Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

wystawiasz zdjęcia na forum publicznym więc licz się z opiniami jak nie chcesz opinii tapetuj zdjęciami ścianę. Jak masz problem z krytyką może skontaktuj się ze specjalistą którego mi polecałeś może Ci pomoże. Z mojej strony również K.T. Pozdrawiam

Przecież możesz przewinąć i pominąć milczeniem.

Po co te komentarze, to nie podforum fotografii artystycznej

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież możesz przewinąć i pominąć milczeniem.

Po co te komentarze, to nie podforum fotografii artystycznej

 

Mogę ale co wnosi wstawianie tego samego zdjècia w różnych wątkach chyba nic równie dobrze można dać od,wycinek lub wpis super zdjęcie i wyniosło tyle samo tylko czy autorowi wątka o to chodziło? Rozumiem można być zafascynowany zegarkiem nieważne jakim i ile kosztował obfotografować go opisać założyć swój temat. Ale wklejanie jednego zegarka w różnych wątkach jako te same zdjęcie nic a nic nie wnosi. I chyba też mogłem wygłosić swoje zdanie na ten temat.

Edytowane przez hil2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blisko. Como.

No tak właśnie myślałem :) . Fajna droga na motocykl albo sportowy samochód, ale nie w weekend, kiedy tam jest b. tłoczno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, luzik :), bieganie z jednym zdjeciem po calym forum to norma, jedno, dwa czy nawet trzy ok, ale bywa ze to samo zdjecie w przeciagu kilku godzin jest pokazywane i z 15 razy...

Proponuje nie sprzeczac sie publicznie, jest pod kazdym postem przycisk "zgłoś", napisać, niech administracja rozwiaze problem, a nie my bedziemy sie kłócić :)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy w Waszej opinii przywrócony do produkcji w tym roku kaliber 321 ma szanse zastąpić w seryjnej produkcji mechanizm 1861 w stalowym Moonwatchu ?


" Nikomu nieznane tajemne serce zegara " - Elias Canetti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jw. Imo 321 będzie zarezerwowany dla rzadkich modeli/limitacji.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak, nie będzie zwykłego moona bez coaxiala?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krystian, trochę fajnych zegarków z górnej półki się przez Twoje ręce przewinęło. Napiszesz kilka słów czemu akurat ten Seamaster byłby tym jedynym? Jest aż tak dobrze?

Przepraszam, że odpisuję po kilkunastu dniach, ale od dłuższego czasu rzadko bywam na forum. Odpowiedź na Twoje pytanie jest bardzo banalna i bez większego przekazu dla innych, ale ten zegarek po prostu w 100% trafił w moje gusta. To co mnie do niego przekonuje to tak jak w Moonie mega uniwersalność i fakt, że ten zegarek wygląda świetnie (jak dla mnie oczywiście) na wszystkim, czy to bransoleta, czy skóra, czy nato. Wszystko mu dobrze służy. Ja co prawda fanem bransolet nie jestem, a raczej pasków nato, ale na skórkę w okresie jesienno-zimowym na 100% wskoczy. Werk ze zwiększoną rezerwą też mi odpowiada z tego powodu, że odkładając na weekend (chociaż rzadko mi się to zdarza) 300 nie trzeba się bawić w ustawianie zegarka w poniedziałek rano. Jakiś czas temu z ciekawości sprawdzałem też odchyłki, chociaż już dawno nie mam manii mierzenia odchyłek i zwracania na to uwagi jeśli mają mały zakres (dla mnie nie do przyjęcia jest co prawda 15s na dobę w zegarku codziennym, ale już do 5s mi nie przeszkadza wcale), a w przypadku 300 wyszło bardzo przyzwoicie. W jednej tylko pozycji gubi 1s, a we wszystkich pozostałych robi 2s na plusie, więc jak ktoś się lubi bawić w odkładanie w różnych pozycjach (ja kiedyś tak robiłem, ale mi przeszło :)) to jest w stanie nie ustawiać zegarka co jakiś czas i nosić go w maksymalnej odchyłce 2s od zegara atomowego. Dodam, że tak samo jak w przypadku innych zegarków Omegi jakie miałem (od cal. 1120 przez 2500, aż do 8806) nie mają wpływu na odchyłkę ani jazda na rowerze, ani pływanie, czy też skakanie do wody z zegarkiem (nie testowałem co prawda skoków z kilkumetrowej trampoliny i w sumie nie zamierzam :D). W 300 bardzo kręci mnie odwzorowanie modelu vintage jak przez kalkę, a nie z jakimś udziwnieniem typu wkładka ceramiczna, przezroczysty dekiel itd. Ten zegarek jest dla mnie po prostu taki jak ma być i to by było na tyle :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie pozytywnie, wszyscy (firmy zegarkowe) chcą mięć zegarki w wersji z "zielonym" :D


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym zielonym to się uwzięli. :(

Każdy dzisiaj produkuje zielone zegarki.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo przypadł mi do gustu. Cena trochę mniej <_< , więc na razie walczę ze sobą:

 

Niepotrzebnie. To bardzo fajna reedycja kultowego modelu. I w przeciwieństwie do speedmasterów Omega niezbyt często wypuszcza limitki takich zegarków. Cena podobna a okaz rzadszy. Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

Z czasem przy bliższym poznaniu zyskuje :)

 

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

 

Czad fota ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze jesteś team blue ale niebieskich był już wysyp. Mnie się zielony trend bardzo podoba, szczególnie jak jest ciemny :).

I nadal jest. Z czego się bardzo cieszę. :D


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo przypadł mi do gustu. Cena trochę mniej <_< , więc na razie walczę ze sobą:

 

Przyjacielu jak się nosi ? Przymierzam się do niego od jakiegoś czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyjacielu jak się nosi ? Przymierzam się do niego od jakiegoś czasu.

No na razie się nie nosi, też się przymierzam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Maciek dawno go nie wrzucale, piekny jest szczegolnie z bransoleta  :D 


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

No Maciek dawno go nie wrzucale, piekny jest szczegolnie z bransoleta :D

Dzięki Janek, też uważam, że na bransolecie mu najlepiej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.