Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Masz rację, kiedyś o mało co nie wpakowałem się w zadek auta przede mną :D

Ja kiedyś o mało co nie wpakowałem się w zadek pasażerki ????

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też już po przymiarce :)

Na + tarcza, bezel, bransa, indeksy mogłyby być niższe.

Na - rozmiar i to chyba w każdej płaszczyźnie. Zrobił się klocek niestety.

Koperta rozmiarami podobna do moonwatcha, ale odbiór jest zupełnie różny.

Faktycznie jest wyraznie grubsza . Ale mimo wszystko musze ja rowniez przymierzyc. Dla porownania:

8SaYEP.jpg

 

 

PNP5JY.jpg

 

* oczywiscie zdjecia robil pasazer

Edytowane przez Parówkowy skrytożerca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowa 300 grubas.

 

 

Powaznie? Nie robilisce zdjecia ,  nie sprawdzaliście sms, nie siegaliscie do schowka po gume do zucia/cukierki/papierosy podczas jazdy? Albo na takiej pustej drodze nie sprawdzaliście osiagow  ponad predkosc max na danym odcinku ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowa 300 grubas.

 

 

Powaznie? Nie robilisce zdjecia , nie sprawdzaliście sms, nie siegaliscie do schowka po gume do zucia/cukierki/papierosy podczas jazdy? Albo na takiej pustej drodze nie sprawdzaliście osiagow ponad predkosc max na danym odcinku ? ;)

Tiaaa, jak to szło ??? Niech pierwszy rzuci kamień....

[VIDEO]

[/VIDEO]

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 O co w ogóle chodzi z tymi zdjęciami zegarków które to szczęśliwi ich posiadacze robią w samochodach? Nie ogarniam tego fenomenu.


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz Rodzinę, to tylko w aucie mozesz sie na chwilę schowac, pyknąć foto i wstawić... I zazwyczaj masz na to 2-3 minuty;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że tylko ja tak mam...


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz Rodzinę, to tylko w aucie mozesz sie na chwilę schowac, pyknąć foto i wstawić... I zazwyczaj masz na to 2-3 minuty;-)

Twoja rodzina to Gestapo ? Masz przesrane ;)

 

A co do nowej "czysetki" - mi się po prostu podoba, zmiany odbieram na +, a grubość jest znośna...

5028662ea371b7aca268ce904e275bf5.jpg432be05b22bb1ccd818c40643b64eace.jpg10224a724c8107d7e949b3e62ef78097.jpg

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam w aucie jednak lepsza ostrość łapie ;)

Pomijając fakt ze i tak słabe zdjęcia robię.

42709770637ed6fa385eb7466685f47d.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedzenie kanapki, palenie papierosa czy np rozmowy z pasażerem też tak na Ciebie działają? Bo wg mnie często rozpraszają bardziej. Gorąca kawa i dziura w drodze i nieszczęście gotowe...

 

Pisano i testowano ostatnio że najgorszy wpływ na kierowcę - w sensie pogorszenia koncentracji, zwolnienia reakcji i ogólnie ogarniania rzeczywistości - ma podróżujące z nim małe dziecko. Lepiej sobie radzili kierowcy po alkoholu czy pisząc smsy, fotografowania zegarków nie testowano.

 

Trochę grubawo wygląda ta nowa SMPc w porównaniu z dotychczasową a już ta jest lekko pękata, widzę że zamiast kroku w przód lepiej zrobić krok w tył i wrócić do 2254.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisano i testowano ostatnio że najgorszy wpływ na kierowcę - w sensie pogorszenia koncentracji, zwolnienia reakcji i ogólnie ogarniania rzeczywistości - ma podróżujące z nim małe dziecko. Lepiej sobie radzili kierowcy po alkoholu czy pisząc smsy, fotografowania zegarków nie testowano.

przepraszam za OT ale czy mógłbyś przytoczyć jakieś źródło powyższych testów bo nie bardzo chce mi się wierzyć w takowy wynik... z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przepraszam za OT ale czy mógłbyś przytoczyć jakieś źródło powyższych testów bo nie bardzo chce mi się wierzyć w takowy wynik... z góry dzięki.

 

W 2013 opublikowali takie badanie Australijczycy, i coś podobnego było w jednym z ostatnich numerów Auto Świata albo Motoru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przepraszam za OT ale czy mógłbyś przytoczyć jakieś źródło powyższych testów bo nie bardzo chce mi się wierzyć w takowy wynik... z góry dzięki.

 Tu nie trzeba żadnych źródeł tylko się zastanowić:

 

Taaaatoooooo kupaaaaaa!

Tatooooo pacz, ten pan nas wyprzedza.

Tatoooooo pić mi się chce!

Tatoooooo a co tam jest namalowane?

Tatoooooooo Bartek mnie kopieeeee!

A wieesz tatooooooo, bo pani w przeczkolu.....

A najgorsza jest cisza na tylnym siedzeniu, bo wiadomo że coś się tam właśnie majstruje.


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a u mnie cisza w aucie ,to norma.Córka w takim wieku,że nie chce jej się ze starym gadać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając z wakacji miałem tę podejrzaną ciszę z tylu. Żona spała, a dzieci wyjęły z apteczki nożyczki i z nudów obcieli żonie włosy. Na pytanie "co robicie?" razem odpowiedzieli "a, strzyżemy Roszpunkę..."


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

I za to właśnie kochamy dzieciaki ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając z wakacji miałem tę podejrzaną ciszę z tylu. Żona spała, a dzieci wyjęły z apteczki nożyczki i z nudów obcieli żonie włosy. Na pytanie "co robicie?" razem odpowiedzieli "a, strzyżemy Roszpunkę..."

Także sami widzicie,że niewinna samojebka na czerwonym świetle to pikuś przy tej opowieści.

Ale i tak forumowe ORMO i tak będzie czuwać nad rozsądkiem forumowiczów robiącym zdjęcia zegarkom w swoich autach :)

To takie nasze-polskie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając z wakacji miałem tę podejrzaną ciszę z tylu. Żona spała, a dzieci wyjęły z apteczki nożyczki i z nudów obcieli żonie włosy. Na pytanie "co robicie?" razem odpowiedzieli "a, strzyżemy Roszpunkę..."

Kolego oplułem ekran :) jeśli pozwolisz puszczę dalej tę opowieść :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Forumowiczem ormo i z durna awersja do prawa to ty jesteś. Co innego jest zrobić zdjęcie na czerwonym świetle a co innego na drodze szybkiego ruchu w trakcie jazdy. Ale do tego trzeba dorosnąć. Bez odbioru


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie buchnęli śmiechem, historia ze strzyżeniem mocna

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wywar

Bylem w Polsce jakis czas temu i jezdzac zauwazylem tak z 50% aut z nad przeciwka jadacych, kierowcy rozmawiali przez telefon w czasie jazdy, rzucilo mi sie to odrazu w oczy :) , Poznan Ławica, maja dosc duzy wybor zegarkow, w tym rosyjkich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie jest wyraznie grubsza . Ale mimo wszystko musze ja rowniez przymierzyc. Dla porownania:

 

 

 

 

 

* oczywiscie zdjecia robil pasazer

Tylko forumowa policja nabrała się na tekst przy gwiazdce.

Edytowane przez _Kwiatek_
Nie cytujemy zdjęć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.