Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

ja akurat wybrałbym grubszy pasek niż 1,2 mm, żeby czuć na nadgarstku

PO do najcieńszych nie należy, jak go podniesiesz o ponad 3 mm to na pewno będziesz czuł na nadgarstku, może być problem ze zmieszczeniem się w drzwi :)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne te paski. Jak się nato nie sprawdzi, bo już zamówiłem, to kupię taki właśnie.

 

Ja jestem zadowolony z użytkowania tych pasków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu też zdjęcie pochwalę.

Pasek od Filipa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Tu też zdjęcie pochwalę.

Pasek od Filipa?

Dzięki :)

Tak, ładownica od Filipa, dobre oko ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Co sądzicie o tej Omedze z linku poniżej? Warta jest swojej ceny jeśli udałoby się obniżyć na 11k?

Dlaczego w zestawie jest drewniane pudełko? Z tego co zobaczyłem w internecie box powinien być inny w limitce.

Odnośnie rozmiaru to lubię małe zegarki, mierzyłem starszą wersję midsize bez ceramiki i leżała elegancko(nadgarstek około 16cm).

 

https://allegro.pl/oferta/omega-seamaster-diver-300m-bond-007-limited-7845579251

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego że zegar pewnie bez papierów i poskładany z innych set. Mimo że lubię małe zegarki, to diver 36mm to jednak dla syna bardziej.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vitriol

Wszystko co widać na zdjęciach wygląda na autentyczne.

Masz rację, że limitki (chyba zawsze) mają czarne pudełko, plus dodatkową kartę "Limited series". Zapytałbym o to, o karty, bo sprzedawca to sklep z zegarkami/kantor/lombard.

 

Abstrahując od w/w, myślę że zakup 36mm jest średnim pomysłem, a zakup 36mm limitki bez kompletu wręcz fatalnym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość robertock

Witam

 

Dawno mnie tu nie było, ale mam nadzieję, że mi ktoś pomoże. Mam damską Omegę w złocie 14k. Zegarek został przywieziony z USA przez mojego Dziadka w ubiegłym stuleciu. Moja partnerka w nim nie chodzi leży i się kurzy. Nie lubię rzeczy, które nie są używane. W zawiązku z tym chciałbym go sprzedać komuś kto docenia markę i kupić coś męskiego. 

Moje pytanie: czy ktoś może mi powiedzieć co to za model/linia? Szukałem w necie ale znalazłem tylko podobne. Ile jest ewentualnie wart? Co powinienem zrobić? Zegarek jest mechaniczny: nakręciłem. Działa. Czy sprawidzić czy się nie późni, a jak tak to czy są jakieś przedziały? czy zanieść go do dobrego zegarmistrza w celu wyczyszcenia i oszacowania? Nie chce go wystawiać na allegro. Chce go oddać w dobre ręce. Trochę mi go szkoda bo jednak to jakaś pamiątka, ale z drugiej strony nosze Seiko po dziadku, a ten się kurzy. Przecież nie będę czekał 18 lat żeby dać go córce w prezencie. Nawet nie mam córki hehe. Proszę o jakąkolwiek pomoc :) Jestem laikiem i po prostu lubię "ładne" zegarki, więc mnie nie zjedźcie. Jeśli zły dział to proszę admina o przeniesienie. Dzięki z góry i miłego dnia. 

post-33052-0-27348500-1556094571_thumb.jpg

post-33052-0-17040400-1556094579_thumb.jpg

post-33052-0-87510000-1556094586_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

 Ile jest ewentualnie wart? Co powinienem zrobić?

Przeczytać regulamin powinieneś :)

A w skrócie; nie ten dział, nie wyceniamy zegarków i aby go wystawiać na sprzedaż to tylko na bazarku mając przynajmniej 50 postów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego że zegar pewnie bez papierów i poskładany z innych set. Mimo że lubię małe zegarki, to diver 36mm to jednak dla syna bardziej.

Rzeczywiście może być trochę mały, ale jak mówiłem przymierzałem wersję midsize bez ceramiki i nie wyglądało to źle na moim nadgarstku.

Jednak odpuszczam ten model z innej przyczyny-indeks godziny 7 wygląda jak „diamencik” co ewidentnie wskazuje, że to model raczej damski. Dopiero teraz to zauważyłem. Tylko w tej limitce to występuje.

Swoją drogą co to za limitka, ktorej wyprodukowano aż 11007 modeli(41mm) i 3007 modeli (36.25mm).

Raczej to jest edycja specjalna niż limitacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość robertock

Przeczytać regulamin powinieneś :)

A w skrócie; nie ten dział, nie wyceniamy zegarków i aby go wystawiać na sprzedaż to tylko na bazarku mając przynajmniej 50 postów :)

 

OK dzięki. Tak jak pisałem dawno mnie tu nie było. Wystawiałem już zegarki nie mając 50 postów, wiec pewnie się coś pozmieniało. A jaki dział? Bo jeśli nie Omega i nie bazarek to gdzie mogę spytać co to za model i dowiedzieć się czegoś więcej? Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK dzięki. Tak jak pisałem dawno mnie tu nie było. Wystawiałem już zegarki nie mając 50 postów, wiec pewnie się coś pozmieniało. A jaki dział? Bo jeśli nie Omega i nie bazarek to gdzie mogę spytać co to za model i dowiedzieć się czegoś więcej? Pozdrawiam

FORA TEMATYCZNE/ VINTAGE/Pytania o stary zegarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tbn

:)

post-89329-0-71946900-1556117858_thumb.jpg

Edytowane przez tbn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Dawno mnie tu nie było, ale mam nadzieję, że mi ktoś pomoże. Mam damską Omegę w złocie 14k. Zegarek został przywieziony z USA przez mojego Dziadka w ubiegłym stuleciu. Moja partnerka w nim nie chodzi leży i się kurzy. Nie lubię rzeczy, które nie są używane. W zawiązku z tym chciałbym go sprzedać komuś kto docenia markę i kupić coś męskiego. ... Przecież nie będę czekał 18 lat żeby dać go córce w prezencie. Nawet nie mam córki hehe. Proszę o jakąkolwiek pomoc :)

 

Zegarki damskie nie są tak cenione jak męskie, wiec nie licz że sprzedasz mały i za to kupisz duży. Tak to nie działa :unsure:

Jak znam życie, to go sprzedasz, nic za to nie kupisz, pieniądze się rozejdą i wrócisz do punktu wyjścia.

Może zastanów się, co zrobić aby jednak mieć córkę ? Ale koniec żartów, zegarek nie zajmuje dużo miejsca i proponuję jednak go zatrzymać jako pamiątkę rodzinną. Może w międzyczasie partnerka zacznie dzielić Twoje zainteresowania i Omega wróci do jej łask ?


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Namyślałem się prawie rok i w końcu się złamałem... Jestem przygotowany na sezon letni:) Co prawda jeszcze jachtu mi brakuje, ale wstydu na deptaku nadmorskim nie będzie:)

post-96513-0-47934600-1556121061_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Namyślałem się prawie rok i w końcu się złamałem... Jestem przygotowany na sezon letni:) Co prawda jeszcze jachtu mi brakuje, ale wstydu na deptaku nadmorskim nie będzie:)

Gratuluję AT.

Jak sprawuje się na gumie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję AT.

Jak sprawuje się na gumie?

Raptem kilka h z nią przebywam, więc wydawanie osądów byłoby przedwczesne, ale jest bardzo wygodnie - mam też bransoletę, natomiast celowałem właśnie w gumę i docelowo 90% czasu spedzać (przynajmniej na razie) będzie na niej. Na pewno guma, ze względu na wzornictwo, nadaje zegarkowi bardzo letni styl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raptem kilka h z nią przebywam, więc wydawanie osądów byłoby przedwczesne, ale jest bardzo wygodnie - mam też bransoletę, natomiast celowałem właśnie w gumę i docelowo 90% czasu spedzać (przynajmniej na razie) będzie na niej. Na pewno guma, ze względu na wzornictwo, nadaje zegarkowi bardzo letni styl.

Skoro masz jeszcze do niej bransoletę to tym bardziej zestaw uniwersalny, na każdą okazję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... natomiast celowałem właśnie w gumę ...

Może się mylę, ale latem guma może parzyć ... czy bransoleta nie jest bardziej "przewiewna" ?

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.