Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Stara jest grubsza??? To jak to możliwe, że nowa przy szerszej kopercie wyglada w porównaniu jak klocek?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez Szyszkops

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie nowa jest grubsza i to chyba nominalnie tez . Na nadgarstku 17cm komfort i wizualnosc nowej jest gorsza . W zasadzie większość ma podobne wnioski ze zegarek jakby lepiej zrobiony tylko dlaczego urósł . Ale z drugiej strony większe nadgarstki maja idealnie choć mieli w czym wybierać (PO,black bay etc)

O ile seamaster 41mm leżał ładnie o tyle nowy pójdzie w kierunku moonwatcha 42mm i ten układ na nadgarstku moze być średnio dopasowany . Podobnie jak PO... to już lepiej to zrobił Tudor bo zegarki mimo dużej koperty leżą na dłoni perfekcyjnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj mogę się nazywać pełnoprawnym członkiem grupy ;)

Dobry wybór. Gratuluję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Również gratuluję, jako ciągle niepełnoprawny członek grupy  ;) Chociaż, mam dwie vintage Omegi, więc może jednak pełnoprawny?  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również gratuluję, jako ciągle niepełnoprawny członek grupy ;) Chociaż, mam dwie vintage Omegi, więc może jednak pełnoprawny? :D

Oczywiście, że legalny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj mogę się nazywać pełnoprawnym członkiem grupy ;)

Gratulacje i mogę tylko pozazdrościć i czekać aż sam będę mógł wpisać się w to zacne grono

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Od wczoraj mogę się nazywać pełnoprawnym członkiem grupy ;)

Gratulacje!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamietam jak kupowałem Zeppelina kilka lat temu. Pierwszy zegarek za własne pieniądze. Cieszyłem się jak dziecko, wydawało mi się ze wydałem na niego majątek. Potem zaczęło się siedzenie na forum i czytanie na przemian z podziwianiem innych zegarków. Wskoczyło kilka do kolekcji ale dopiero kupno Moonwatcha jest spełnieniem moich zegarkowych marzeń. O dziwo nie cieszę się teraz jak dziecko. Chyba zegarkowo dojrzałem i doszedłem do wniosku że trzeba go posiadać i nosić z pokorą ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Ja tam będę się cieszył jak dziecko, jak już tylko się u mnie pojawi  :)  :)  :)

Edytowane przez fidelio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj mogę się nazywać pełnoprawnym członkiem grupy ;)

 

Kolega przypadkiem może odbierał tego speediego ok 11 w butiku??:>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega przypadkiem może odbierał tego speediego ok 11 w butiku??:>

Zgadza się ;) Czyzbyś był tym następnym w kolejce szczęśliwcem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się ;) Czyzbyś był tym następnym w kolejce szczęśliwcem ?

 

 

hehe... to przez Ciebie musiałem czekać 20 minut dłużej na przytulenie nowego zegarka!! ;)

I jak bransoleta? Przyzwyczajasz się?:)

Edytowane przez pgajlewicz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się ;) Czyzbyś był tym następnym w kolejce szczęśliwcem ?

Jeżeli moon jest z butiku, to pochwal się co wybrałeś/dostałeś w ramach giftu.

Kiedyś proponowano książkę Moonwatch only, teraz słyszałem, że oferują krótki kurs skręcania mechanizmu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co ciekawego upolowaleś? Ja już prawie od otwarcia czekałem, żeby jak najdłużej się nim wczoraj cieszyć ;)

Szczerze to nic mi nie zaproponowali w ramach giftu, nawet po gadce o jakimś rabacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

A co ciekawego upolowaleś? Ja już prawie od otwarcia czekałem, żeby jak najdłużej się nim wczoraj cieszyć ;)

Szczerze to nic mi nie zaproponowali w ramach giftu, nawet po gadce o jakimś rabacie.

Dostałeś jakiś rabat? Ja rozmawiałem z butikiem w Warszawie, właśnie w sprawie Moona i otrzymałem informację, że rabatu nie będzie, bo taka jest ich polityka, ale mogę w zamian za to zabawić się w zegarmistrza, pod okiem ich "majstra", za co oczywiście grzecznie podziękowałem. W związku z tym postanowiłem kupić Moona gdzie indziej  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gadałem o rabacie tylko. Żadnego nie dostałem z powodu który opisałeś. A zabawy zegarmistrzowskie może mnie ominęły bo klient czekał ;)

U Kruka nie było Moona, a wierzcie mi, że już nje mogłem czekać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Gadałem o rabacie tylko. Żadnego nie dostałem z powodu który opisałeś. A zabawy zegarmistrzowskie może mnie ominęły bo klient czekał ;)

U Kruka nie było Moona, a wierzcie mi, że już nje mogłem czekać ;)

Widać z tego, w sprawie rabatu nie łgali  :) Ja jednak w związku z tym zdecydowałem się czekać, bo będzie z oficjalnej dystrybucji, z rabatem, tylko za ...parę jeszcze tygodni  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie psychiczne skrzywienie, że jak już się na coś zafiksuje to musze mieć już teraz. No i cóż poradzić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cierpliwość popłaca, warto trochę zaczekać, zawsze zostanie trochę na następny. ;)


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i to czekanie to przyjemny czas też jest

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Ja mam takie psychiczne skrzywienie, że jak już się na coś zafiksuje to musze mieć już teraz. No i cóż poradzić ;)

Też tak miałem, ale tylko do pewnego momentu  ;) IMO różnica w cenie jest taka, że jednak warto poczekać  :)

No i to czekanie to przyjemny czas też jest

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

To zależy, bo jak czekasz na Sinna, to już nie  :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moona będę nosił aż do znudzenia, czyli nigdy. Da mi to potrzebna cierpliwość do czekania na następny zegarek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Moona będę nosił aż do znudzenia, czyli nigdy. Da mi to potrzebna cierpliwość do czekania na następny zegarek.

W sensie nigdy się nim nie znudzisz czy może nigdy nie będziesz go nosił?  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.