Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma się co dziwić, że chcemy kupować zegarki nowe, a nie z wystawy :) kwestia rabatów to oddzielny temat - im droższy towar tym większe pole manewru. Jednak po lekturze kilku ostatnich stron wątku ogarnęło mnie przerażenie. Jednak zdołałem ochłonąć i wyrzucić z głowy myśl że mógł być Breitling, a nie problematyczna Omega :) Kupowałem SMPC w Jubitomie w Bonarce, sprowadzona jako nowa w foliach, w fabrycznym opakowaniu tzw transportowym (to akurat zapewnienie sprzedawcy bo nie mam pojęcia jak to zweryfikować). Zegarek miał folie raczej na pewno fabryczne, był w dotyku "ostry" idealny, widać że nie przeszedł przez ręce setek "Apaczy" :) Obsługa profesjonalna - skracanie bransolety odbyło się szybko i sprawnie. Jak czytam wasze przejścia to mam wrażenie istnienia alternatywnego świata :) Wszyscy wszystkich chcą oszukiwać... nie jest tak źle, wręcz odwrotnie - w Aparcie gdzie pierwotnie chciałem kupić Breitlinga wprost mi powiedziano że sprzedają tylko zegarki z wystawy. 

Dziwi mnie że przy popularności zegarków oferowanych na chrono 24 czy czaszegarków.pl lub timetradergroup nie macie takich obiekcji co do zegarków gdzie z góry wiadomo że to leżaki z całego świata. No ale tam na otarcie łez jest cena trochę niższa od sklepowej... widać to wystarczy by wyłączyć chęć posiadanie nowego, niemacanego dobra luksusowego :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Hollowfront

Kupowałem SMPC w Jubitomie w Bonarce, sprowadzona jako nowa w foliach, w fabrycznym opakowaniu tzw transportowym (to akurat zapewnienie sprzedawcy bo nie mam pojęcia jak to zweryfikować). Zegarek miał folie raczej na pewno fabryczne, był w dotyku "ostry" idealny, widać że nie przeszedł przez ręce setek "Apaczy" :) Obsługa profesjonalna - skracanie bransolety odbyło się szybko i sprawnie.

 

Zazdroszczę, bo moja bransoleta po ponad godzinnym skracaniu trzech ogniw wygląda tak, jak na zdjęciach.

Z pozytywnych informacji, poinformowali mnie, że dokonają wymiany na zupełnie nowy zegarek.

Trafi on do Warszawskiego serwisu na redukcję bransolety, następnie do AD J. Bonarka.

 

W.B.

post-108382-0-58433600-1550148852_thumb.jpg

post-108382-0-79127000-1550148856_thumb.jpg

post-108382-0-17043700-1550148859_thumb.jpg

post-108382-0-80614000-1550148861_thumb.jpg

Edytowane przez Hollowfront

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupa nie diver. Mam nadzieje że na bazarku napiszesz prawdę a nie że 9,99/10.

 

Niestety będę musiał też wspomnieć o bransolecie drugiego sortu :( Zamiast śrubek ma jakieś piny, a w zapięciu brakuje dziurek do regulacji - no szkoda gadać...

 

 

 

Ostro... :blink:


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zazdroszczę, bo moja bransoleta po ponad godzinnym skracaniu trzech ogniw wygląda tak, jak na zdjęciach.

Z pozytywnych informacji, poinformowali mnie, że dokonają wymiany na zupełnie nowy zegarek.

Trafi on do Warszawskiego serwisu na redukcję bransolety, następnie do AD J. Bonarka.

 

W.B.

Brzydko to wygląda :(

 

Na plus, że wymienią Ci zegarek na zupełnie nowy :)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no Panowie, trzeba wierzyć, że zutylizują żeby nikt już się nie nadział :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jakie pudełko powinna mieć Smpc z gładką tarczą , czerwone czy drewniane?

Gdzie sugerujecie kupić, żeby nie dostać leżaka kruk, jubitom?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę kolegi martwić, ale w Warszawie w serwisie Swatch Grupy też tak potrafią załatwić śruby. Ja w Mido mam dekiel na śruby. Po serwisie gwarancyjnym wyglądały dokładnie jak te po redukcji bransolety. Na pocieszdnie dodam, że po reklamacji i oczekiwaniu na nowe śrubki, wszystko skończyło się dobrze.

 

Wysłane z mojego H8324 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drewniane, ale to też zależy z którego roku jest i z którego rynku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja? Ja mam bransolete na piny :P

 

A u Plucinskiego w Poznaniu dołożyli dokupione ogniwo bez najmniejszej ryski :)

post-81405-0-54514500-1550171868_thumb.jpg

Edytowane przez Ceteth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli można jeśli jest się dobrym fachowcem. Znam kilku zegarmistrzów, którzy to potrafią.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jakie pudełko powinna mieć Smpc z gładką tarczą , czerwone czy drewniane?

Gdzie sugerujecie kupić, żeby nie dostać leżaka kruk, jubitom?

Do 2015 lub 2016 czerwone. Potem drewniane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skracanie bransolet, dla mnie niestety też traumatyczny temat. Niestety, jeszcze chyba nie trafiłem na dobrego fachowca, a próbowałem już od bateryjkarzy do renomowanych zegarmistrzów. Zawsze ogniwa obite na krawędziach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytacie, co biedna, bezradna firma ma zrobić z obitym, porysowanym i w efekcie odświeżonym egzemplarzem. Tudzież po zwrocie.

 

Odpowiedź jest prosta - zrobić -25,-30% i uczciwie sprzedać z mniejszym zyskiem. A nie próbować zepchnąć za najwyższą, możliwą cenę, kłamiąc nt historii zegarka, robiąc przy tym kretyna z siebie lub klienta, szkodząc przy okazji wizerunkowi marki i całej branży.

Edytowane przez gustaw6666

Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się. Strojny kiedyś zaproponował mi taki rabat i wymianę porysowanego ogniwa na nowe. Kupiłem zegarek i mam o nich jak najlepsze zdanie.


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytacie, co biedna, bezradna firma ma zrobić z obitym, porysowanym i w efekcie odświeżonym egzemplarzem. Tudzież po zwrocie.

 

Odpowiedź jest prosta - zrobić -25,-30% i uczciwie sprzedać z mniejszym zyskiem. A nie próbować zepchnąć za najwyższą, możliwą cenę, kłamiąc nt historii zegarka, robiąc przy tym kretyna z siebie lub klienta, szkodząc przy okazji wizerunkowi marki i całej branży.

Dokładnie, ale to są jednostki. Nigdy nie zapomnę jak sprzedawalem samochód, koleś nawet nie zadał pytania, a ja sam mu pokazałem wszystkie wady. Na poczatku był w takim szoku, że nie wiedział co się dzieje, ale do domu wrócił już nowym autem:)

 

Wysłane z Blackberry przy użyciu Tapatalka


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie powinno być tak jak napisał Gustaw6666. Przede wszystkim informacja, że egzemplarz pochodzi ze zwrotu, był odświeżany itp. i do tego odpowiedni rabat adekwatny do stopnia ingerencji/stanu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powitał. Apollo Osiem aktualnie dostępny w butiku na Pl. 3+, ale trzeba zapytać, bo wyciągają spod lady. Do mnie zadzwonili (stały klient ;)) i jestem nim zachwycony, a 3 inne zegarki są już na CH24, żeby zarobić na ten ;))

post-98815-0-53794600-1550234040_thumb.jpg

Edytowane przez Butik

Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co tam sprzedajesz?


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładny jest ale wg mnie z czytelnością już gorzej. Trochę wąskie te wskazówki... :wacko:


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Hollowfront

Powitał. Apollo Osiem aktualnie dostępny w butiku na Pl. 3+, ale trzeba zapytać, bo wyciągają spod lady. Do mnie zadzwonili (stały klient ;)) i jestem nim zachwycony, a 3 inne zegarki są już na CH24, żeby zarobić na ten ;))

 

Piękny :wub: Trzymam kciuki za realizację marzeń  :rolleyes:

 

W.B.

Edytowane przez Hollowfront

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.