Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Zamiana powrotna bezproblemowa, bo wymiana dokonana z moim wujem, który kupił tą PO 2 lata temu na Chrono24. Jutro pojedziemy do Skąpskiego i dam Wam znać jak ekspertyza, ale wuj jest już w tej chwile niepocieszony

Na Chrono podróby!!!??? Widać wszędzie trzeba czujność zachować.

A ja do mojej wakacyjnej 232.30.42.21.01.001 szukam oryginalnej orange gumy z zapięciem. 

Gdyby coś, ktoś. 

post-89160-0-55678200-1558274612_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja do mojej tylko na zapięcie z regulacją czekam i żadnej gumy nie potrzebuję :)

 

1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja do mojej tylko na zapięcie z regulacją czekam i żadnej gumy nie potrzebuję :)

 

Maciek nie wyobrażam sobie pomarańczowej gumy na tej róży :D  :lol:  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie bardzo podoba się PO na drabince.

Jak moja wytrzyma do wakacji to tak bedzie noszona. :)


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Maciek nie wyobrażam sobie pomarańczowej gumy na tej róży :D:lol::D

Miałem na myśli czarną, pomarańczowa by się rzeczywiście troszeczkę gryzła :lol:

Mnie bardzo podoba się PO na drabince.

Jak moja wytrzyma do wakacji to tak bedzie noszona. :)

Michał, moje zadanie na temat drabinki znasz... :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę pogrzebałem i wychodzi, że łatwiej i  taniej znaleźć można używaną bransoletę do PO, niż taki omegowski orange zestaw. Chyba zostaje odwiedzić AD. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U ad około 1800 z tego co pamietam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mieliście jednak rację. PO okazała się jedynie podróbą, więc serdecznie dziękuję za Waszą czujność i pomoc.

A tak na marginesie zastanawiam się ilu ludzi z tych,którzy kupili swoje zegarki z drugiej ręki jest wystawionych do wiatru i nawet o tym nie wie. Do tej pory równiź byłem przekonany, źe przez chrono jest w miarę bezpiecznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mieliście jednak rację. PO okazała się jedynie podróbą, więc serdecznie dziękuję za Waszą czujność i pomoc.

A tak na marginesie zastanawiam się ilu ludzi z tych,którzy kupili swoje zegarki z drugiej ręki jest wystawionych do wiatru i nawet o tym nie wie. Do tej pory równiź byłem przekonany, źe przez chrono jest w miarę bezpiecznie.

Dlatego też najlepiej kupować z pewnego źródła, od osób znanych np.: na naszym forum. Choć czujnym trzeba być zawsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ab4178d92fb05a20683782c70a9676d8.jpg

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vitriol

Tarcza godna Grand Seiko MLMSaqv.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tarcza godna Grand Seiko MLMSaqv.png

no nawet im wyszła ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mieliście jednak rację. PO okazała się jedynie podróbą, więc serdecznie dziękuję za Waszą czujność i pomoc.

A tak na marginesie zastanawiam się ilu ludzi z tych,którzy kupili swoje zegarki z drugiej ręki jest wystawionych do wiatru i nawet o tym nie wie. Do tej pory równiź byłem przekonany, źe przez chrono jest w miarę bezpiecznie.

 

A masz jakieś szczegółowe informacje dotyczące wujkowej transakcji? Czy kupił tą "Omegę" z papierami czy bez, z pudełkiem, czy bez? Po cenie wyjątkowo atrakcyjnej czy zbliżonej do wartości rynkowej używanych PO? Pytam w kontekście nauki na przyszłość jeśli chodzi o transakcje na Chrono24.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja to uważam że w tej całej historii nie ma żadnego Wuja a kolega nas wszystkich robi w H... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Planeta i Słoneczko99c8ca8a68191f038302ee253591034e.jpg

 

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka


...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok zrobię jak radzicie,ale byłem w serwisie w Poznaniu na sprawdzeniu szczelności i niczego się nie dopatrzyli.

I nie wierzę w test szczelności Przecież to coś nie przejdzie 30 barów a co dopiero 60 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość _gosc_

I nie wierzę w test szczelności Przecież to coś nie przejdzie 30 barów a co dopiero 60 :)

 

Większość zegarmistrzów test szczelności robi dla 5ATM, a jak ich poprosisz to niektórzy 10ATM. Na wyższe szczelności zazwyczaj nie mają nawet sprzętu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Większość zegarmistrzów test szczelności robi dla 5ATM, a jak ich poprosisz to niektórzy 10ATM. Na wyższe szczelności zazwyczaj nie mają nawet sprzętu.

Kolega napisał że był w serwisie sądziłem że mają tam większe możliwości.

Moim zdaniem 10ATM też ten Chińczyk nie przejdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I nie wierzę w test szczelności Przecież to coś nie przejdzie 30 barów a co dopiero 60 :)

Na ogół tak jest, że jak się weszło w posiadanie podróby, to wrzuca się na forum historię o strychowym znalezisku, spadku po dziadku, prezencie od kolegi - aby przerzucić odpowiedzialność na wyimaginowaną osobę. W tym przypadku dla potrzeb tej historii powstał obraz Wujka ;)  

 

A może się mylę...? B)

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest tak jak napisałeś zawsze w tych historiach jest tak zwana osoba trzecia, brat szwagier itd Moim zdaniem w większości przypadków zegarek został nabyty świadomie na jakiejś wycieczce w Egipcie Turcji czy po prostu na OLX.

Edytowane przez Andrzej77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

jestem zainteresowany Seamsterem, czy Omega produkowała większe niż 41mm?

czy jest jakaś baza danych technicznych archiwalnych modeli?

 

dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość _gosc_

Jakim Seamasterem? Są Seamastery 300m 43mm (choćby obecny model w wersji bez daty), są Seamastery Planet Ocean, które są jeszcze większe (nawet po 45mm), był Seamaster Railmaster jeszcze większy, Seamaster PloProof to już konkretny klocek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.