Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Możesz link podesłać ? Chyba juz sprzedana bo nie mogłem znaleść

To było prawie rok temu. Kontaktowałem się ze sprzedającym mailowo.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

A skąd aż taka różnica??

Z żartu.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A skąd aż taka różnica??

 

Goliat to ten większy  ;)

Z żartu.

 

 

:lol: 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Po przymierzeniu Daytony dla mnie wybór jest oczywisty. Tylko speedy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Suba. A my piszemy o porównaniu Speedmaster vs Daytona. Jak to dobrze, że są różna gusta i różne nadgarstki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po przymierzeniu Daytony dla mnie wybór jest oczywisty. Tylko speedy...

Wcale mnie to nie dziwi.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Suba. A my piszemy o porównaniu Speedmaster vs Daytona. Jak to dobrze, że są różna gusta i różne nadgarstki.

 

Bo tylko ten był na szybko do kupienia  ;)

 

Co do nadgarstka to z pewnością masz rację. Na Twoim Daytona mogłaby wyglądać jak damka. Wyżej prezentowany Speedy to duży zegarek, rozmiar w sam raz dla Ciebie  :)

 

A gusta? One także ewoluują...z czasem.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Bo tylko ten był na szybko do kupienia ;)

 

Co do nadgarstka to z pewnością masz rację. Na Twoim Daytona mogłaby wyglądać jak damka. Wyżej prezentowany Speedy to duży zegarek, rozmiar w sam raz dla Ciebie :)

 

A gusta? One także ewoluują...z czasem.

W większości racja. Tylko zastanawiam się skąd przekonanie, że każdemu muszą się Rolexy bardziej od np Omeg podobać. Czytam od jakiegoś czasu tę dyskusję w kilku wątkach, nic nie piszę, bo to nie moja sprawa co kto nosi i co od czego kto woli, ale już w wątku miłośników Omegi można by sobie darować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby 44 z hakiem, ale przez ciemny bezel nie widać. Ja się zakochałem w tym modelu......432ded1e61a76b0c518898020d3f2347.jpg

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka


"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W większości racja. Tylko zastanawiam się skąd przekonanie, że każdemu muszą się Rolexy bardziej od np Omeg podobać. Czytam od jakiegoś czasu tę dyskusję w kilku wątkach, nic nie piszę, bo to nie moja sprawa co kto nosi i co od czego kto woli, ale już w wątku miłośników Omegi można by sobie darować.

 

Bo to dwie luksusowe marki najbardziej znane i "najblizsze" sobie cenowo/jakosciowo/prestizowo - stad ciagle o nich najwiecej porownan i sprzeczek ;)

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@ajsek - bo to dwie luksusowe marki najbardziej znane i "najblizsze" sobie cenowo/jakosciowo/prestizowo - stad ciagle o nich najwiecej porownan i sprzeczek ;)

Jak najbardziej rozumiem, tylko nie zauważyłem, żeby ktokolwiek próbował komuś wmówić, że Rolex jest tylko stanem przejściowym do Omegi i że to, że bardziej lubi Rolexa to tak naprawdę tylko mi się wydaje i liczy się tylko Omega ;)

Niby 44 z hakiem, ale przez ciemny bezel nie widać. Ja się zakochałem w tym modelu......

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Wcale Ci się nie dziwię, ja mam podobnie :)

 

1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W większości racja. Tylko zastanawiam się skąd przekonanie, że każdemu muszą się Rolexy bardziej od np Omeg podobać. Czytam od jakiegoś czasu tę dyskusję w kilku wątkach, nic nie piszę, bo to nie moja sprawa co kto nosi i co od czego kto woli, ale już w wątku miłośników Omegi można by sobie darować.

 

Maćku, @artme wrzucił film porównujący dwa zegarki (Omega vs Rolex), a ja dodałem swój komentarz  :(

 

Postaram się, by kolejne były bardziej subtelne  ;)

 

Edit:

Na Omegę się trochę obraziłem  ^_^  Dlaczego? Bo kazali mi parę miesięcy czekać na Speedmastera Apollo 11 50th, a później zachowali jak Ci od zegarków z koroną, zajumali cały rabat, nawet ten z Karty Stałego Klienta  <_<

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jak ktoś 3 rok czeka na Daytonę to ma już takie ciśnienie że nie wyobraża sobie że można wybrać jakikolwiek inny zegarek. Na forach na całym świecie jest taka psychoza że niektórzy by matkę sprzedali za chronograf od Rolexa a co dopiero Omegę ;).

W sumie... To już z powrotem przestaję się tym przejmować ;)

Maćku, @artme wrzucił film porównujący dwa zegarki (Omega vs Rolex), a ja dodałem swój komentarz :(

 

Postaram się, by kolejne były bardziej subtelne ;)

Spoko. Po prostu nie potrafię zrozumieć, po co na siłę kogoś przekonywać do swojej racji. Moja racja jest mojsza itd... Swoje uważam i nikogo nie zamierzam przekonywać, przecież każdy ma własny rozum.

Spokojnej nocy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maciek, dzięki idę się napić.

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Mistrz17

"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Maciek, dzięki idę się napić.

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Radek, ale to jest trochę inny. Szary, nie biały :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szary, Biały podobny........

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka


"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie sie bardziej podoba ten drugi speedy z ksiezycem ;) tylko ten rozmiar 


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niebieski jest kozak. Najładniejszy.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Słuszna uwaga :-) Jest prosty i ponadczasowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po tegorocznych podwyzkach to wszystkie moje omegi sa najladniesze B)   jakos tak od razu lepiej mi sie je nosi :lol:


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, planuję zakup podstawowego moonwatch'a ale trochę boję się hesalitowego szkła - należy się obawiać szybkich zarysowań? Kupiłbym chętnie z szafirem ale cena przekracza budżet. Dużo tych zegarków jest na chrono24, warto na takiej platformie kupować, jak wygląda sprawa gwarancji itp? Nie mam doświadczenia stąd prośba o wsparcie. Zależy mi na zegarku całkowicie nowym, z 5 letnią gwarancją. Dodam tylko, że 30 września w internetowym sklepie Kruka kupiłem Seamastera Diver 300M czarnego z kauczukowym paskiem ale jakoś nie mogę się do niego przekonać - jest mocno sportowy, chyba za mocno i raczej go zwrócę.

Edytowane przez tomeks001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.