Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Przepraszam, ze sie wcinam, ale jesli mnie cos przeoczylo (bylem na wakacjach :) ) to czy ktos ma juz moze nowego rocznicowego stalowego moonwatcha? :rolleyes::)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, ze sie wcinam, ale jesli mnie cos przeoczylo (bylem na wakacjach :) ) to czy ktos ma juz moze nowego rocznicowego stalowego moonwatcha? :rolleyes::)

Nie wiek czy ktoś z forum oprócz Mikołaja nawet zamówił. Przymierzałem na początku lipca ale się nie zdecydowałem.

 

c2d97d6360b06f23b929b5ce5908a2e2.jpg

Edytowane przez orlis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się na razie próbuje polubić z diverkiem39b69c079e5f21878dd887c447cc9134.jpg

 

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiek czy ktoś z forum oprócz Mikołaja nawet zamówił. Przymierzałem na początku lipca ale się nie zdecydowałem.

 

W pełni uzasadnione że rocznicowy musiał być trochę inny. O ile specyficzny lewy licznik do mnie nie przemawia, to nakładane indeksy, logo i dopasowane charakterem wskazówki już tak.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedynie indeks na 12 mogli dać inny, bo ten wygląda jak ........


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się na razie próbuje polubić z diverkiem

 

No przecież on przesuper jest, nie da się nie lubić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No przecież on przesuper jest, nie da się nie lubić

 

Jak na niego patrze to jest super. Jak zakładam to dla mnie niewygodny.

Kiedyś się śmiałem ze rolex swoje bransolety ma węższe przy zapięciu i szersze przy zegarku.

Ale  jak zakładam omegę to doceniam rolexa bransoletę. :-)

I tu jest problem. Zegarek piękny ale dla mnie  zdecydowanie mniej wygodny od Explorera i GMT 5 cyfrowych. Ostatnio co nie założę innego to mi niewygodnie na ręce. Czy to nato czy bransa,  po prostu czuję te zegarki na ręku i w ciągu dnia mnie drażnią. Wymienionych rolków nie czuję i zdarza mi się sprawdzić czy mam zegarek na ręku bo go w ogóle nie rejestruję. Co zrobić? Są próby budowania kolekcji ale widać jestem skazany na nudne rolki :) i to chyba albo 5 cyfrowe albo mniej choć tych mniej nie próbowałem. Hulk chwilę był i mimo że świetna tarcza to niewygodny i poszedł w siną dal :)

Edytowane przez foti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na niego patrze to jest super. Jak zakładam to dla mnie niewygodny.

Kiedyś się śmiałem ze rolex swoje bransolety ma węższe przy zapięciu i szersze przy zegarku.

Ale  jak zakładam omegę to doceniam rolexa bransoletę. :-)

I tu jest problem. Zegarek piękny ale dla mnie  zdecydowanie mniej wygodny od Explorera i GMT 5 cyfrowych. Ostatnio co nie założę innego to mi niewygodnie na ręce. Czy to nato czy bransa,  po prostu czuję te zegarki na ręku i w ciągu dnia mnie drażnią. Wymienionych rolków nie czuję i zdarza mi się sprawdzić czy mam zegarek na ręku bo go w ogóle nie rejestruję. Co zrobić? Są próby budowania kolekcji ale widać jestem skazany na nudne rolki :) i to chyba albo 5 cyfrowe albo mniej choć tych mniej nie próbowałem. Hulk chwilę był i mimo że świetna tarcza to niewygodny i poszedł w siną dal :)

 

Ja do SMPc dokupiłem bransoletę od 2254.50 i to jest zestaw idealny, dla mnie znacznie wygodniejszy od oryginalnej, właśnie dlatego że jest zwężana przy zapięciu. Dzięki temu zegarek jest i piękny, i wygodny a nie kosztuje majątku. Fakt faktem jednak że 2254 jest jeszcze wygodniejsza bo troszkę niższa i lżejsza, coś jak 5-cyfrowe Rolexy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 2254 poluję ale ona w planach ma ulec modyfikacji :-)

Strasznie mi się taka podoba. 

 

i ta na pewno zostanie bo to moje drugie marzenie jak 16710 :)

 

 

post-22504-0-55693200-1567441372_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też się kiedyś taką zachwycałem tyle że oprócz bezela i sekundnika z PO miała jeszcze tarczę od non-AC, tam są ładniejsze indeksy. A nie , to właśnie ta, zobaczyłem na powiększeniu.

Teraz jednak wolę full original.

Edytowane przez Bugs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Interesuje mnie Aqua Terra w kwarcu. Jakie sa wasze opinie odnoście tego czasomierza na bateryjke ?

Warto czy nie warto?

Nadmieniam ze to mój kolejny zegarek do kolekcji a nie Edc.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na niego patrze to jest super. Jak zakładam to dla mnie niewygodny.

Kiedyś się śmiałem ze rolex swoje bransolety ma węższe przy zapięciu i szersze przy zegarku.

Ale  jak zakładam omegę to doceniam rolexa bransoletę. :-)

I tu jest problem. Zegarek piękny ale dla mnie  zdecydowanie mniej wygodny od Explorera i GMT 5 cyfrowych. Ostatnio co nie założę innego to mi niewygodnie na ręce. Czy to nato czy bransa,  po prostu czuję te zegarki na ręku i w ciągu dnia mnie drażnią. Wymienionych rolków nie czuję i zdarza mi się sprawdzić czy mam zegarek na ręku bo go w ogóle nie rejestruję. Co zrobić? Są próby budowania kolekcji ale widać jestem skazany na nudne rolki :) i to chyba albo 5 cyfrowe albo mniej choć tych mniej nie próbowałem. Hulk chwilę był i mimo że świetna tarcza to niewygodny i poszedł w siną dal :)

 

 Mam SMPc czy starego Suba i to kwestia przestawienia. Owszem Omega jest cięższa ale ta bransoleta jest świetna, idealnie pasuje do zegara i jest nietuzinkowa i wyróżnia ten zegar z setek podobnych do siebie w diverach. Trzeba ponosić kilka dni i będzie ok. Tak bynajmniej było u mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja podobnie jak @foti nie mogłem się przyzwyczaić.

Zwężana bransa w R, jak również w PO nosiły się wygodniej niż SMP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do bransolety w SMPc po paru dniach noszenia faktycznie można się przyzwyczaić. Nie jest to jednak ten sam komfort noszenia co z oyster, przynajmniej dla mnie.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza wygodą jest to też kwestia elegancji ( lekkości) całości. Sprawdza się tak w bransoletach jak i w paskach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wy macie z tymi bransoletami w SMPC ???? Zanim kupiłem ten zegarek wszędzie gdzie czytałem przewijało się że jest to jeden z najwygodniejszych zegarków na bransolecie... no i wg mnie rzeczywiście jest to bardzo wygodny zegarek, najwygodniejszy jaki posiadałem i mierzyłem. Co do stylistyki to kwestia gustu. SMPC ma idealną średnicę (nie mały, a jeszcze nie budzik naręczny), idealną grubość (grubsza od poprzedniego modelu z falami) przez co czuć że mamy zegarek na ręku :) A sama bransoleta poza stylistyką która może komuś pasować lub nie to fantastycznie układa się do ręki, brak zwężenia powoduje że fajnie równoważy masę zegarka no i jest świetna jakościowo.

Sorry, ale bransolety w Rolkach to jak dla mnie kpina za te pieniądze :) cienkie to i jak dla mnie tandetne :) Ciągłe porównywanie Omegi do Rolexa akurat w kwestii bransolet jest nie bardzo trafione. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rolexa bransoleta to rzeczywiście tandeta w porównaniu do omegi ale co z tego skoro jest wygodniejsza. Dla mnie to ma większe znaczenie. Po paru dniach ciągłego noszenia jest troszkę lepiej ale i tak jeśli idzie o wygodę to dla mnie Omega jest daleko za rolkiem a jeśli idzie o wygląd to Omega zdecydowanie fajniejsza. Jednak wygoda jest wybierana częściej :)

 

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez foti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Sorry, ale bransolety w Rolkach to jak dla mnie kpina za te pieniądze :) cienkie to i jak dla mnie tandetne :) Ciągłe porównywanie Omegi do Rolexa akurat w kwestii bransolet jest nie bardzo trafione. 

 

Stare bransolety to rzeczywiście bieda z nędzą ale już nowe pozostawiają wszystkie inne w tyle jeśli chodzi o funkcjonalność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tbn

Miałem SMPc i jakoś nie czuję, żeby Oyster którą mam w Explorerze była znacznie wygodniejsza, lepsza, cokolwiek. Obie to świetne bransolety, bardzo wygodne. Exp lżejszy, więcej trochę lepiej wypada z tego powodu. Za to do SMPc tanio można było zamontować świetną mikroregulację. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.