Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Marek, Senna był w jakiś sposób związany z tym modelem Omegi?

 

 

Nic mi o tym nie wiadomo, ale patrzy z pożądaniem :)

 

Edit. Speedmastera to on miał, ale od.. seiko

Edytowane przez denver47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

A dziś był wyscig F1 w Brazylii właśnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gustaw6666, poproszę o więcej zdjęć

 

Wysłane z mojego S9 przy użyciu Tapatalka

Ja swoimi zdjęciami mogę co najwyżej do zegarka zniechęcić.

post-68982-0-09862400-1541968846_thumb.jpg

post-68982-0-41545000-1541968861_thumb.jpg

post-68982-0-10272300-1541968881_thumb.jpg

Edytowane przez gustaw6666

Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja swoimi zdjęciami mogę co najwyżej do zegarka zniechęcić.

Też jestem z Poznania, mogę Ci mojego smartfona raz po raz do zdjęć wypożyczyć A te fotki powyżej faktycznie słabej jakości. Zegarek jest ok.

 

Wysłane z mojego S9 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tjaaa...

 

Widzę, że administracja do dziś nie była w stanie opanować samoczynnego obracania zdjęć.

post-68982-0-85935000-1541970047_thumb.jpg

post-68982-0-38290900-1541970064_thumb.jpg

post-68982-0-18744000-1541970084_thumb.jpg

post-68982-0-41907700-1541970112_thumb.jpg

post-68982-0-30190600-1541970135_thumb.jpg

Edytowane przez gustaw6666

Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piter, powiem szczerze, że widziałem gorsze zdjęcia wrzucane przez Ciebie ;):P:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gustaw6666, liczą się dobre chęci. Dziękuję!

 

Wysłane z mojego S9 przy użyciu Tapatalka


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To często są dwie różne wartości. Nie warto uogólniać.

Ja jeśli mam wybór, zawsze wolę kupić na bazarku, nawet jeśli jest kilka procent drożej, niż na Chrono24.

Prócz różnicy pomiędzy cena wywoławcza, a transakcyjną dochodzi jeszcze kilka aspektów. Większość ze sprzedających jest na forum od kilku lub kilkunastu lat więc dokładność opisu w stosunku do stanu faktycznego zegarka jest zazwyczaj wysoka, a sam opis wiarygodny. Mało jest takich osób które jedną nieuczciwa transakcja chciałoby zniszczyć pozytywną  opinię o swojej uczciwości. Wielu z nas zna się osobiście, bądź spotyka się na warsztatach, targach, wystawach, a to przekłada się na bezpieczeństwo transakcji naszego bazarku. Poza tym pamiętajmy, że uczciwy sprzedawca nigdy nie wzbrania się przed odbiorem osobistym czy też sprawdzeniem zegarka u specjalisty. Nie twierdzę,że na Chrono 24 są oszuści bo nie miałem okazji czegoś takiego doświadczyć, ale bazarek jest z pewnością bezpieczniejszy, a nieraz warto trochę "przepłacić" by mieć "święty spokój". 


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prócz różnicy pomiędzy cena wywoławcza, a transakcyjną dochodzi jeszcze kilka aspektów. Większość ze sprzedających jest na forum od kilku lub kilkunastu lat więc dokładność opisu w stosunku do stanu faktycznego zegarka jest zazwyczaj wysoka, a sam opis wiarygodny. Mało jest takich osób które jedną nieuczciwa transakcja chciałoby zniszczyć pozytywną opinię o swojej uczciwości. Wielu z nas zna się osobiście, bądź spotyka się na warsztatach, targach, wystawach, a to przekłada się na bezpieczeństwo transakcji naszego bazarku. Poza tym pamiętajmy, że uczciwy sprzedawca nigdy nie wzbrania się przed odbiorem osobistym czy też sprawdzeniem zegarka u specjalisty. Nie twierdzę,że na Chrono 24 są oszuści bo nie miałem okazji czegoś takiego doświadczyć, ale bazarek jest z pewnością bezpieczniejszy, a nieraz warto trochę "przepłacić" by mieć "święty spokój".

Dokładnie tak, wychodzę z tego samego założenia, co opisałem (zdecydowanie krócej ;) ) wyżej :)

 

 

iPX


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się rozpisałem przez złość, że przegapiłem JLC. ;)  :D


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się rozpisałem przez złość, że przegapiłem JLC. ;)  :D

No widzisz, czasem warto być zwięzłym ;)


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przyznam bez bicia jestem na forum od niedawna ale okazji to tu zbyt wiele nie ma. Zauważyłem ze droższe używane zegarki forumowicze sprzedają po cenach niejednokrotnie wyższych niz nowe na chrono. Być moze jest to związanie z tym że spora grupa forumowiczów strasznie często zmienia zegarki . Jakby jakiś narkotyczny głód nowości . To tak okiem nowicjusza . Oczywiście zastrzegam że badań statystycznych tutaj nie robiłem :).

Wiesz, bez urazy, ale to tylko gadanie. Nie wiem ile zegarków kupiłeś na chrono i ile razy musiałeś zegarek odsyłać ale to co na chrono często jest „nowe” odbiega od tego słowa znacznie. Na chrono nie ma oficjalnych dystrybutorów, nie ma zegarków z gwarancją wypisywaną w dniu zakupu. Tam zawsze kupujesz od pośrednika.

Na bazarku masz wielu takich jak ja, gdzie zegarek przed zakupem był pieczołowicie wybierany, oglądany z każdej strony. Jak już koledzy napisali, tu masz większą pewność. Poza tym póki nie pokażesz palcem, to tylko bezpodstawna opinia z Twojej strony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Choćby z tego miesiąca widzę Tudoras&g na pasku za cenę wyższą od nówek . Widzę explorera2 używkę za cenę sklepową. Ale nie chce generalizować bo i DJ41 był za grosze tutaj . Seamastery 300diver coaxial też sa droższe , chyba że ktoś ma zajechane po deskdivingu etc. Osobiście kupowałem z chrono i z bazarku i w obu opcjach byłem zadowolony . Generalnie okazje sie zdarzają i tutaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

:)

Ale trójca!

Pięknie :)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tej trójki, tak jak idą począwszy od lewej strony

 

Wysłane z mojego S9 przy użyciu Tapatalka


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładny zbiorek :)

Ultramen najbardziej zadziorny. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mikołaj- Ty chyba niezbyt lubisz Omegę, a szczególnie Speedmastera ;)

Nieznoszę wręcz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając na chwilę do zakupów na bazarku. Kupiłem sporo ponad 200 sztuk różnych zegarków. I tylko kilka było wtop. Teraz nie pamietam dokładnie ile ale napewno poniżej 10. Czyli bardzo dobra średnia. Wszędzie są ludzie mijający się z prawdą w opisach przedmiotów których chcą się pozbyć. Takie życie.

A z drugiej strony kupiłem kilka używanych które były w lepszym stanie niż sklepowe.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Czy ktoś u jakiegoś AD Omegi korzystał z udostępnionych mu warunków sprzedaży rabat/karta etc. i był jednocześnie płatnikiem figurującym na fakturze vat?

 

U jednego ad odpowiedź odmowna. Zastanawiam się czy to nie kwestia indywidualna, zależna od miejsca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karty są dla klientów indywidualnych. Tak stoi w regulaminach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.