Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

To nie są ceny poprawne. Zwykła wersja na bransolecie i pasku 18500, bi color sedna gold (czerwone złoto czarna tarcza) na pasku 22300 a na bransolecie 27300. Te same ceny ma bi color niebieski z żółtym złotem ceragold. Cena powyżej 30 tys nie wystepuje chyba że w wersji limitowanej tytan/złoto gdzie cały bezel jest złoty. Tej ceny nie znam.

 

Ja widziałem w kilku miejscach 9100, w jednym 8900 euro dla ref 210.20.42.20.03.001 ( niebieska TT  )

 

https://watchbase.com/omega/seamaster-diver-300m/210-20-42-20-03-001

Edytowane przez Bugs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzwonilem do butiku Omega na placu 3 krzyży w sprawie cen i dostepnosci nowej 300m. Takze ceny sa raczej wiarygodne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bede sie spierać bo może te na stronie były złe dlatego zniknęły? Ale 2-3 dni były widoczne na stronie. Jeżeli jest tak jak piszesz to drogo. Pytanie za ile bedzie do kupienia :)

 

Edit, kolega miał rację co do tej na gumie bi color: 24700 :) Czyli pewnie co do reszty też :(

Edytowane przez Mikołaj N

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A po co komu złoty, jak za te same pieniądze + parę lat czekania można mieć stalowego?

No właśnie, dobre pytanie

Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersji będzie sporo, każdy znajdzie coś dla siebie. Najciekawsze i tak są te wersje najprostsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak wszystko może popsuć nowa tarcza...i pokrętło od radioodbiornika ...jeszcze tylko 3 miesiące czekania ( w sumie 6 ) i wszystko się okaże :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Wracając do starych referencji, to eksperymentów ciąg dalszy. Co Panowie sądzicie? Chyba wrócę jednak do bonda.

post-98957-0-70867700-1533378411_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

 

Ta Twoja wydaje się ładniejsza, ale moja wygrywa. Bo jest ...... moja :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta Twoja wydaje się ładniejsza, ale moja wygrywa. Bo jest ...... moja :D

 

Wiadomo :D .BTW.Miałem kiedyś taką jak Twoja ,świetna i bardzo dokładna. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta Twoja wydaje się ładniejsza, ale moja wygrywa. Bo jest ...... moja :D

Nie tylko, jest też ładniejsza ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc!

 

Mam pytanie do znawcow.

Omega De Ville Prestige 36,8 mm.

post-105302-0-34156200-1533400511_thumb.jpg

post-105302-0-07013300-1533400518_thumb.jpg

 

Wedlug wiekszosci stron meski, dokopalem jednak do niektorych opisow gdzie jest okreslany mialem damskiego/uniseksu.

Wyglada dobrze do meskiej koszuli ale tez na kobiecej rece, choc w tym wypadku wydaje sie troche duzy (zakupiony od kobiety).

 

Co myslicie - damski czy meski?

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc!

 

Mam pytanie do znawcow.

Omega De Ville Prestige 36,8 mm.

Wedlug wiekszosci stron meski, dokopalem jednak do niektorych opisow gdzie jest okreslany mialem damskiego/uniseksu.

Wyglada dobrze do meskiej koszuli ale tez na kobiecej rece, choc w tym wypadku wydaje sie troche duzy (zakupiony od kobiety).

 

Co myslicie - damski czy meski?

 

moja zona ma taki. Ladnie lezy na damskim nadgarstku. 


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdemu wg rozmiaru nadgarstka. Moim zdaniem na zdjęciu owa DeVille wygląda super na nadgarstku do koszuli.

 

A co do PO to pomarańcza musie być cała pomarańczowa ;)

 

DA38_D76_F-_D71_E-40_AF-_B009-10_F268849

Edytowane przez Mikołaj N

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc!

 

Mam pytanie do znawcow.

Omega De Ville Prestige 36,8 mm.

attachicon.gifomega2.jpg

attachicon.gifomega1.jpg

 

Wedlug wiekszosci stron meski, dokopalem jednak do niektorych opisow gdzie jest okreslany mialem damskiego/uniseksu.

Wyglada dobrze do meskiej koszuli ale tez na kobiecej rece, choc w tym wypadku wydaje sie troche duzy (zakupiony od kobiety).

 

Co myslicie - damski czy meski?

 

do koszuli dobrze wygląda, ja bym nosil;)


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bransoleta tego De Ville lekko biżuteryjna ale prawie 37 mm na Twoim nadgarstku wygląda bardzo dobrze. Kiedyś to był duży męski rozmiar :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Jest i pierwsza reakcja po decyzji o wycofaniu się z Baselworld, dyrektor generalny firmy organizujący te targi podał się do dymisji https://www.hodinkee.com/articles/baselworld-rene-kamm-steps-down

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postawa rzadko spotykana w naszym kraju.


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie proszę o info gdzie w Warszawie dają najlepsze ceny za Omegę? Na stronce podają 4 punkty. Domyślam się że na placu 3+ jest na 4 ostatnim miejscu bo tam nie dają rabatów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.