Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kwiatek

 

Jakieś 3 lata temu miałem Moonwatcha z szafirem i przeszkolonym deklem. Kupując go nigdy wcześniej nie widziałem na żywo wersji z hesalitem, myśląc pragmatycznie przy wyborze, że szafir "to bardziej praktyczna wersja, nie porysuje się, mechanizm można sobie pooglądać", czyli same zalety no i jak to, plastikowe szkło za kilkanaście tysięcy zł?! Dziś nie miałbym żadnego dylematu i ponowny wybór dla mnie byłby oczywistą oczywistością, tylko i wyłącznie hesalit!!!

 

 

 

 
 
 
 

 

Dzięki takim zdjęciom żałuję swojej decyzji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki takim zdjęciom żałuję swojej decyzji.

Mogę jakoś pomóc umniejszyć Twą boleść? Przyjmę go, abyś nie musiał każdego dnia katować się widokiem tego okropnego szafiru

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Mogę jakoś pomóc umniejszyć Twą boleść? Przyjmę go, abyś nie musiał każdego dnia katować się widokiem tego okropnego szafiru

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ale ja żałuję sprzedaży, a nie tego, że go oglądam :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

W ramach pokuty, napisz coś więcej o tej Amfibii z wątku "Co masz dziś...."  :)

Nie mogę, to nie ten wątek ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Nie mogę, to nie ten wątek ;)

 

Jesteś Modem, wszystko możesz ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ja żałuję sprzedaży, a nie tego, że go oglądam :P

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobnie. Pisali, straszyli, obiecywali, zaklinali się, że będę czekał na Suba minimum pół roku w Kruku, a zadzwonili do mnie "chamy" bez żadnego uprzedzenia po tygodniu no i kilkumiesięczny szafirowy Speedy dostał rykoszetem, bo budżet z gumy nie był. :P

Ależ ja chętnie tym rykoszetem tez dostałem ;)

Co więcej - ten rykoszet towarzyszy mi do dziś i jedyne co może to zmienić, to jakaś sytuacja bez innego wyjścia :)

 

 

iPX

Edytowane przez lukebor

I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyłączam się do pytania ;)

Serwisowałem tam Sinna 556 na ETA 2824-2 chcąc zaoszczędzić czas i pieniądze :) 

Zegarmistrz stwierdził najpierw, że werk jest źle złożony fabrycznie... jednak po serwisie/naprawie zegarek zaczął się się zatrzymywać i nie ruszał po dokręceniu. Reklamacja, kolejne oczekiwanie i ... gość stwierdził że zastosował zły smar :) czyli zaskoczyła go prosta ETA? Nie wnikam czy werk był źle złożony fabrycznie czy też on się pomylił, nieważne - ten zegarek kupiłem jako nowy i działał bez zarzutu 8 lat (do serwisu u pana Szumlasa) Generalnie prosty werk, dwa podejścia i w efekcie paskudnie porysowany dekiel którego już nie reklamuję  bo nie zamierzam więcej oglądać tego fachowca.

Ponadto serwis ogranicza się do przesmarowania mechanizmu, łożysko wahnika jak szumiało tak szumi, generalnie porażka ale człowiek uczy się na błędach :)  

Jestem zmuszony jednak odesłać Sinna do serwisu fabrycznego gdzie poza przesmarowaniem jednak wykonają pełen remont i Sinn znowu będzie w stanie idealnym :) Posiadanie zegarka jednak kosztuje i nie ma co eksperymentować z takimi fachowcami.

A tak na marginesie są w Krakowie lepsi fachowcy którzy miej czasu poświęcają na lans na fb a więcej na rzetelne rzemiosło. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Jesteś Modem, wszystko możesz ;-)

To jakieś pomówienia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowa fabryka i nowa jakość

 

MejVW5m.png

 

OTh6cN6.png

 

O ile tych otarć na indeksach nie będzie widać, to ten wżer w ceramice chyba w oko jak już raz się rzuci to prędko z głowy nie wyleci:p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale za to jak to indywidualizuje konkretny egzemplarz ;)


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

A tak na marginesie są w Krakowie lepsi fachowcy którzy miej czasu poświęcają na lans na fb a więcej na rzetelne rzemiosło.

 

U Niego jeszcze nie byłem. Ale po Twoim wpisie nie wybieram się.

 

Napisz kto tl taki.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Ale za to jak to indywidualizuje konkretny egzemplarz ;)

Ja tam bym nie chciał mieć tak zindywidualizowanego egzemplarza :-)

Edytowane przez fidelio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo dobrego słyszałem o Panu Bilickim z Poznania, mojego reduceda, nie chciał się podjąć bo nie ma dostępu do części modułu DD, ale HV pewnie zrobi.

 

Mówisz o p.Januszu Bilickim z Poznania?? jesli u Skapskiego serwis kosztuje >2k zl to raczej warto skonsultowac sprawe z Bilickim i zapytac jakie koszta sa u niego. tylko czy faktycznie jest godny polecenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U Niego jeszcze nie byłem. Ale po Twoim wpisie nie wybieram się.

 

Napisz kto tl taki.

Kolega też po pewnym niesmaku po Szumlasie odnalazł byłego fachowca od Strojnego, pana Dzierwe. Ma on teraz chyba swój punkt i z tego co słyszę można na nim polegać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:)

 

MA4yaYq.jpg


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vitriol

@dodge66 Fajny, który to rok, że masz 2500D?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dodge66 Fajny, który to rok, że masz 2500D?

 

Dzięki, rocznik 2011 :)

 

 

 

Wróciła już z lumą :wub:


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Zgadza się, zwariowałem i kupiłem :)

No to podziel się wrażeniami!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.