Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Wam, noszę się z zamiarem kupna Speediego... podążać za jak największym rabatem czy może jednak warto kupić zegarek w butiku Omegi na placu trzech krzyży ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wam, noszę się z zamiarem kupna Speediego... podążać za jak największym rabatem czy może jednak warto kupić zegarek w butiku Omegi na placu trzech krzyży ?

Po środku pozostaje Ci jeszcze spore pole, wiec może to jest jakiś trop ?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w butiku raczej zadnego rabatu nie dostaniesz. mozesz liczyc na prosty kurs zegarmistrzowski i butelke szampana w cenie....

czy jest to warte swojej ceny zakladajac ze roznica miedzy butikiem a innymi sklepami to 20%

sam musisz sobie odpowiedziec.

 

a w butiku zawsze mozesz sobie kiedys dokupic akcesoria np perfumy albo pasek:)

 

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wam, noszę się z zamiarem kupna Speediego... podążać za jak największym rabatem czy może jednak warto kupić zegarek w butiku Omegi na placu trzech krzyży ?

To zależy od Twoich preferencji.

Wartą rozważenia jest opcja kupna lekko używanego z forum, np.: za 60% ceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do 28 maja jest promo w Kruku na -20%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie wiedzę, czy takie promki na cały zegarkowy asortyment zdarzają się regularnie - np. kilka razy w roku, bo 20% to chyba ciężkie do przebicia?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez Szyszkops

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie biorę zupełnie pod uwagę zakupu używanego zegarka. Jeżeli chodzi o nowe to faktycznie Kruk ma obecnie promocję -20% a Jubitom -15% (nie wiadomo do kiedy). Rzecz w tym, że Kruk w zasadzie nie ma Omeg w salonach... pozostaje zamówienie przez internet a to mi się nie uśmiecha. Butik... no ładne okoliczności zakupu, szmery bajery ale cena nie do ruszenia... decyzje decyzje

Edytowane przez CCzarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bazant

Dzięki za odpowiedz. Moje pytania: Jak dużo czasu trzeba sobie zarezerwować zeby na spokojnie wszystko zobaczyć? Czy można tam robić zdjęcia? Ladujac w Genewie można do Biel dostać się w jakiś sensowny sposób? Dzięki z góry za odpowiedzi.

Perony kolejowe są w tym samym ciągu budynków więc trzeba się kierować tablicami informacyjnymi. Jest bezpśredni pociąg z lotniska do Biel. Koszt to 28 CHF

 

https://www.sbb.ch/de/kaufen/pages/fahrplan/fahrplan.xhtml;jsessionid=3FB2EFF82252E72B9E5CCE46587552CD

 

Lub

 

sbb.ch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kruk ostatnio czesto daje -20% na rozne okazje, sam jestem zdziwiony, ale czekam. Mysle o zakupie LLD u nich i czekam az dadza wiecej ;) nie mam presji wiec moge czekac. Fakt faktem 20% to bardzo duzo jak na nowy zegarek, za mniej jedynie znajdziesz na chrono24.

 

Zawsze mozesz probowac negocjowac u innych AD powolujac sie na fakt ze w kruku daja 20%

Edytowane przez vvv

Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj w Jubitmie na Mokotowie zapytałem o nowego Raiimastera z góry informując ,że chcialbym tylko zobaczyć "na żywo".Nie pytany mily pan sprzedawca wypalił "dzisiaj mamy na omegę - 15%".Te rabaty do 20% są raczej codziennością, wyrwać coś więcej to jest dopiero "deal".A na marginesie ten Railmaster na renderach wydawał się fajniejszy niż w rzeczywistości.Jakiś strasznie lekki mi sie wydał ,a oglądałem na bransolecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie biorę zupełnie pod uwagę zakupu używanego zegarka. Jeżeli chodzi o nowe to faktycznie Kruk ma obecnie promocję -20% a Jubitom -15% (nie wiadomo do kiedy). Rzecz w tym, że Kruk w zasadzie nie ma Omeg w salonach... pozostaje zamówienie przez internet a to mi się nie uśmiecha. Butik... no ładne okoliczności zakupu, szmery bajery ale cena nie do ruszenia... decyzje decyzje

Bzdura! W Kruku w Starym Browarze w Poznaniu masz większość kolekcji na miejscu łącznie z nowościami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bzdura! W Kruku w Starym Browarze w Poznaniu masz większość kolekcji na miejscu łącznie z nowościami.

Potwierdzam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mają czarną AT nową z żebrowaniem poprzecznym  41 mm w starym browarze, może ktoś wie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mają czarną AT nową z żebrowaniem poprzecznym 41 mm w starym browarze, może ktoś wie?

Nie pamiętam cz mają w starym browarze w kruku ale w jubitomie w posnani z tego co kojarzę to jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na rozruszanie tematu bo coś niemrawo ostatnio.Mało zdjęć.Wrzucajcie coś :)

post-102288-0-75224600-1527351586_thumb.jpeg

post-102288-0-26970400-1527351750_thumb.jpeg

Edytowane przez surovy77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że ten zegarek zawładnął twoim nadgarstkiem. :)


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że ten zegarek zawładnął twoim nadgarstkiem. :)

Nie aż tak do końca....

Dziś:

 

29cef42faecc1044f0cad54adfe3d7ad.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie pamiętam, a nie mogę znaleźć - jakie są wymiary bransolety w 300 master 21/18 czy 21/20?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Scaut, dzieki za info.

Chodziło mi  o kruka, bo zakup "wiązany" u nich mi chodzi po głowie.

Podobno niedługo juz moze omegi wogóle w kruku nie być. I teraz stacjonarnie maja juz tylko w jednym miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby o jedną wskazówkę mniej.post-57210-1527443226,1898_thumb.jpeg

 

Wysłane z mojego HTC


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Scaut, dzieki za info.

Chodziło mi o kruka, bo zakup "wiązany" u nich mi chodzi po głowie.

Podobno niedługo juz moze omegi wogóle w kruku nie być. I teraz stacjonarnie maja juz tylko w jednym miejscu.

Mają jeszcze na lotnisku na Okęciu i to w lepszych cenach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.