Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście nigdy się nim nie znudzę ;) Chociaż nie ma co zaklinać rzeczywistości. Może kiedyś trafi się coś co spodoba mi się jeszcze bardziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Trochę słabo jak na ten słynny ekspiriens butikowy. Mogli chociaż jakiś pasek, albo klamerkę dorzucić.

Jest pewnie za to "magia" zakupu w butyku  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ummagumma, rozumiem Cię w pełni - sam potrafię podejmować mało rozsądne decyzję jak się napale:D

 

Fidelio, rabaty nie są domeną butiku - to fakt:) Natomiast mnie osobiście właśnie bardzo podoba się idea rozłożenia i złożenia mechanizmu, poobcowania przez kilka godzin z czymś, czym się tak wszyscy jaramy - i ja zdecydowanie z tego skorzystam. Natomiast w pełni rozumiem kwestię finalnej ceny i trzymam kciuki, abyś nie musiał zbyt długo testować swojej cierpliwości przy Speedim!

 

 

A upolowałem takiego malucha:

post-96513-0-11063800-1539184380_thumb.jpg

post-96513-0-58406500-1539184403_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Niezły ten maluch!

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ummagumma, rozumiem Cię w pełni - sam potrafię podejmować mało rozsądne decyzję jak się napale:D

 

Fidelio, rabaty nie są domeną butiku - to fakt:) Natomiast mnie osobiście właśnie bardzo podoba się idea rozłożenia i złożenia mechanizmu, poobcowania przez kilka godzin z czymś, czym się tak wszyscy jaramy - i ja zdecydowanie z tego skorzystam. Natomiast w pełni rozumiem kwestię finalnej ceny i trzymam kciuki, abyś nie musiał zbyt długo testować swojej cierpliwości przy Speedim!

 

 

A upolowałem takiego malucha:

Gratulacje

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

A upolowałem takiego malucha:

 

Piękny tylko chyba nie taki mały, to ten z butem astronauty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękny tylko chyba nie taki mały, to ten z butem astronauty?

Podobnoż... ale powiedziałem sobie, że poczekam, aż księżyc sam się pokaże, aby ten but poogladać;)

Edytowane przez pgajlewicz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ummagumma, rozumiem Cię w pełni - sam potrafię podejmować mało rozsądne decyzję jak się napale:D

 

Fidelio, rabaty nie są domeną butiku - to fakt:) Natomiast mnie osobiście właśnie bardzo podoba się idea rozłożenia i złożenia mechanizmu, poobcowania przez kilka godzin z czymś, czym się tak wszyscy jaramy - i ja zdecydowanie z tego skorzystam. Natomiast w pełni rozumiem kwestię finalnej ceny i trzymam kciuki, abyś nie musiał zbyt długo testować swojej cierpliwości przy Speedim!

 

 

A upolowałem takiego malucha:

Genialna ta Omega. Ale swojego Moona w tym momencie nawet bym na Patka nie zamienił, tak cieszy oko ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobnoż... ale powiedziałem sobie, że poczekam, aż księżyc sam się pokaże, aby ten but poogladać;)

Bardzo dobry zakup, dla mnie to najładniejszy speedmaster!

Dokip jeszcze lupkę bo gołym okiem to chyba Ci sie nie uda go wypatrzeć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry zakup, dla mnie to najładniejszy speedmaster!

Dokip jeszcze lupkę bo gołym okiem to chyba Ci sie nie uda go wypatrzeć.

Jakiś czas temu przytuliłem moonwatch'a w dużym boxie z lupką właśnie, więc czeka zniecierpliwiona:)

 

Przyznam się, że nie planowałem zakupu tego zegarka - w planach miałem błękitną Aqua Terra 150, a moonphase po prostu chciałem przymierzyć na żywo i sprawdzić czy zagada do mnie... no to zagadał:P Plusem było też to, że mieli akurat drugi egzemplarz, który nie został nawet wypakowany z plastików fabrycznych, więc miałem okazję rozdziewiczyć zegarek w najintensywniejszy z dostępnych sposobów...miłe uczucie, nie powiem...:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma ktoś fotki tego buciora na księżycu?? ciekaw jestem

Z sieci:

post-97650-1539240938,5387_thumb.jpgpost-97650-1539240950,5543_thumb.jpg

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś prześledził z ciekawości czy jest to faktycznie w miejscu lądowania Apollo 11?

 

 

Hmm, nie chce mi się wybiegać poza podstawową wyszukiwarkę googla, ale wychodzi mi na to, że tak:)

 

Apollo_landing_sites.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, nie chce mi się wybiegać poza podstawową wyszukiwarkę googla, ale wychodzi mi na to, że tak:)

 

Git

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.