Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Gość vitriol

Do 2018 wszystkie 300m bez chrono były 41mm, od 2018 są 42.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a bez chrono?

 

i z którego roku największa?

Obecny model, ma 42.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o model który da się kupić do 10tys, ale widzę że bez chrono wszystkie max 41mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o model który da się kupić do 10tys, ale widzę że bez chrono wszystkie max 41mm

Może PO się trafi w tej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja to uważam że w tej całej historii nie ma żadnego Wuja a kolega nas wszystkich robi w H... ;)

No jak widać niektórzy są jasnowidzami i próbują zabłysnąć robiąc z kogoś idiotę. A pomyślałeś, że jest prosty sposób sprawdzenia tego co opisałem na forum np. telefon do Skąpskiego i pytanie, czy była omega na ekspertyzie, która wykazała podróbkę. Musiałbym być skończonym debilem, żeby nabyć u chińczyka syf i chwalić się tym na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak widać niektórzy są jasnowidzami i próbują zabłysnąć robiąc z kogoś idiotę. A pomyślałeś, że jest prosty sposób sprawdzenia tego co opisałem na forum np. telefon do Skąpskiego i pytanie, czy była omega na ekspertyzie, która wykazała podróbkę. Musiałbym być skończonym debilem, żeby nabyć u chińczyka syf i chwalić się tym na forum.

Nie trzeba być jasnowidzem. Takie historie zaśmiecają to forum regularnie a schemat każdej opowieści jest niemal identyczny. Regułą też było że im bardziej jej autor brnął w udowadnianie swojej racji tym bardziej się pogrążał.

 

Robienie z kogoś idioty nie było moim celem.

Ja wyraziłem swoje zdanie na ten temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tbn

AT jakoś do tej pory do mnie nie przemawiała, ale ten nowy worldtimer jest świetny. Limitka jeszcze ładniejsza Imo, ale cena już kosmiczna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Nudziarzowi to we wszystkim dobrze :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pełna zgoda, choć w oryginale był na długim nato to jak dla mnie najlepiej mu na bransolecie.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nudziarzowi podobnie jak SMPC najlepiej w stali :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nudziarzowi podobnie jak SMPC najlepiej w stali :)

Nieprawda :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tam, oj tam, każdy ma inne preferencje ...  zegarkowe :D


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nudziarz też wskoczył na stal

 

Nudne zegarki są najlepsze :wub:

 

Nudziarzowi podobnie jak SMPC najlepiej w stali :)

 

Coś w tym jest ;)


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AT jakoś do tej pory do mnie nie przemawiała, ale ten nowy worldtimer jest świetny. Limitka jeszcze ładniejsza Imo, ale cena już kosmiczna.

 

Mówisz o limitce w platynie? No niestety cena kosmos. Ale jak ją kiedyś zobaczyłem po raz pierwszy to zastanawiałem się czy kiedyś wrzucą to samo, tylko z niebieską tarczą i w nierdzewce. Prorok :) Jako że OMEGA wypuściła zegarek specjalnie na moje życzenie ;), nie ma opcji - będę go miał!


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mnie również ten wordtimer zagadał, nie mogę się doczekać przymiarki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tbn

Mówisz o limitce w platynie? No niestety cena kosmos. Ale jak ją kiedyś zobaczyłem po raz pierwszy to zastanawiałem się czy kiedyś wrzucą to samo, tylko z niebieską tarczą i w nierdzewce. Prorok :) Jako że OMEGA wypuściła zegarek specjalnie na moje życzenie ;), nie ma opcji - będę go miał!

 

Tak, ta platyna jest piękna, ale niebieska również świetna. Bardzo jestem ciekawy wrażenia na żywo.

 

Taką reklamę to ja lubię ;)

https://www.youtube.com/watch?time_continue=136&v=VT8LS37wEys

 

Dlatego zawsze to będzie mój ulubiony zegarek.

Edytowane przez tbn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

 

Efekt nowości :D Jak głębokie były ryski?


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.