Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

No i super Mariusz :)

Kuba, powiem szczerze - super zegarek! Żona nie mogła oderwać od niego wzroku. Trafiłem z tą Omegą w dziesiątkę! Teraz zostawiłem ją sam na sam z zegarkiem w domu aby mogła się nim nacieszyć

 

Wysłane z mojego S9 przy użyciu Tapatalka


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mario podaj proszę nr ref tej omegi constelaton czy to jest kwarc czy aut.Dla żony idealny prezent.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mario podaj proszę nr ref tej omegi constelaton czy to jest kwarc czy aut.Dla żony idealny prezent.

Kwarc 35mm, bo nie jest taki gruby. Ref: 123.20.35.60.02.002

 

Wysłane z mojego S9 przy użyciu Tapatalka


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje rocznicy Mario ta Omega to jest Bi-color ?.Bezel ze złota ?.BTW.Też żona moja dostała taka podobną ode mnie w kwarcu latem przed wylotem na urlop jej kupiłem ,świetny zegar.Bardzo zadowolona z niego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetna konstelacja.

Dziękuję! Odradziłem żonie skutecznie poniższego Tag Heuera i nakierowałem na Omegę...3e55b4fb9f8b3b8189d48d043c0dcaec.jpg

 

Wysłane z mojego S9 przy użyciu Tapatalka


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje rocznicy Mario ta Omega to jest Bi-color ?.Bezel ze złota ?.BTW.Też żona moja dostała taka podobną ode mnie w kwarcu latem przed wylotem na urlop jej kupiłem ,świetny zegar.Bardzo zadowolona z niego.

Bicolor - kwarc. Bezel i łaczniki bransolety ze złota. Dziękuję za życzenia, oficjalnie bedziemy świętować w marcu

 

Wysłane z mojego S9 przy użyciu Tapatalka


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tych Omegach jest ich własny kwarc czy może jakaś Ronda za 20$ jak w gaciowcach?

Mechanizm Omegi 1532 na bazie ETA 255.111. https://www.omegawatches.com/watch-omega-constellation-quartz-35-mm-12320356002002

 

Wysłane z mojego S9 przy użyciu Tapatalka


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak zauważam też dziwny trend, że nic złego o tym zegarku nie można powiedziedzić bo się od razu po głowie dostaje. :D

Dokładnie tak, jak piszesz i to nie tylko o tym zegarku. Tylko wspólna masturbacja, cmokanie, mlaskanie, klepanie się po pleckach i gratulacje.

 

Sam krytycznie punktuję każdy swój zegarek, bo ideału nie ma i nie będzie. Co nie zmienia faktu, że jeśli produkt ma się zmieniać na lepsze to na pewno nie dzięki przemilczaniu jego wad.

Dla mnie naturalną koleją rzeczy, że w pełni świadomie kupujemy zegarki obarczone nieraz licznymi wadami, które nas kupiły walorami, które ich słabości zamiatają pod szafę.

Ani piękne, ani użyteczne, ale z historią.

Ani markowe, ani wygodne, ale piękne.

Kupujemy markę, wygląd, historię, charakter, użyteczność - akceptując wady.

 

A tutaj, uprzejmie proszę, Speedy Kondon, gniot jakich mało:

- bez daty

- bez automatu

- źle świeci

- WR50

- bez bransolety

- bez szafiru w kształcie hesalitu

- odrobinę za gruby, 13 mm byłoby lepsze niż 14

- nie wygląda jak ten, który doleciał rzekomo do księżyca.

post-68982-0-38887400-1543007282_thumb.jpeg

Edytowane przez gustaw6666

Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak, jak piszesz i to nie tylko o tym zegarku. Tylko wspólna masturbacja, cmokanie, mlaskanie, klepanie się po pleckach i gratulacje.

 

Sam krytycznie punktuję każdy swój zegarek, bo ideału nie ma i nie będzie. Co nie zmienia faktu, że jeśli produkt ma się zmieniać na lepsze to na pewno nie dzięki przemilczaniu jego wad.

Dla mnie naturalną koleją rzeczy, że w pełni świadomie kupujemy zegarki obarczone nieraz licznymi wadami, które nas kupiły walorami, które ich słabości zamiatają pod szafę.

Ani piękne, ani użyteczne, ale z historią.

Ani markowe, ani wygodne, ale piękne.

Kupujemy markę, wygląd, historię, charakter, użyteczność - akceptując wady.

Gustaw6666 bo mowa jest srebrem a milczenie złotem. Szczególnie w stadzie samych moonofilów

 

Wysłane z mojego S9 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Nie ukrywam, że marzy mi się takie duo. Chodzi za mnie strasznie HBB w wersji z kopertą 39 mm. Ale póki co, nie ma na to szans  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie otrzymałem żadnego komplementu kiedy nosiłem Rolexy ( posiadałem tylko podstawowe wersje ) natomiast FOIS i BB58(na pasku) wielokrotnie w krótkim czasie znajomi podpytywali co to za zegarki ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vitriol

gdzie można sprawdzić autentyczność Omegi po nr na karcie gwarancyjnej / zegarku?

Jak masz na werku metas to możesz pośrednio sprawdzić oryginalność logując się na stronie omegi i sprawdzając wyniku testów metas.

W przypadku innych starszych werków, z tego co wiem jedyna opcja sprawdzenia polega na oddaniu zegarka (fizycznie) i czekaniu na opinie z serwisu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.