Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

2254 to taki Sub od Omegi uwarzam ja za jedną z najładniejszych modeli!

Bardzo się cieszę, że nie przegapiłem pociągu. :P

Pełen komplet w super stanie się trafił. :P

Też je obserwuje i widzę duże zainteresowanie tym modelem.

I myśle, że to dopiero początek i będzie to jeden z najdroższych modeli w przyszłości.

Kupujcie puki macie szansę je dopaść w rozsądnych pieniążkach bo jak wiadomo szybko się ceny zmieniają.


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2254 to taki Sub od Omegi uwarzam ja za jedną z najładniejszych modeli!

Bardzo się cieszę, że nie przegapiłem pociągu. :P

Pełen komplet w super stanie się trafił. :P

Też je obserwuje i widzę duże zainteresowanie tym modelem.

I myśle, że to dopiero początek i będzie to jeden z najdroższych modeli w przyszłości.

Kupujcie puki macie szansę je dopaść w rozsądnych pieniążkach bo jak wiadomo szybko się ceny zmieniają.

Subiektywne porównanie ale coś w tym jest...Rolexa ratuje kategoria „prestiż” ;-)

http://luxurytyme.com/en/rolex-reviews/comparative-review-of-the-omega-seamaster-professional-model2254-50-00-vs-the-rolex-submariner-16610/

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór , jako byly użytkownik FOIS chciałbym zapytać jak leży regularny moonwatch 42 mm na mniejszych nadgarstkach ok 17cm? Czy obie wersje bransa i pasek sie bronią ? FOIS był zgrabniutki w średnicy choć nieco nieforemny z głębokością , ale leżał idealnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór , jako byly użytkownik FOIS chciałbym zapytać jak leży regularny moonwatch 42 mm na mniejszych nadgarstkach ok 17cm? Czy obie wersje bransa i pasek sie bronią ? FOIS był zgrabniutki w średnicy choć nieco nieforemny z głębokością , ale leżał idealnie

Paradoksalnie, większy moon na ręce leży jakby był mniejszy :) To przez kształt uszu i boku koperty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to prawda, szczególnie kształt koperty dla mnie. Speedy jest chyba fizycznie najgrubszym z moich zegarków, a wydaje się jednym z najcieńszych. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten na bransolecie to hesslit?


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aN1ZMOs.jpg


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Się godzinowa  minutowa podmieniły  :D

 

 

i 5 w 6 na datowniku zamieniły i jeszcze kilka drobniutkich zmian;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz drażnić ;)

 

To dopiero początek :lol:

 

 

Zrobię lepsze fotki dla porównania, gdy w końcu zbiorę się do wyciągnięcia lepszych obiektywów ;)


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też jakoś inaczej jeszczepost-97650-1541426323,5897_thumb.jpg...

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

To dopiero początek :lol:

 

Zrobię lepsze fotki dla porównania, gdy w końcu zbiorę się do wyciągnięcia lepszych obiektywów ;)

 

zajrzyj z ciekawości na moją galerię SMPc i zrób kilka podobnych kadrów, tak by można zestawić obok siebie dla porównania zegarków

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie umiem powiedzieć, czy bardziej podoba mi się ta Kolegi @dodge66, czy @denver47... moja taka nijaka

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zajrzyj z ciekawości na moją galerię SMPc i zrób kilka podobnych kadrów, tak by można zestawić obok siebie dla porównania zegarków

 

Twoją galerię już dawno mam przestudiowaną ;) Postaram się zrobić podobne kadry w wolnym czasie. Największą wizualną zaletą nowszej wersji jest podwójny AR - u mnie jest jedynie wewnętrzny... Dodatkowo szkiełko w starszej referencji jest delikatnie wypukłe, co nie pomaga uzyskać efektu 'braku szkiełka' :mellow:

 

Nie umiem powiedzieć, czy bardziej podoba mi się ta Kolegi @dodge66, czy @denver47... moja taka nijaka

 

:lol:


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twoją galerię już dawno mam przestudiowaną ;) Postaram się zrobić podobne kadry w wolnym czasie. Największą wizualną zaletą nowszej wersji jest podwójny AR - u mnie jest jedynie wewnętrzny... Dodatkowo szkiełko w starszej referencji jest delikatnie wypukłe, co nie pomaga uzyskać efektu 'braku szkiełka' :mellow:

 

 

:lol:

Brak podwójnego AR dla niektórych będzie pewnie akurat ogromną zaletą, bo się nie "rysi"

 

W nowej szkiełko też jest przecież delikatnie wypukłe...

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie umiem powiedzieć, czy bardziej podoba mi się ta Kolegi @dodge66, czy @denver47... moja taka nijaka

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Obie sa fajne, jak kazda omega :)

Na temat zdjec sie nie wypowiadam, bo nie o to tu chodzi ;)


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.