Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Ja zazwyczaj nie kupuję zegarka, tylko jego historię. Dlatego pociągają mnie takie oczywistości jak Speedy, Doxa Sub, Rolex Submariner, 300M, DW-6600, Stowa Fieger, Seiko 6309, Suunto Core, itp. Wiem, że to pospólstwo, ale jednocześnie legendy...


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)widzę brzydkiego kondona.

 

Czesto uzywasz terminu kondon. Co wedlug Ciebie to oznacza? Ze ktos Ci sie zesmarkal na zegarek?

W moim odczuciu jest to skrajna obelga. Nazwac kogos lub cos kondonem to rowna sie dyskwalifikacja (najlagodniejsze okreslenie jaki mi przychodzi)

Edytowane przez pablo122

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Też lubię Moona, ale na swojego jeszcze czekam  :) A jak oglądam jego zdjęcia w tym temacie to tylko utwierdzam się w przekonaniu, że był to dobry wybór  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak ogólnie wolę zegarki na bransolecie i nie mam obecnie żadnego bez nie w zestawie, tak akurat w przypadku Moona sam nie wiem, czy jednak na paskach nie wygląda co najmniej równie dobrze. Noszę go też oczywiście na bransolecie, ale po dłuższym czasie na paskach bransa wydaje mi się przy nim trochę taka ciężkawa (np. przy Subie nie mam w ogóle tego odczucia).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki temu, że w Subie jest zawężana jest lekka i nie męczy nadgarstka.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda, dodatkowo IMO wygląda gorzej ( jak przysłowiowe kajdany ) Dlatego moim zdaniem jest to też duży minus nowej wersji 300 gdzie bransoleta jest dodatkowo szersza także w kwestii bransolet Omega mam nadzieję nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa ;-) Ale żeby być sprawiedliwym Moon na wszystkim wygląda dobrze

EDIT poza krokodylami ;-)

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie mi bardziej chodzi o wygląd niż męczenie się nadgarstka (w Seikowym Żółwiu jest 22 mm po całości i spokojnie ją noszę). Po prostu, po noszeniu jej na pasku/paskach przeskok na bransoletę robi wrażenie sporej ciężkości wizualnej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie nie chce zejść ze stali Speedmaster. Ja mam Reduced, w którym bransa jest delikatniejsza, diabelnie wygodna dla mnie.

 

Jak kupiłęm swojego speedyego miał za małą bransę. Rok się zbierałem żeby dokupić dosłownie 1 brakujące ogniwko. Kupiłem z dwa miesiące temu i nie tylko nie schodzi ze stali, od tego czasu przestałem nosić co innego :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesto uzywasz terminu kondon. Co wedlug Ciebie to oznacza? Ze ktos Ci sie zesmarkal na zegarek?

W moim odczuciu jest to skrajna obelga. Nazwac kogos lub cos kondonem to rowna sie dyskwalifikacja (najlagodniejsze okreslenie jaki mi przychodzi)

Juliuszu, używając określenia "kondon", traktuję termin takowy jako synonim czegoś nijakiego, mało wyrazistego tudzież nieciekawego. Pojęcie to w slangowej polszczyźnie odnosi się również do osób, od czego sobie pozwalam się odżegnywać z szacunku do tutejszych, przezacnych interlokutorów. Edytowane przez gustaw6666

Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juliuszu, używając określenia "kondon", traktuję termin takowy jako synonim czegoś nijakiego, mało wyrazistego tudzież nieciekawego. Pojęcie to w slangowej polszczyźnie odnosi się również do osób, od czego sobie pozwalam się odżegnywać z szacunku do tutejszych, przezacnych interlokutorów.

Dziekuje Piotrze za pochylenie sie nad moimi watpliwosciami i rzetelną odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Na czym by moona nie nosił, to będzie moc ;)

 

Ale Panowie "szczujecie" tymi moonami. Spać po nocach nie można :/

Świetny jest i rzeczywiście na wszystkim mu dobrze :)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Jak to mówią, ładnemu we wszystkim ładnie ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

post-13699-0-72389800-1540295625_thumb.jpg

 

Za każdym razem kiedy myślę żeby ją sprzedać, sama mi przypomina za co ją kocham  :wub:

 

post-13699-0-67487500-1540295688_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na czym by moona nie nosił, to będzie moc ;)

 

 

Jest mooc, super fotka.

Ale Panowie "szczujecie" tymi moonami. Spać po nocach nie można :/

Świetny jest i rzeczywiście na wszystkim mu dobrze :)

C'nie Maciek? :) Na fejsie ktoś ze Śląska wrzucił 3, albo 4 sztuki na bazarek, rozeszły się w mig.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście OP na 8500 chodzi wzorowo u mnie od 20 sierpnia do dziś gdy jest na ręku robi -1 sęk po odłożeniu na noc przyspiesza + 1 sęk i wychodzi 0. Chodzi jak kwarc a nawet lepiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jest mooc, super fotka.

C'nie Maciek? :) Na fejsie ktoś ze Śląska wrzucił 3, albo 4 sztuki na bazarek, rozeszły się w mig.

To może i dobrze, że fejsa nie mam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może i dobrze, że fejsa nie mam :)

Była chyba dobra cena (w tajemnicy 6k PLN) :)


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

W cierpliwym oczekiwaniu na Moona taka musi wystarczyć ;-)

post-34987-0-08103600-1540318688_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Była chyba dobra cena (w tajemnicy 6k PLN) :)

Serio???

Za moona? Omegę???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To były reduced

Dokładnie.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.