Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Już tak nie kuście - swoją sprzedałem na rzecz Suba, ale to tak różne zegarki, że dobrze by się prezentowały razem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już prawie 7 lat razem i za każdym razem kiedy jest na nadgarstku cieszy tak samo albo i bardziej jak w dniu zakupu :)

Super fotki! Szczególnie pierwsze i ostatnie ;) Ostatnio zacząłem się zastanawiać nad wymianą moich fal na niebieską SMPc... :ph34r: 


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

krisp1 super strzały.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super fotki! Szczególnie pierwsze i ostatnie ;) Ostatnio zacząłem się zastanawiać nad wymianą moich fal na niebieską SMPc... :ph34r:

Niebieska nie ma tej magicznej głębi i wyrazistosci, którą epatuje powyżej ukazana czarna.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgoda w 100% - po obejrzeniu naocznie obu wersji obok siebie jakiekolwiek wątpliwości wyparowały momentalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niebieska nie ma tej magicznej głębi i wyrazistosci, którą epatuje powyżej ukazana czarna.

 

SMPc kolegi @krisp1 jest niebieska :P


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niebieska nie ma tej magicznej głębi i wyrazistosci, którą epatuje powyżej ukazana czarna.

Tyle, że ta epatująca powyżej jest akurat nie czarna, a niebieska :P

 

Edit: spóźniłem się ;)

Edytowane przez ricardo216

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda, Marek. Każda z generacji SMP posiada wersje, które czymś ujmują. Natomiast w przypadku gładkiej, czarnej tarczy w połączeniu ze świetnym antyrefleksem widok odbijającego się w niej np. nieba jest niesamowity.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje :) cieszę sie ze zdjecia sie podobają.

 

Pod wpływem Twoich zdjęć kupiłem swoją i muszę przyznać, że mam identyczne odczucia.Ten zegarek ma u mnie dożywocie.

 

Bardzo mnie to cieszy :)

Ten zegarek jest wyjątkowy. Przez te lata przewinęło sie w mojej kolekcji kilka zegarków i żaden mnie tak nie ujął jak wlasnie ten :)

No może mój króliczek Panerai 392 :D

 

Niebieska nie ma tej magicznej głębi i wyrazistosci, którą epatuje powyżej ukazana czarna.

 

Tak jak koledzy piszą to jest wersja niebieska :)

Ja z kolei od zawsze wolałem niebieska ze względu wlasnie na zmienę barw w zależności od światła poczynając na niebieskim przez grafitowy kończąc na czarnym.

 

Nic tak nie kłamie jak obiektyw aparatu.....

Prawda to :) Edytowane przez krisp1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale zauważcie że niebieska jest tak piękna tylko wtedy jak prezentuje ciemne barwy, czarna ma tak non stop. Kolego krisp1 powiedz mi czy Twoja Omega przez te 7 lat była już w serwisie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei od zawsze wolałem niebieska ze względu wlasnie na zmienę barw w zależności od światła poczynając na niebieskim przez grafitowy kończąc na czarnym.

 

Obie świetne, ale dla mnie czarna nie mówiąc już o tym, że czarna jest czarna, czasem niebieska, a bywa i szara

 

 

Ostatnio zacząłem się zastanawiać nad wymianą moich fal na niebieską SMPc...

No coś Ty??!!

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez Szyszkops

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na zdjęciach jest niebieska? No to się oszukałem. Ale tak jak napisał Master Zander - dla mnie wyszło rewelacyjnie, bo wygląda jak czarna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z nimi to serio czasem nie wiadomo, która jest która

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalnie sam bym znowu zanabył czarną 300

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka


"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, warto zakupić Omegę FOIS czy dozbierać do Moonwatcha pro?

Wolę Pro, ale to rzecz gustu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, warto zakupić Omegę FOIS czy dozbierać do Moonwatcha pro?

To dwa różne zegary z tym samym werkiem. Wybierz ten który Tobie się bardziej podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Pytanie z gatunku co lepiej kupic: MB czy BMW...

IMO w tym przypadku nie ma złego wyboru :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, warto zakupić Omegę FOIS czy dozbierać do Moonwatcha pro?

 

Moim zdaniem zdecydowanie Moonwatcha Pro z bransoletą, a potem można go nosić na czym chcesz.

FOIS jest w salonach tylko z paskiem, no i trochę za mały się wydaje jak na chrono.

Aha, i jeszcze te wskazówki w Omedze FOIS, wyglądają jakby były z dwóch różnych zegarków, dla mnie słabo.

Edytowane przez Mirosuaw

Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, warto zakupić Omegę FOIS czy dozbierać do Moonwatcha pro?

To zależy jaki masz stosunek do bransolety, tarczy i koperty bo w gruncie rzeczy to są największe różnice między tymi zegarkami. Zakładam że porównujemy z wersją szafirową Moona. O ile bransoletę do FOISa można dokupić ( dodatkowy koszt ) to różnica sprowadza się do wyglądu tarczy ( inne wskazówki i logo ) i koperty ( Bardziej masywna i grubsza Moona, lżejsza optycznie, vintydżowy - FOISa). Obydwa zegarki mają swój urok i nierzadko uzupełniają się w kolekcjach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TBardziej masywna i grubsza Moona, lżejsza optycznie, vintydżowy - FOISa).

Ja koperty odbieram odwrotnie. Bardziej masywna, choć mniejsza jest w foisie. W pro dzięki podcięciom, profil koperty wydaje się lżejszy i niższy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.