Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

W kruku -40% na niektóre omegi

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

a na które?

 

Bo na Omegi chyba mniej niż 40% z tego co na szybko widziałem...

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez Szyszkops

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

25-30 % na niektóre modele.

Chyba raczej na "półkowników" ;)


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na FB przykład zakupu na P3+.

Reklamacja (naprawa), czy wymiana na inny, wolny od wad?e18991b476631096c2a51f01906dfab4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

Mam pytanie które omegi PO maja niebieski cyferblat? Tylko te 43,5 (one są z ceramika??) czy starsze też? Kolega poszukuje i chciałbym mu pomóc.

Pozdrawiam Wiktor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-28-29% na przedostatnie Planet Ocean i niebieską AquaTerrę to super oferty jak na polskie AD Omegi, więc nie tylko "półkowniki" są na wyprzedaży :-)

Masz rację, na przykładzie AT to rzeczywiście okazja :)

15.490,00 to IMHO dobra cena :wub:

Edytowane przez Jędrula.wawa

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieźle - railmaster przeceniony o prawie 8 tys! chyba Kruk się definitywnie żegna z autoryzacją Omegi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieźle - railmaster przeceniony o prawie 8 tys! chyba Kruk się definitywnie żegna z autoryzacją Omegi :)

 

Gdzie tam...po prostu zastój jest i słabo wszystko schodzi..Bo tak dużych rabatów to nawet na Maurice Lacroix nie doświadczysz w naszych salonach... :lol:  ;)

Edytowane przez Genovese_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze Planet Ocean Chrono na niebieskim pasku 34 na 24 tyś z hakiem, czyli prawie 10 tyś. w dół, nieźle :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale oni już i tak mają Omegę chyba tylko w Starym Browarze i na Lotnisku Chopina. moim zdaniem definitywnie żegnają się z autoryzacją. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 tygodnie temu oglądałem Railmastera w Jubitomie w Galerii Mokotów.Z rabatem 15% oferowali za 16100.To ten ze zdjęcia ma tytanową kopertę czy o co chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha, no to faktycznie zabierają im Omegę.

 

mogliby się załapać na paneraia to mialbym na co pkt zużyć;D


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha, teraz wszystko jasne.A na marginesie w mojej subiektywnej  ocenie ten nowy Railmaster wydał mi się taki sobie....Najbardziej raziło ,że jest taki dziwnie lekki, a mierzyłem zegarek na bransolecie.Jakby te ogniwa były w środku puste jak wydmuszki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mało co ręki kątówką nie uciąłem ... gdzie ja bym nosił te wszystkie zegarki ? :huh:

post-103088-0-32063200-1528545305_thumb.jpg


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mało co ręki kątówką nie uciąłem ... gdzie ja bym nosił te wszystkie zegarki ? :huh:

Szybkiego powrotu do zdrowia :-). Świetna ta Omega!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Zdrowia Kolego @Jędrula.wawa :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mało co ręki kątówką nie uciąłem ... gdzie ja bym nosił te wszystkie zegarki ? :huh:

Teraz medycyna nie takie rzeczy naprawia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdrowia Kolego @Jędrula.wawa :-)

Dziękuję :)

Teraz medycyna nie takie rzeczy naprawia :)

Jeszcze by mi przyszyli rękę jakiejś blondynki ... i byłaby jazda bez trzymanki :)

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.