Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

AT

post-13089-0-48591800-1527779079_thumb.jpeg

Edytowane przez lukebor

I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy co sądzicie o modelu Tresor w różowym złocie? Podoba ni się na zdjęciach ale nogdy nie miałem okazji zobaczyć na żywo, przymierzał ktoś ?

Zegarek bardzo ladny - tarcza i detale z bliska super - mierzylem na P3K, ale tak samo uwazam, ze na taki typ zegarka powinien miec max 39mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak brak słońca na balkonie.fcb63680a2d22e08cc4321ecb59d17f1.jpg

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka


"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szafir na spodzie sie przydaje 8-)

post-27961-0-13561200-1527790645_thumb.jpg

Edytowane przez Trusted

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

Mam możliwość w dobrej cenie zakup nówki Seamaster 300 diver coaxial. Dokładnie jak fora powyżej:)... jak niebieska prezentuje się na żywo? Czarna wymiata jest uniwersalna i luksusowa. Niebieska na fotkach nieco przerysowana. Choć korci mnie ten wakacyjny kolor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szafir na spodzie sie przydaje

Od drugiej strony również :)

post-102288-0-09133100-1527794620_thumb.jpeg

Edytowane przez surovy77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

Mam możliwość w dobrej cenie zakup nówki Seamaster 300 diver coaxial. Dokładnie jak fora powyżej:)... jak niebieska prezentuje się na żywo? Czarna wymiata jest uniwersalna i luksusowa. Niebieska na fotkach nieco przerysowana. Choć korci mnie ten wakacyjny kolor.

A zdradzisz jaka to dobra cena? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisales Tomku - czarna bardziej uniwersalna, ale niebieska weselsza i mysle, ze pozniej sie znudzi niz czarna - szczegolnie latem B)

 

ps

Przyjemnosc uzytkowania przeze mnie Hulka latem byla niesamowita - z czarnym cyferblatem juz nudniej ;)

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10 500 plus przesyłka.

Z chrono. Nówka.

Chyba dobra?

Obawiam się że nowy model będzie znacznie droższy a będzie miał zalety i wady w stosunku do obecnego,

jak nie masz konta walutowego to musisz jeszcze uwzględnić koszty przewalutowania.W takim przypadku banki mają paserskie kursy i na kwocie ok.2500 euro dojdzie z 500zł.Wiem bo sam na sobie sprawdziłem niestety.Plus przesyłka, a to już blisko poziomów z kraff.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

Mam możliwość w dobrej cenie zakup nówki Seamaster 300 diver coaxial. Dokładnie jak fora powyżej:)... jak niebieska prezentuje się na żywo? Czarna wymiata jest uniwersalna i luksusowa. Niebieska na fotkach nieco przerysowana. Choć korci mnie ten wakacyjny kolor.

Swego czasu też miałem taki dylemat. U mnie skończyło się na czarnej i za każdym razem gdy patrzyłem na nadgarstek to wiedziałem, że to był dobry wybór. Niebieska fajnie wyglada na zdjęciach, ale gdy w jakimś salonie zobaczyłem je obok siebie, to moim zdaniem niebieska była jakaś taka „zabawkowa”. Ale to Tobie ma się podobać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czarna2f5494b66e4e261c6aed9e750b0b5df5.jpg

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka


"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cosmic 20001a0d238f376cc2beb0ef6c2ec873d899.jpg

 

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka


Only vintage ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Upsss pomyłeczka tu była

Edytowane przez pnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie nie ma tu nic podejrzanego, jednak przy tego typu modelach na nie inhousach wolalbym miec dowod zakupu/paragon - tych modeli widzialem pelno bardzo dobrej jakosci podrobek, choc tak jak pisze ten ze zdjec nie wzbudza mojej obawy. Jak na 10 lat jest w bardzo dobrym stanie - dopytalbym czy mial przeglad i gdzie (rachunek) oraz czy koperta nie byla odswiezana.

 

Genovese - piekne sportowe PO B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A teraz pytanie z innej beczki - czy ktoś miał okazję widzieć tę ofertę? Czy coś wygląda nie tak?

 

TAG HEUER Carrera Calibre 16 http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=7230171228

 

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Faktycznie z innej beczki, może o TAGa lepiej pytać w wątku TH a nie Omegi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Genovese - piekne sportowe PO B)

 

To fakt, nie mogłem się oprzeć.. dzięki. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie dzisiaj na rece tez PO 43,5 bardzo wygodna jest musze przyznac. Genovese_ rozwazales zakup na bransolecie czy od razu byles przekonany do gumy? Pytam bo ja w sumie na gumie mam tylko g-shocka i tak sie zastanawiam czy dokupic do PO gume czy zostac przy bransolecie.


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

vvv, mam prosbe. Napisz jak nosi sie PO 43,5mm. Sam o nim mysle. Waga mi nie przeszkadza, ale zawsze kiedy mierze grubosc odstrasza. Bardzo odstaje od reki. Czy z czasem mozna przyzwyczaic sie do tego? Serce mowi PO, rozum AT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.