Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Cholernie ją lubię!

 

Ja też się nie dziwię :)

Zdradź proszę gdzie to nato kupowałeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

U mnie zdjęcie gorsze, ale na usprawiedliwienie ciemno jeszcze jest.

Dzień dobry wszystkim.

post-98957-0-74939200-1533091772_thumb.jpeg

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ajsek, zdjęcie wcale nie takie złe, a zegarek świetny.

U mnie też dziś PO :)

9b54973003bd3f7d38bf19204386f0ae.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PO ma fajne kolory sporą ilość wariantów i jest bardzo wyrazista. Ale to chyba najbardziej asymetryczny zegarek w ofercie Omegi . Nie dla mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie ten model z gamy PO najbardziej się podoba, trochę się go naszukałem w zeszłym roku, żeby znaleźć jeszcze nówkę sztukę, bo chyba od 2016 już go nie produkują.

To wersja 42mm, która ma też już zwężaną bransoletę, więc nosi się nieporównywalnie wygodniej niż wersja 45mm na 2500, nie mówiąc o wersji 45mm na 8500, bo to już za duży klocek dla mnie.

To mój ulubiony zegarek na lato i chyba najbardziej fotogeniczny jaki mam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też się nie dziwię :)

Zdradź proszę gdzie to nato kupowałeś?

Phenome Nato

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ASTRAL piekny jest, ja jak sie w koncu zdecydowalem to sie okazalo ze przestali go produkowac... ale w sumie nie narzekam kupilem nowa 43,5 i ciesze sie nowym modelem. Ostatnio zaczalem tez doceniac mikro regulacje. Nigdy nie mialem problemu z bransoleta (zawsze skracalem tak, ze miescil sie jeden palec), ale ostatnio mi nadgarstek cos przybral przez te upaly i nawet to nie pomoglo.


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Phenome Nato

Dziękuję, w wolnej chwili poszukam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ASTRAL piekny jest, ja jak sie w koncu zdecydowalem to sie okazalo ze przestali go produkowac... ale w sumie nie narzekam kupilem nowa 43,5 i ciesze sie nowym modelem. Ostatnio zaczalem tez doceniac mikro regulacje. Nigdy nie mialem problemu z bransoleta (zawsze skracalem tak, ze miescil sie jeden palec), ale ostatnio mi nadgarstek cos przybral przez te upaly i nawet to nie pomoglo.

@vvv, dzięki!

No ja zdążyłem rzutem na taśmę z zakupem :)

U mnie niestety mikroregulacji brak, ale po skróceniu o 1,5 ogniwa nosi się dobrze.

Czy 43,5 to jest już wersja ze zmienionym, bardziej płaskim werkiem?

Możesz zapodać fotę swojej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To Ci się udało, dla mnie cały pomarańczowy bezel to było przez długi czas marzenie.

 

Tak 43,5 ma już nowy werk 8900, mam ten sam model co genovese tylko na bransolecie (Rafał robi zdecydowanie lepsze zdjęcia ;) )

e4f7ce6b77dec88e2605b12b9869e38d.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję instrukcji do Omegi 1611 (Albatros). Mogą być zdjęcia, skany. Ktoś może pomóc?

Pozdrawiam

Edytowane przez Jędrzej P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To Ci się udało, dla mnie cały pomarańczowy bezel to było przez długi czas marzenie.

 

Tak 43,5 ma już nowy werk 8900, mam ten sam model co genovese tylko na bransolecie (Rafał robi zdecydowanie lepsze zdjęcia ;) )

 

Super - i choc na Omegowym pasku jest jeszcze fajniejszy, to zdecydowanie z bransoleta daje rade - gratuluje  B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie kusi mnie zeby dokupic, ale to za jakas chwile bo musialbym tez dokupic oryginalne zapiecie. Z jednej strony fajnie miec dodatkowy pasek, ale z drugiej strony znam siebie i wiem, ze nie bedzie mi sie chcialo zmieniac. Stad tak troche odkladam to w czasie.


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem - jedyne paski, ktore sie fajnie i bezproblemowo zmienia, to oczywiscie w Pamach, jednak w Twoim przypadku ten model zyskalby tyle, co posiadanie 2 zegarkow - taka odmiana i to znaczna  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie kusi mnie zeby dokupic, ale to za jakas chwile bo musialbym tez dokupic oryginalne zapiecie. Z jednej strony fajnie miec dodatkowy pasek, ale z drugiej strony znam siebie i wiem, ze nie bedzie mi sie chcialo zmieniac. Stad tak troche odkladam to w czasie.

Jak nie będziesz zmieniał, to chyba szkoda kasy, bo pasek i zapięcie będą parę CHF kosztować. Pamiętam, że samo zapięcie do starej PO na 2500 parę lat temu kosztowało chyba z 300 CHF, plus pasek. Ja miałem skórzany oryginalny pasek z zapięciem i ani razu nie założylem.

Teraz paska nie planuję, bo mam inne zegarki na gumie, a poza tym lubię bransoletę od PO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale przyznasz, ze ten konkretnie pasek o ktorym pisalem, to niesamowita parke robi i wrazenie - taki mega komplecik  :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sam myślę o oryginalnej gumie do mojej 2500, ale cena razem z zapięciem to jakiś kosmos jest. Na razie bawię się nylonami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Viggen, zainspirowany Twoim zdjęciem właśnie jej zmieniłem gacie. Przed chwilą przyszły. Sam nie wiem. Fajnie, ale chyba nie aż tak fajnie jak się spodziewałem. Dam mu trochę czasu, najwyżej wróci na bransoletę.

post-98957-0-70604600-1533301295_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie ok - ale chyba z  pomaranczowym akcentem (jak wskazowka sekundnika) bylby jeszcze fajniejszy... ożyłby ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Wg mnie ok - ale chyba z pomaranczowym akcentem (jak wskazowka sekundnika) bylby jeszcze fajniejszy... ożyłby ;)

O widzisz. Mam w domu taki z pomarańczowymi krawędziami. Spróbuję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze komus przyda sie info o nowym bicolorze divera 300m.

Będzie dostepny w październiku. Cena wersji z brasnoleta 37tys zl, na gumie bodajze 24 czy 27tys zl.

 

Zdejcia pozyczone z internetu. df9e8023a3ebf091c2def613cd026d82.jpg448b549ffa0185687fded18cdd29cf69.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.