Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

ciekawe, czy obecność wody w kopercie obija piętno na mechanizmie, na całe jego życie. 

Pewnie zależy ile tej wody i jak długo, jak wyczyszczony i zakonserwowany był mechanizm, przy serwisie. 

U mnie na szczęście wilgoć wewnątrz zegarka nie spowodowała żadnych negatywnych konsekwencji dla mechanizmu; pytałem o to po serwisie. Zareagowałem szybko, i jak tylko zauważyłem osadzanie się pary wodnej, oddałem zegarek do naprawy. Gdyby to trwało dłużej, skutki byłyby pewnie poważniejsze.

Co by nie mówić, rozszczelnienie nie świadczy jednak zbyt dobrze o konstrukcji koperty w Omedze Hour Vision.


" Nikomu nieznane tajemne serce zegara " - Elias Canetti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie o Speedmastera rocznik 2018. Czy to normalnie ze gdy sie zatrzyma z braku nakrecania to ponowny start troche mu zajmuje, trzeba poklikac puszerami i rusza. Dzis niby chodzil ale nie byl nakrecany dwa dni, dokrecilem na maxa i sie zatrzymal, wiec znowu puszery i ruszyl. Dodam ze u poprzedniego wlasciciela zegarek glownie lezal, trzymanie czasu na poziomie 1s/48h

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


PAM 005

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie o Speedmastera rocznik 2018. Czy to normalnie ze gdy sie zatrzyma z braku nakrecania to ponowny start troche mu zajmuje, trzeba poklikac puszerami i rusza. Dzis niby chodzil ale nie byl nakrecany dwa dni, dokrecilem na maxa i sie zatrzymal, wiec znowu puszery i ruszyl. Dodam ze u poprzedniego wlasciciela zegarek glownie lezal, trzymanie czasu na poziomie 1s/48h

Nie jest to normalne, powinien ruszyć z koronki.

Czy czasem nie masz włączonego stopera na stałe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to normalne, powinien ruszyć z koronki.

Czy czasem nie masz włączonego stopera na stałe?

Raczej nie

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


PAM 005

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinien ruszyć po kilku ruchach koronką, nawet jeśli u poprzedniego właściciela leżakował. jak długo go masz?


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinien ruszyć po kilku ruchach koronką, nawet jeśli u poprzedniego właściciela leżakował. jak długo go masz?

Tydzien, jest to moja pierwsza i dlugo wyczekiwana Omega zatem nie chce slyszec zlych wiesci

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez sabuniek

PAM 005

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I po co było psuć tak dobry projekt...

Święte słowa.

 

500+ :P

500 zostaw sobie. + ślij do mnie. :)


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tydzien, jest to moja pierwsza i dlugo wyczekiwana Omega zatem nie chce slyszec zlych wiesci

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Poczekaj, daj mu się rozchodzić i obserwuj. Tak jak pisałem powinien sam ruszyć po rozpoczęciu nakrecania.

 

 

Wysłane przy użyciu Tapatalka


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj, daj mu się rozchodzić i obserwuj. Tak jak pisałem powinien sam ruszyć po rozpoczęciu nakrecania.

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Dziekuje ZA info pozdrawiam.

PAM 005

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:wub:

Gratulacje! Globemaster to mój ulubiony spośród niedocenianych zegarków Omegi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam proszę o informację na temat mego zegarka .Byłem u zegarmistrza który powiedział że zegarek jest oryginalny i że ma ponad 100 lat .Czy tak naprawdę może być. Dziękuję z góry

Witam proszę o informację na temat mego zegarka .Byłem u zegarmistrza który powiedział że zegarek jest oryginalny i że ma ponad 100 lat .Czy tak naprawdę może być. Dziękuję z góry

post-110895-0-19734000-1572094136_thumb.jpg

post-110895-0-21886000-1572094177_thumb.jpg

post-110895-0-34253500-1572094201_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bond na gumie bardzo fajnie leży. Nowa seria Tresor również, chociaż tu gorzej z czytelnością. 02fa3657e4168a8572cb166ac61371ad.jpge87faafd4318ff5e5a7c6b06b8fd5c5f.jpg0c5d6e379cf8d9b2ae4c4f293d331266.jpg


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co masz na myśli pisząc o gorszej czytelności ?

Nie ma lumy to w nocy nie odczytasz. ;):D


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tarcza w Tesorze petarda. Bond, dla mnie, niestety za bardzo rokokoko.

Jednak nie do końca - polecam oględziny na żywo. Zdjęcie netu ale widać że światło tworzy na fakturze brzydkie zacieki i plamy. Na żywo nie jest lepiej.

post-55792-0-22142400-1572161423_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.