dwa klasyki które świetnie się uzupełniają i obronią się w każdej kolekcji. Dla lepszego różnicowania SUBa zostawiłbym na bransolecie a Moona nosił na różnych paskach ...w ten sposób nigdy się nie znudzi...

 

Nic nie ciąży - po prostu takie mam odczucia  ;)

Być może, gdybym pierwszego miał Moona, to inaczej bym to odbierał, ale póki co jest jak jest.

Specjalnie podkreślałem, że nie pisze nic złego na temat Omegi, po prostu kolega pytał o porównanie, to siłą rzeczy któryś musiał wypaść lekko lepiej - i dla mnie tym jest Sub. czysto Sub-iektywnie  :D

A co do pasków i bransolet - to akurat oba bardzo fajnie się nadają do tej zabawy, co jest oczywiście ich wielkim plusem.

 

Też uważam, że masz zestaw idealny, a moon może godnie konkurować o nadgarstek.

 

Ktoś tu wyprzedził moje myśli.

 

Do zestawu idealnego jeszcze brakuje garniturowca  ;) Stąd ni z tego ni z owego przyszedł mi do głowy nowy (ale odległy) cel  :ph34r: 

Natomiast, jeśli mówimy o 99% czasu to fakt - Sub i Moon mogą w zupełności wystarczyć (choć chyba brakowałoby mi czegoś z jasną tarczą, ale tu mam GSa)   :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, teraz rozumiem. Ale klasyczna czy micro, funkcja ta sama ;) a omawiane wyżej Omegi, nie mają ani tej ani tej. Musiałbym kiedyś przymierzyć i zobaczyć jak leżą.

Nowoczesna Mikroregulacja ( na przykład easy link ) służy temu by bez narzędzi i wysiłku w każdych warunkach wydłużyć lub skrócić bransoletę i sprawdza się w przypadku dobowych wahań średnicy nadgarstka. Więc to nie do końca to samo. Zawsze można w upały nosić na NATO.

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowoczesna Mikroregulacja ( na przykład easy link ) służy temu by bez narzędzi i wysiłku w każdych warunkach wydłużyć lub skrócić bransoletę i sprawdza się w przypadku dobowych wahań średnicy nadgarstka. Więc to nie do końca to samo. Zawsze można w upały nosić na NATO.

No ok, zgoda, ale taka naciągana, bo w tej 'klasycznej' to przecież zrobisz to samo za pomocą długopisa, a jak akurat nie masz to napewno w najbliższym otoczeniu znajdziesz. Albo wykałaczkę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Specjalnie założyłem kajdan, żebym mógł razem z Wami ponarzekać na brak mikroregulacji :)

20180428_165618.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi tam też brak regulacji nie przeszkadza, rewelacyjna jest ta stara PO.

 

 

5059af84d0d6c.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowa PO tez całkiem całkiem

 

6b462ca1f60358ffca4a787c502a1cf3.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jakos weszla ;) 

Wszystko zalezy od koszuli, sa takie pod ktore nie wejdzie. Tak samo mam z tudorem bbb 


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi tam też brak regulacji nie przeszkadza, rewelacyjna jest ta stara PO.

 

No, nareszcie jakaś odmiana w wątku, bo tu tylko ciągle Moonwatche i Moonwatche. :)

Miałem 45,5 na 2500, super zegar, ale niestety trochę za duży dla mnie.

Za to 42 na 8500 nosi się super. Mój ulubiony zegarek na wyjazdy. Na majówkę też się załapał :D

000f96442dd7d080a0f019468ff5a98f.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie taki chodzil za mna dlugi czas ale nowych juz nie ma opcji znalezc, wiec kupilem 43,5mm

 

Super jest!


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie taki chodzil za mna dlugi czas ale nowych juz nie ma opcji znalezc, wiec kupilem 43,5mm

 

Super jest!

Dzięki! Nie wiem jak teraz, ale ja nówkę wyrwałem w miarę niedawno, bo w październiku 2017.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakim cudem PO weszla pod mankiet?

43.5 8900 wchodzi bez problemu - od tego jest ten drugi guzik przy mankiecie... :) Edytowane przez radwakon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz jak kupilem 43,5 to bedziecie kusic 42mm, a jak temat wisial w poszukuje to nikt nie mial ;) 


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

43,5mm ma dużo lepsze proporcje od tej nowej 42mm wiec dobrze zrobiles. Jeżelo chcesz 42mm to najlepiej na 2500.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Omega zrobiła podstawowy błąd w nurkach, dała im przeszklony dekielek. I tylko dlatego 2500 ma przewagę nad nowymi.


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie widzę nic złego w przeszklonym deklu. Jedni lubią podziwiać werk, a inni nie - rzecz gustu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muzzy tez licze ze bede zadowolony, ale caly pomaranczowy bezel kusil mnie bardzo. To fakt 2500 nie jest taka gruba jak 8500 ale ceny juz ida tylko w gore, odpuscilem poszukiwania, szczegolnie biorac pod uwage za ile kupilem nowa 8900.


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.