Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Eksperyment . Efekt bardzo fajny . Na moonie tego konkretnego paska jakoś nie trawilem .

Proszę

post-106875-0-44472100-1547755080_thumb.jpeg

Edytowane przez Lotus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości macie jakieś fajne źródło nan ori gumę do PO taką jak poniżej ewentualnie podobny zamiennik w 21mm?d8cf2bbb75659e9848fe67a37d9a7f66.jpg

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Mistrz17

"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czarny . Colareb. Robię słabe foty.

Na żywo lepiej

Last one.

Przyjm kolego najszczersze kondolencje :)


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyjm kolego najszczersze kondolencje :)

No słabo to wygląda...w myśl powiedzenia "ni przypiął, ni przyłatał, ni z tym latał" ;)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem ten zegarek 2 lata i dopiero teraz się dowiedziałem, że okno daty jest w innym kolorze :D

W codziennym użykowaniu nie rzuca się to w oczy.

 

Czasami jest to bardzo mocno widoczne, innym razem nawet niezauważalne. Wszystko zależy oczywiście od oświetlenia, jednak sama świadomość innego koloru trochę mnie dręczy. Między innymi stąd ten dylemat - czarna czy niebieska  :D 

 

A gdyby datownik był biały?

 

f4o1Vty.jpg

 

W SG pracują również księgowi. Niestety.

 

Chyba to właśnie oni są odpowiedzialni za ładowanie tego samego koła datownika do obu wersji kolorystycznych, cięcie kosztów :rolleyes:

 

Taka sytuacja

 

Nieciekawa ta sytuacja, ale oczywiście o gustach... ;)


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idealnie wyszedł z tego Longines w Legend Diverze - tło datownika w kolorze tarczy, a kolor czcionki beżowy jak indeksy na tarczy - teoretycznie inni powinni się od nich uczyć!

Już to robią, podobne rozwiązanie wykorzystał Zodiac w reedycji Olymposa:

 

soRVrwa.jpg

 

Wychodzi więc na to, że datownik to tylko detal tarczy do którego można się przyzwyczaić.

Diabeł tkwi w szczegółach ;) Nowa SMPc ma niebieskie tło datownika i myślę, że wygląda to bardzo dobrze (szkoda, że reszta już gorzej :lol:). Moim zdaniem czarne tło datownika po prostu nie pasuje do niebieskiej tarczy, te kolory nie do końca ze sobą współgrają.

Edytowane przez dodge66

Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Diabeł tkwi w szczegółach ;) Nowa SMPc ma niebieskie tło datownika i myślę, że wygląda to bardzo dobrze (szkoda, że reszta już gorzej :lol:). Moim zdaniem czarne tło datownika po prostu nie pasuje do niebieskiej tarczy, te kolory nie do końca ze sobą współgrają.

 

Mam podobne spostrzeżenia. Moim zdaniem niebieskie tło wygląda lepiej, chociaż białe też nie wygląda źle. Ta Omega ma duże indeksy, więc tło datownika w takim samym kolorze ładnie wkomponowuje się w całość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasami jest to bardzo mocno widoczne, innym razem nawet niezauważalne. Wszystko zależy oczywiście od oświetlenia, jednak sama świadomość innego koloru trochę mnie dręczy.

 

A gdyby datownik był biały?

Moim zdaniem biały datownik pasował do poprzedniej wersji z falami ze względu na jaśniejszy odcień niebieskiego koloru. Do smpc uważam ze kompletnie nie pasuje.

 

A co do niebieskiego to nie uważasz ze jak smpc zmienia odcienie na szary czy wlasnie czarny w zależności od światła to ten niebieski datownik w takim świetle wyglądałby dziwnie i odstawał od reszty ? :)

Edytowane przez krisp1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy z Panów tak mocno rozemocjonoeani fotkami że pielęgniarka może być potrzebna. Mam niezłą bekę muszę przyznać :-))))

Edytowane przez Lotus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

Chyba to właśnie oni są odpowiedzialni za ładowanie tego samego koła datownika do obu wersji kolorystycznych, cięcie kosztów :rolleyes:

...

Dokładnie. Tylko i wyłącznie oni.

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co do niebieskiego to nie uważasz ze jak smpc zmienia odcienie na szary czy wlasnie czarny w zależności od światła to ten niebieski datownik w takim świetle wyglądałby dziwnie i odstawał od reszty ? :)

 

W sumie masz rację, mógłby wtedy rzucać się w oczy :unsure:

 

Niektórzy z Panów tak mocno rozemocjonoeani fotkami że pielęgniarka może być potrzebna. Mam niezłą bekę muszę przyznać :-))))

 

Po prostu niektórzy z nas mają niezłą bekę z tego paska ;)


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odebrałem sporo komplementów na żywo w tym zestawieniu-;) i rzeczywiście pasek dobrze dobrany pod względem faktury oraz odcienia do zegarka/ bezela . Inny zegarek , świetnie wyglada koperta. HiT aczkowiek będę próbował inne konfiguracje. Głosy niezadowolenia zawsze będą ale każdy nosi to co lubi.

Edytowane przez Lotus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głosy niezadowolenia zawsze będą ale każdy nosi to co lubi.

 

Dokładnie :) 


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientujecie się, w którym sklepie w warszawie moge dostać najwięcej rabatu? Dokładnie chodzi o nową SMP 300.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw obczaj na żywo, mi szybko przeszła po przymiarce;p


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientujecie się, w którym sklepie w warszawie moge dostać najwięcej rabatu? Dokładnie chodzi o nową SMP 300.

Na nowe wersje z rabatami może być ciężko.

Jeśli już to chyba Jubitom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientujecie się, w którym sklepie w warszawie moge dostać najwięcej rabatu? Dokładnie chodzi o nową SMP 300.

Być moze mógłbyś wynegocjować w GMokotow około 10%. Generalnie świetny wybór , jakością wykonania bije suba. Na zagranicznych forach eksperckich ma świetne opnie od użytkowników . Także jeśli stylistyka i rozmiar ok , to nie ma konkurentów obecnie

Edytowane przez Lotus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edit: nie ten dział ;) Przeniosłem pytanie w inne miejsce...

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podaj proszę przykłady w których miejscach i w jaki sposób Subowi brakuje jakości wykonania do nowej SMPc? Jestem bardzo ciekawy, gdyż 2 tygodnie temu miałem badania lekarskie m.in. rozszerzone u okulisty i się teraz zastanawiam czy to może pamięć mi szwankuje czy jednak ten okulista mnie oszukał  ;)

No powinieneś wiedzieć ze chodzi o Suba od Tisella...:)

Kolega nie dopisał, a Ty 'atakujesz' :);)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tbn

Jak patrzę na takie fotki to mi Moona brakuje, ale na razie miesiąc miodowy z Rolniksem. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Mi Moon musi za wszystko wystarczyć ;-) A do tego jest paskolubny, czyli z mojej perspektywy idealnie :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.