Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Ale z 2 rurek leci - znaczy sie rozpuszczalna pewnie :P;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

IMO..?,ja piję SATI :)

Ja piję, co popadnie ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No przeca wiem  ;) Jestem Marku smakoszem espresso  :)

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Fajne zdjęcie :)


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja przygoda z Omegą zaczęła się pod koniec 2016 kiedy kupiłem Omega Speedmaster Date Chronograph ref 3212.80.00 z Valjoux 7750 na pokładzie. Wyregulowałem sobie ją na +1/dzień.

20170312-131925.jpg

 

Od kiedy Omega wypuściła serię Dark Side Of The Moon, marzyłem o wersji Vintage Black i około roku temu do koleckji dołaczył ten model.

20180314-181352.jpg

 

Obecnie marzy mi się Grey Side Of The Moon, ale najprawdopodobniej za jakiś czas zainwestuję w ref: 304.33.44.52.03.001. Uwielbiam zegarki z niebieską tarczą i ten poniżej jest jednym z najładnieszych na rynku.

30433445203001-1.png

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, nie spałem dziś :/

Przynajmniej się poranną kawą podzielę :)

 

Maciek, widziałem już wcześniej na insta, ale tutaj Cię pochwalę, bardzo fajne ujęcie.

 

Moja przygoda z Omegą zaczęła się pod koniec 2016 kiedy kupiłem Omega Speedmaster Date Chronograph ref 3212.80.00 z Valjoux 7750 na pokładzie. Wyregulowałem sobie ją na +1/dzień.

 

Od kiedy Omega wypuściła serię Dark Side Of The Moon, marzyłem o wersji Vintage Black i około roku temu do koleckji dołaczył ten model.

 

Obecnie marzy mi się Grey Side Of The Moon, ale najprawdopodobniej za jakiś czas zainwestuję w ref: 304.33.44.52.03.001. Uwielbiam zegarki z niebieską tarczą i ten poniżej jest jednym z najładnieszych na rynku.

 

Wszystkie są świetne i żadnej bym z domu nie wyrzucił :D

Edytowane przez tommly

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Maciek, widziałem już wcześniej na insta, ale tutaj Cię pochwalę, bardzo fajne ujęcie.

 

Wszystkie są świetne i żadnej bym z domu nie wyrzucił :D

Dzięki Tomek. Na bezsenność cierpię, trzeba jakoś ten czas spędzić więc kombinuję :)

 

Oj pierwsze dwie też bym chętnie przygarnął!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

michelesanctis jak przygarniesz trzecią to pierwsza będzie wyglądać przy niej jak bardzo, ale to bardzo ubogi krewny.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam takie pytanko i proszę o pomoc :) :)

W tym roku wypada okrągła 50-ta rocznica lądowania Amerykanów na Księżycu. Zupełnie przypadkiem będę świętować swoje 50-te urodziny, krótko po lądowaniu.

Co najlepiej zakupić, żeby godnie uczcić oba te wydarzenia?

Biorę pod uwagę:

- działkę na Księżycu,

- statek kosmiczny,

- Omegę Speedmaster Professional Moonwatch.


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam takie pytanko i proszę o pomoc :) :)

W tym roku wypada okrągła 50-ta rocznica lądowania Amerykanów na Księżycu. Zupełnie przypadkiem będę świętować swoje 50-te urodziny, krótko po lądowaniu.

Co najlepiej zakupić, żeby godnie uczcić oba te wydarzenia?

Biorę pod uwagę:

- działkę na Księżycu,

- statek kosmiczny,

- Omegę Speedmaster Professional Moonwatch.

Stawiam na statek kosmiczny :D


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ukrywam, że bardziej myślałem o jakiejś nieruchomości, pojazdy szybko tracą wartość.


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, właśnie dzisiaj zobaczyłem, że na mojej PO pojawiła się rysa. Zegarek ma ok. roku. Podpowiedzcie mi proszę co z tym zrobić. 

 

post-99903-0-58516300-1548706849_thumb.jpg

post-99903-0-49719700-1548706876_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam takie pytanko i proszę o pomoc :) :)

W tym roku wypada okrągła 50-ta rocznica lądowania Amerykanów na Księżycu. Zupełnie przypadkiem będę świętować swoje 50-te urodziny, krótko po lądowaniu.

Co najlepiej zakupić, żeby godnie uczcić oba te wydarzenia?

Biorę pod uwagę:

- działkę na Księżycu,

- statek kosmiczny,

- Omegę Speedmaster Professional Moonwatch.

jednak brałbym działkę na Księżycu ;)

 

Witam, właśnie dzisiaj zobaczyłem, że na mojej PO pojawiła się rysa.

będziesz musiał z nią żyć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, właśnie dzisiaj zobaczyłem, że na mojej PO pojawiła się rysa. Zegarek ma ok. roku. Podpowiedzcie mi proszę co z tym zrobić. 

Ja na mojej Omedze w kilka minut załatwiłem podobną ryskę za pomocą Cape Cod. Najlepsza sprawa na polerowane części nie tylko zegarków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza boli najbardziej. Następnych już nie będziesz zauważał. Więc tak jak Ci Kolega odpisał. Nic nie robic. Żyć z tym :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam takie pytanko i proszę o pomoc :) :)

W tym roku wypada okrągła 50-ta rocznica lądowania Amerykanów na Księżycu. Zupełnie przypadkiem będę świętować swoje 50-te urodziny, krótko po lądowaniu.

Co najlepiej zakupić, żeby godnie uczcić oba te wydarzenia?

Biorę pod uwagę:

- działkę na Księżycu,

- statek kosmiczny,

- Omegę Speedmaster Professional Moonwatch.

Zasadź się na limitkę z okazji 50 rocznicy. Podobna ma być na z nowym starym werkiem.


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mirosuaw też jestem za statkiem.

 

Markewi123 masz trzy opcje:

1. Bazar

2. Polerka koperty

3. Żyć z tym


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Markewi123 

Istnieje spiskowa teoria, że producenci zegarków programują je tak aby po mniej więcej roku pojawiały się na nich rysy, żeby zmusić nas do zakupu nowych zegarków. Sprawdzone info.

 

:)

 

A poważnie, to masz do wyboru Cape Cod lub z tym żyć. Możesz też w ramach poprawy humoru strollować Kolegów w tym wątku :) http://zegarkiclub.pl/forum/topic/163863-%E2%80%9E%C5%9Bciorany%E2%80%9D-zegarek/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwątpiłem nie dałem rady założyć gumy do PO. Za jasną choler...nie mogłem wpiąć jej w otwory. Ma ktoś jakiś patent? Teleskopy muszą być inne niż w bransie? b41a3e747f19b60743ad0989debfc37c.jpg

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka


"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tak można. Docelowo chciałem go na gumę wrzucić na teraz ale choć guma ori nie mogę jej wpiąć a nie chcę koperty zjechać.

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka


"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwątpiłem nie dałem rady założyć gumy do PO. Za jasną choler...nie mogłem wpiąć jej w otwory. Ma ktoś jakiś patent? Teleskopy muszą być inne niż w bransie?

Połóż zegarek na szkle, do paska włóż teleskop i od góry wsadzaj gumę w uszy.

Następnie z jednej strony wciśnij teleskop, aż wskoczy w otwór, a następnie to samo z drugiej, choć będzie ciężej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.