Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

To jakiś obłęd , kawałek stali :)

Dlatego najlepiej kupować od razu na bransolecie

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez a_team

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie: który 40-60 latek założy taką 300? Od pewnego czasu zastanawiam się do jakiej grupy wiekowej skierowana jest ta oferta i wychodzi mi coś około 20 lat. Planeta i Sub to poważne zegarki w porównaniu to tej. O co tutaj chodzi?

zaliczam się do wymienionej grupy wiekowej i potwierdzam,że nie założę.Poza większym o 1mm rozmiarem nic więcej mi się w nowej nie podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie: który 40-60 latek założy taką 300? Od pewnego czasu zastanawiam się do jakiej grupy wiekowej skierowana jest ta oferta i wychodzi mi coś około 20 lat. Planeta i Sub to poważne zegarki w porównaniu to tej. O co tutaj chodzi?

Chodzi o to że 300-tka zawsze była diverem entry level dodatkowo ma być atrakcyjna dla pokolenia, którym zegarek kojarzy się z komórką lub smart watchem. Dlatego jest taka przerysowana. Widocznie Omega uznała że współczesnych 20-30 latków stać już na te kilkanaście tysięcy złotych w przeliczeniu. Ale wersje ze złotem też są niezłe ;-) Dla 50 latków jest wiadomo - Rolex a dla wyjątkowo wymagających i świadomych 50 latków ale tylko tych odnoszących prawdziwe sukcesy w życiu ...wiadomo co. ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo... złoty Rolex :-D

A jeśli jestem 30latkiem, wymagającym, ale nie osiągnąłem sukcesu to co jest dla mnie?

Hmm, Seiko ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale Monster, Sumo czy MM? ;-)

 

To one się czymś różnią? Myślałem, że wszystkie Seiko są wysokiej jakości...

A te Omegi nie są takie złe , Bond założy to zaraz co drugi kinoman poprosi o taką Mikołaja ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale Monster, Sumo czy MM? ;-)

 

Czy nowa SMP jest już u Nagla w CH Klif w Gdyni? Ktoś był u nich ostatnio?

 

Byłem tydzień temu i jeszcze nie mieli. Na miejscu dowiedziałem się, że powinny być na początku października. Kilka dni temu pojawiły się nowe SMP u nich na stronie - wysłałem maila i uzyskałem odpowiedź, że jeszcze nie mają i nie wiedzą kiedy dokładnie będzie dostawa. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie. Starszy model 300M jest bardziej stonowany.


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainwestuj w tę nową, wyciętą z jakiegoś komiksu ;-)


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od dzisiaj razem na wieki wieków :)

 

To jak ten zegarek zmienia swoje barwy, odcienie zależnie od światła, kąta patrzenia jest nie do opisania. Absolutne cudo. Wiem, jestem absolutnym omegowym fanbojem, więc nie patrzę obiektywnie. Ale obiektywnie patrząc ;) - dla mnie absolutne cudo!

post-98815-0-08610200-1537467634_thumb.jpg


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze imponująca kolekcja, nietuzinkowa i celująca w więcej wskazówek niż zwykłemu zegarkowi wystarcza. Pomimo tego, że skupiona w okół trudnego okresu mechanicznego zegarmistrzostwa to pokazująca najciekawsze modele z tego okresu.

Byłaby prawie że kompletna, gdyby nie brak TV :D  ;).

Gratuluję wytrwałości i konsekwencji.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość norbie

(...)

Byłaby prawie że kompletna, gdyby nie brak TV :D;).

 

I memomatica :)

Ale i tak kolekcja jest super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam wszystkich Omegowo pozytywnie zakręconych kolegów.

 

Mój ulubiony okres twórczości Omegi.

Widzę że podobnie jak ja nie przepadasz za bransoletami mimo że większość z tych zegarków projektowano z myślą o bransolecie.

Paski kapitalne. Chyba rozpoznaję producenta :)

Nie myślałeś o czymś w stylu "rally". Ja noszę swojego Mark II na pasku z dużymi otworami. Wydaje mi się że fajnie współgra to z jego "sportowym" stylem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to że 300-tka zawsze była diverem entry level dodatkowo ma być atrakcyjna dla pokolenia, którym zegarek kojarzy się z komórką lub smart watchem. Dlatego jest taka przerysowana. Widocznie Omega uznała że współczesnych 20-30 latków stać już na te kilkanaście tysięcy złotych w przeliczeniu. Ale wersje ze złotem też są niezłe ;-) Dla 50 latków jest wiadomo - Rolex a dla wyjątkowo wymagających i świadomych 50 latków ale tylko tych odnoszących prawdziwe sukcesy w życiu ...wiadomo co. ;-)

 

Mam 36 lat i zakupiłem 3 lata temu nowego Submarinera SS Date ( AD - KRUK) więc z tymi 50 - latkami to trochę przesada....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nie z policji ale mam wkurwa na osoby robiące sobie selfi w trakcie jazdy na drodze

Edytowane przez swierszczu

O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co ma robić jak pewnie jedzie autostradą i nikogo na drodze, po jakimś czasie człowiek się nudzi

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może ma inteligentny samochód ;) Ale nie zmienia to faktu że też mnie takie coś....

Edytowane przez ptakug

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pusta droga, może się zatrzymał? ;-)

 

Omega świetna, w tej wersji ma ogromny potencjał paskowy.


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pusta droga, może się zatrzymał? ;-)

Omega świetna, w tej wersji ma ogromny potencjał paskowy.

Nie dobijaj go bo na to tez jest paragraf :D


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.