Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie nowy 007 jest piękny. Osobiście przyczepił bym się jedynie meshu. Nawiązanie do pierwszych bondów, brak daty te rzeczy są dla mnie na plus

Edytowane przez Edge_88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brak daty zaletą, a wadą mesh i jak to bywa w takich przypadkach pojawia się przerwa przy kopercie. Może  kiedyś wróci  do Seamastera bransoleta jak w modelu 2554.50.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza meshem mi nie podoba się fakt użycia aluminium w tarczy i bezelu. Ale rozumiem iż miłośnicy vintage będą zachwyceni. Ja chętnie zobaczyłbym wersję z podobnym szkiełkiem i czarną ceramiką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brak daty zaletą, a wadą mesh i jak to bywa w takich przypadkach pojawia się przerwa przy kopercie. Może  kiedyś wróci  do Seamastera bransoleta jak w modelu 2554.50.

O to to, przerwa między stalowa rurka a brzegiem koperty wydaje się być zbyt duża. Bardzo fajnie jednak wyglada na tym NATO dołączonym do zestawu, fajne nawiązanie do Rolexa z Bondów z Seanem Connerym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasek skórzany ...ale jeśli uszy się nie chowają w linii nadgarstku to raczej NATO tylko , imo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Omega ma specjalne miejsce u mnie , bo jest to marka rodzinna w moim przypadku- dziadek , ojciec , brat- Osobiście też myślałem że mój pierwszy poważny zegarek będzie Omega nawet mam faworyta : Aqua Terra 150 ref 220.23.41.21.02.001 . nie wiem co z tego będzie bo od kiedy widziałem TH Monaco Heuer 02 i jestem w nim zakochany . pozdrawiam wszystkich miłośników i posiadaczy zegarków Omega .

post-111278-0-61547500-1575791286.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeglądałem zdjecia 007 w necie i w żaden sposób mu ten oryginalny brans nie pasuje, myślę że ogląd na żywo też tego nie zmieni. Do tego jak kolega rafi87 zauważył odstęp bransolety do koperty sprawia wrażenie, że ktos założył ja na siłę od innego zegarka. Ładny pasek zmieni wszystko, bo seria raczej udana, chociaż jak mnie Omega ma już na koncie kilka ładniejszych modeli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety też nie jestem zachwycony nowym bondem. Przesadne udawanie starości, krok w tył w postaci aluminiowej wkładki lunety (choć luma na +, szkoda że nie ma w standardowych SMP), natomiast mesh to istna porażka :( Na NATO wygląda nieźle, choć dla mnie osobiście tego rodzaju paski nie nadają się do noszenia (a w przypadku grubych Omeg dodatkowe 3-4mm od paska to już totalna dyskwalifikacja).

 

Ten na 50 rocznicę już IMHO dużo ładniejszy, szkoda że ze szlifem słonecznym a nie pełnym gładkim odbiciem.


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

post-69219-0-90318800-1575923896_thumb.jpeg

Trochę bezel nie centruje ale jakoś bede z tym żył a może z raka wada na bazar? :D


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Calkiem całkiem chociaż 2254 to nie jestc54c55a212d90ff9c26073c07bf5a351.jpg

 

Wysłane z Blackberry przy użyciu Tapatalka


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawie dwa miesiące noszę, i mam tylko jedno pytanie: czemu wcześniej nie..?! :)

 

 

1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, gdyby ktoś miał ochotę na klamrę z mikroregulacją do Moonwatcha (3 pozycyjna) w zestawie z właściwymi endlinkami, to wieczorem zamieszczam ogłoszenie na bazarku, ale już można pisać PW. Ja właśnie zamontowałem do swojego 6 pozycyjną, więc ta krótsza niech idzie w świat.

 

P.s.

Już nieaktualne.

A oto ostatni upgrade.

 

2690abc926b46301e64a2a56c5554f2c.jpg

Edytowane przez Mirosuaw

Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsze zdjęcia Omegowe3ef29f82a21c8bf52c9f92afdf78a83d.jpg2e74056617e1f3b0456da7949c296782.jpg

 

Wysłane z Blackberry przy użyciu Tapatalka


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Idzie Moon do Moona ;-)

post-34987-0-31146500-1576332246_thumb.jpg

Edytowane przez fidelio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem czy ktoś do tego modelu przymierzał już jakiś skórzany pasek oraz jaki był tego efekt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.