Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Na drabince. biggrin.gif

20190221-151415.jpg


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie bardzo dobrze.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Dla mnie bardzo dobrze.

To dla mnie zupełnie odwrotnie :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczysz w realu to pewnie zmienisz zdanie.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram nie idź tą drogą. Na poważnie kwestia gustu. Dla mnie nie pasuje. Szukałbym dedykowanej. Tu za bardzo odstaje od koperty.

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka


"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

Tu za bardzo odstaje od koperty.

Tam nie ma wiele miejsca. To na fotce tak wygląda. Chyba, że wygięte teleskopy. To co innego.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Forumowiczów, a w szczególności miłośników zegarków spod znaku omegi. Otóż spełniłem jedno ze swoich marzeń zegarkowych i w zeszłym tygodniu stałem się posiadaczem aqua terra o referencji 220.10.38.20.01.001. Do tego zegarka prowadziła dosyć długa droga z ogromem przystanków, zakrętów. Pojawiały się różne zegarki, myśli że może tą omegę zostawić sobie jako marzenie, przecież rynek obfituje w całą masę czasomierzy, że może któryś ją zastąpi. Gdy zamówiłem ją to jeszcze biłem się z myślami, ale już nie z wyborem zegarka, tylko czy warto płacić takie kwoty za takie dobro pospolite, w obliczu innych pilniejszych potrzeb. Będąc na tym forum ileś lat stwierdzam, że nie ma tu normalnych osób i także ja do nich się zaliczam. Ale idąc do meritum to powiem że z moim zakupem było tak. Kupiłem go u przedstawiciela omegi którym jest firma N. Nagel z Gdyni. Chciałem by był to zegarek nie z wystawy, niemacany, porównywany, przymierzany tylko fabrycznie zapakowany. Dodam tylko że mogłem kupić w Jubitomie za mniejsze pieniądze, ale nie było gwarancji zegarka prosto ze Szwajcarii. Tak więc wybór padł na firmę N. Nagel. Pojawiłem się w salonie po odbiór. W mojej obecności właściciel salonu wyjął go z opakowania transportowego, dopasował do obwodu nadgarstka, podbite zostały karty i cały szczęśliwy pojechałem do domu. Tutaj mogłem się dopiero dokładnie przyjrzeć nowemu nabytkowi. Zdjąłem folię bo w końcu to zegarek który ma mi służyć na co dzień, ale i tak nie miałem śmiałości go nosić. Na razie cieszyłem oko jego widokiem gdy zalegał w szkatule. Po obejrzeniu z pomocą lupy dostrzegłem coś co wprawiło mnie w zakłopotanie, a jednocześnie konsternację jako to możliwe że przytrafia się to mojemu zegarkowi, ogólnie zegarkowi tej klasy. Dopowiem, że mam kilka zegarków od nowości- tissot, longines i w nich nie było czego się czepić w tak doskonałym stanie do mnie trafiły. Może zwykły śmiertelnik nie zauważyłby problemu, ale nie taki purysta zegarkowy jak ja. A co było nie tak? Ano to, że na ostatnim ogniwie zaraz przy maskownicy w samym rogu pomiędzy powierzchnią polerowaną a szczotkowaną mikro wgniotka. Ślad  po narzędziu, który jak mi się zdaje powstał przy zakładaniu bransolety. I drugi boleśniejszy  to zadra na deklu zaraz przy kopercie dowód że ktoś próbował otwierać. Jak mówiłem wcześniej może ktoś inny by tego nie zauważył, ale ja nie mogłem przejść koło tego obojętnie. Jak zadra to zadra, pojawiła się najpierw na zegarku potem w mojej głowie. Zastanawiałem się co zrobić, w końcu to nic takiego, normalnie nie widać. Zwyczajnie bym odpuścił gdyby był to zegarek z pospolitego segmentu, przecież w wyniku noszenia prędzej czy później pojawią się mniejsze lub większe, normalna rzecz. Jak wspomniałem na samym początku omega aqua terra to zwieńczenie moich marzeń zegarkowych na ten czas. I to było przyczyną że pojawiłem się ponownie w salonie z reklamacją. Byłem ciekaw reakcji salonu i powiem że zegarek był przedmiotem obdukcji jednego sprzedawcy, drugiego, na samym końcu przyszedł Pan Nagel. Spodziewałem się reakcji, że może powinienem z tym pójść do innego specjalisty najlepiej medycznego...a tu zaskoczenie. Sporządzono protokół reklamacyjny i spytano mnie jakie są moje oczekiwania. Może sądzili że będę chciał obniżki, a ja na to że oczekuję pełnej satysfakcji, czekam na mój ideał. Spytałem że różnie SG podchodzi do tych spraw że niekiedy jest to loteria czy rozstrzygną po myśli klienta. Dostałem gwarancję że jeśli SG nie stanie na wysokości zadania to firma NNagel sprawi że będę zadowolony. Pan Nagel rzekł dosłownie mogę być spokojny on weźmie to na siebie. Tak więc czekam na mój ideał, moje spełnione zegarkowe marzenie. Pozdrawiam serdecznie czytających. Jakie Wy macie doświadczenie z reklamacjami w tym segmencie zegarków, też przytrafiały się Wam takie wyjątkowe egzemplarze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie tak wyszło, przypadek :)

W dodatku łapa jakaś czerwona... popraw balas bieli... Nie pasuje Ci ten zegarek. Rolex Submariner jednak lepiej u Ciebie się prezentuje...

 

Na drabince.

Lepiej zainwestuj w oryginalną gumę ;) Edytowane przez Mikołaj N

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

W dodatku łapa jakaś czerwona... popraw balas bieli... Nie pasuje Ci ten zegarek. Rolex Submariner jednak lepiej u Ciebie się prezentuje...

 

Lepiej zainwestuj w oryginalną gumę ;)

:lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tbn

Bardzo ładny, wygodny zegar z tej 300 LM

 

 

Świetna jest. Chyba powoli ten nowy wintydż do mnie przemawia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

 

Lepiej zainwestuj w oryginalną gumę ;)

Nie bardzo mi się podoba. :(


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj, zwyczajnie nie wiesz jeszcze co dobre ;)

Edytowane przez Mikołaj N

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj, zwyczajnie nie wiesz jeszcze co dobre ;)

Może i dobre. Ale średnio ładne. :(

 

 

 

Wyślij mi swoją do przymiarki. Wówczas będę wiedział na 100%. :D


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam Forumowiczów ponownie. Tyle się napisałem w ostatnim poście, liczyłem na zrozumienie a tu taka ignorancja i lekceważenie. Fakt ilościowo wyszło dużo, każdy czas liczy. Może odebraliście to jako kryptoreklamę ,a tu człowiek spisał odczucia na gorąco i nikogo to nie obchodzi :wacko: :wacko: :wacko: :wacko:. Teraz poważnie było tu na forum o krzywych indeksach w Ulysse Nardin, nie centrującym pierścieniu w omedze. Ja chyba jestem kolejnym przypadkiem, że coś z tą kontrolą jakości nie tak... a może cieszyć się że to człowiek dzieło tworzenia kończył a nie automat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

witam Forumowiczów ponownie. Tyle się napisałem w ostatnim poście, liczyłem na zrozumienie a tu taka ignorancja i lekceważenie. Fakt ilościowo wyszło dużo, każdy czas liczy. Może odebraliście to jako kryptoreklamę ,a tu człowiek spisał odczucia na gorąco i nikogo to nie obchodzi :wacko: :wacko: :wacko: :wacko:. Teraz poważnie było tu na forum o krzywych indeksach w Ulysse Nardin, nie centrującym pierścieniu w omedze. Ja chyba jestem kolejnym przypadkiem, że coś z tą kontrolą jakości nie tak... a może cieszyć się że to człowiek dzieło tworzenia kończył a nie automat

A cóż tu pisać :) Wygląda na to, że wszystko zakończy się dobrze przy takim podejściu AD, pozostaje czekać i być dobrej myśli. Mam nadzieję, ze miałeś niefarta i następny egzemplarz będzie Twoim ideałem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam Forumowiczów ponownie. Tyle się napisałem w ostatnim poście, liczyłem na zrozumienie a tu taka ignorancja i lekceważenie. Fakt ilościowo wyszło dużo, każdy czas liczy. Może odebraliście to jako kryptoreklamę ,a tu człowiek spisał odczucia na gorąco i nikogo to nie obchodzi :wacko: :wacko: :wacko: :wacko:. Teraz poważnie było tu na forum o krzywych indeksach w Ulysse Nardin, nie centrującym pierścieniu w omedze. Ja chyba jestem kolejnym przypadkiem, że coś z tą kontrolą jakości nie tak... a może cieszyć się że to człowiek dzieło tworzenia kończył a nie automat

Witam

A co tu kolego pisać?, każda sprawa jest inna, zobaczymy co z Twoją reklamacją, jak będzie przebiegać i jaki będzie efekt finalny...

Wtedy można będzie wyrazić swoją opinię.....


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było już o tym wiele razy. Te zegarki, nawet te w foliach, są wystawiane i niestety niektórzy nie dbają, przymiarka i tyle. Musiałbyś zdjęcia pokazać ale wgniotki czy rysy powstają głównie w salonach. Oddałeś do reklamacji ok, wypolerują i tyle. Jak trafi do SG Polska to jest spora szansa że wróci w gorszym stanie ;)

Edytowane przez Mikołaj N

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dwa tygodnie oczekiwania, ale dam znać jak to się potoczyło. Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

Oddałeś do reklamacji ok, wypolerują i tyle. Jak trafi do SG Polska to jest spora szansa że wróci w gorszym stanie ;)

Ty to jednak umiesz człowieka pocieszyć. :lol: :lol:


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Było już o tym wiele razy. Te zegarki, nawet te w foliach, są wystawiane i niestety niektórzy nie dbają, przymiarka i tyle. Musiałbyś zdjęcia pokazać ale wgniotki czy rysy powstają głównie w salonach. Oddałeś do reklamacji ok, wypolerują i tyle. Jak trafi do SG Polska to jest spora szansa że wróci w gorszym stanie ;)

W sumie smutna konstatacja...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak trafi do SG Polska to jest spora szansa że wróci w gorszym stanie ;)

Albo trafi do innego salonu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.