Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie,

 

Z góry przepraszam, jeśli umieściłem post w złym wątku, ale sądzę, że tu otrzymam najprecyzyjniejszą odpowiedź.

 

Mam mozliwość zakupu Seamastera 300m w kwarcu, ale nabrałem wątpliwości, czy wkładka bezela nie jest aftermarketowa - mam na myśli tę kropkę na godzinie 12-tej. Jak przeglądam zdjęcia w internecie to jest ona minimlanie wypukła, podobnie mam na swoim seamasterze mid-size.

 

Wolę jednak podpytać, bo może taka mocno wypukła była jednak montowana przez producenta w jakims okresie?

 

Model to 2541.80.00

post-43953-0-78211900-1570972595_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

diver w koncu ponurkowal:)

luma super swieci w nocy w wodzie.

ponad 1h pod woda podczas nocnwgo nurkowabia i non stop mozna odczytac godzine i czas zanurzenia 371a9bebfa92218ada81fda512f22c5f.jpg

 

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez hylu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

 

Z góry przepraszam, jeśli umieściłem post w złym wątku, ale sądzę, że tu otrzymam najprecyzyjniejszą odpowiedź.

 

Mam mozliwość zakupu Seamastera 300m w kwarcu, ale nabrałem wątpliwości, czy wkładka bezela nie jest aftermarketowa - mam na myśli tę kropkę na godzinie 12-tej. Jak przeglądam zdjęcia w internecie to jest ona minimlanie wypukła, podobnie mam na swoim seamasterze mid-size.

 

Wolę jednak podpytać, bo może taka mocno wypukła była jednak montowana przez producenta w jakims okresie?

Dobrze podejrzewasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

diver w koncu ponurkowal:)

luma super swieci w nocy w wodzie.

ponad 1h pod woda podczas nocnwgo nurkowabia i non stop mozna odczytac godzine i czas zanurzenia  

 

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

 

Widzę, że dość intensywnie ją eksploatujesz  :) Ciekawi mnie jak wytrzymuje to zew. AR ? czy jest twardszy od poprzedniczki ?

Edytowane przez arturzbsk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że dość intensywnie ją eksploatujesz :) Ciekawi mnie jak wytrzymuje to zew. AR ? czy jest twardszy od poprzedniczki ?

Nie mialem starej 300 wiec nie porownam.

Na razie zewnetrzny AR w nowej doskonale sie trzyma

no ale mam ja dopiero 4 miesiace:)

 

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

ab3a6501c96e78a3a4a991ac32931981.jpg

Edytowane przez hylu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

 

Z góry przepraszam, jeśli umieściłem post w złym wątku, ale sądzę, że tu otrzymam najprecyzyjniejszą odpowiedź.

 

Mam mozliwość zakupu Seamastera 300m w kwarcu, ale nabrałem wątpliwości, czy wkładka bezela nie jest aftermarketowa - mam na myśli tę kropkę na godzinie 12-tej. Jak przeglądam zdjęcia w internecie to jest ona minimlanie wypukła, podobnie mam na swoim seamasterze mid-size.

 

Wolę jednak podpytać, bo może taka mocno wypukła była jednak montowana przez producenta w jakims okresie?

 

Model to 2541.80.00

 

To nie wygląda na oryginalną wkładkę. Co do reszty - za mało widać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tbn

Po prostu uwielbiam ten zegarek. Aż czasem mi dziwnie, bo to tylko przedmiot. ;)

post-89329-0-03894300-1570988679_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie wygląda na oryginalną wkładkę. Co do reszty - za mało widać.

 

 

Dobrze podejrzewasz.

 

 

Dzięki Panowie. Reszta raczej oryginalna, jest też komplet papierów i pudło. Ale aftermarketowa wkładka jest nie do przyjęcia. Trudno, szukam dalej rolleyes.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vitriol

ctZPDQQ.jpg


diver w koncu ponurkowal:)
luma super swieci w nocy w wodzie.
ponad 1h pod woda podczas nocnwgo nurkowabia i non stop mozna odczytac godzine i czas zanurzenia

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka


Zegar bardzo spoko, ale nocne nurkowanie brzmi ciekawiej:) gdzie byłeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś taki klient podrzucił, przy okazji kilka zdjęć. af2dc8ac88315cd3236d20718c4b53be.jpgbc7acc5a98d273a7f762dde941e8de36.jpg90c05b2a0fe5bc06af249d12ad48cf07.jpg1ecd24a8a023479b413be60d1ca98bae.jpgbf2b019f889952ee73cf09da243e8853.jpgdea9127798ac7f71b4dff7a224a51aba.jpg5581b1d5ac4aee919693fd95b14636d0.jpg


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś taki klient podrzucił, przy okazji kilka zdjęć.

 

Ta wersja mi się najbardziej podoba :)

Będziesz go paskował?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jestem ciekawy rezultatu. Od dłuższego czasu chodzi mi taka myśl po głowie, a widziałbym jakiegoś potworaa morskiego.


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Do mnie też ta z nowych 300tek najbardziej gada. Świetna jest i też czekam jaki będzie efekt na pasku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mnie też ta z nowych 300tek najbardziej gada. Świetna jest i też czekam jaki będzie efekt na pasku :)

Wrzucona tu w celach szkoleniowych, właściciel mi przekazał że to fejk za 400 dolarów.

Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Wrzucona tu w celach szkoleniowych, właściciel mi przekazał że to fejk za 400 dolarów.

Serio?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

No to po zdjęciach bym wtopił...

 

Nie Ty jeden ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nie Ty jeden ;)

Dlatego zazwyczaj obdzieram z zegarków zaufanych kolegów z forum ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzucona tu w celach szkoleniowych, właściciel mi przekazał że to fejk za 400 dolarów.

Ta ładniejsza...płaskie indeksy zamiast słupków, jakby jeszcze zlikwidowali „pokrętło od dostrajania ...” byłby prawie ideał. Werk im taki bardziej surowy wyszedł, „niemiecka” szkoła...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.