Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy dobrze pojmuje ale ten co wysłałem w linku to mechanizm CoAxial a ten o którym rozmawiamy to 1861 lub 1863 więc chyba mała róznica jednak jest :)

Dodatkowo rozmiar 44 co dla mnie jest plusem ale zostane chyba przy zakupie nowego moon pro z Hesalitem w Jubitomie za 17 000

Do używki 10letniej być może będziesz musiał doliczyć serwis, bo jest duże prawdopodobieństwo, że jednak zegarek będzie go potrzebował. A przy co-axialu to nie są grosze:)

 

 

EDIT: A widzę, że niby jest po:) To żeby komentarz nie był bezcelowy to dodam tylko, że osobiście w tym co-axialowym speedmasterze za cholerę nie czuję daty - akurat w tym modelu wygląda jakby tam była wpakowana na siłę:)

Edytowane przez pgajlewicz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy dobrze pojmuje ale ten co wysłałem w linku to mechanizm CoAxial a ten o którym rozmawiamy to 1861 lub 1863 więc chyba mała róznica jednak jest :)

Dodatkowo rozmiar 44 co dla mnie jest plusem ale zostane chyba przy zakupie nowego moon pro z Hesalitem w Jubitomie za 17 000

 

Przez weekend jest w Jubitomie -20% na Omegę także. Więc będzie Cię kosztował niewiele ponad 16k :)

Edytowane przez rmickey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh... pojechałem i na ladzie co zobaczyłem? Tej której już nigdzie kupić się nie da :) Oczywiście mówię o nojkach ze sklepu tak wiec wziąłem ;)

 

Speediego wezmę za rok :)

 

b0c581faa8b3fdf606d108b3d611180c.jpg

Edytowane przez MocnyFull

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze zrobiłeś.

Gratuluję.

 

 

Gdzie to leżała

Jeśli nie tajemnica ile za nią chcieli


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh... pojechałem i na ladzie co zobaczyłem? Tej której już nigdzie kupić się nie da :) Oczywiście mówię o nojkach ze sklepu tak wiec wziąłem ;)

 

Speediego wezmę za rok :)

 

Woooo, super ustrzeliłeś !!! Będziesz zadowolony ciekawe, ile jeszcze ich zostało nowych....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Woooo, super ustrzeliłeś !!! Będziesz zadowolony ciekawe, ile jeszcze ich zostało nowych....

Wiem, ze będę bo 5 miesięcy temu sprzedałem właśnie ta sama tylko niebieska tak wiec powrót z czarnym kolorem o niebo lepszy :) Bransoleta tylko w tych smp troszkę gorsza niż w starszych np. takie chrono z 2008 roku jest mega mega wygodne i całkowicie inne niż obecne (mówię o bransolecie) ale ogólnie zegar bardzo ładny. Tego już obiecuje nie sprzedam :)

Bardzo dobrze zrobiłeś.

Gratuluję.

 

 

Gdzie to leżała

Jeśli nie tajemnica ile za nią chcieli

W Trojmiescie w jednym sklepiku się uchowała ale nie w krukolandi czy Jubitomie. 15000 wystawiona ale Pan wiedział, ze nie można obniżyć za dużo bo perełka i tak by zeszła. Ze względu ze raz w roku robie zakupy opuścił mi 1000

Niebieska kupiłem za 12000 chyba rok temu.

 

...nie ma co żałować tym bardziej, ze zostawiam dla siebie a świadomość, ze jest ze mną od zera rekompensuje wysoki koszt :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PO i Moon to zupełnie różne zegarki. Wybierz ten, który Tobie się bardziej podoba. Mogę napisać który z nich mi bardziej się podoba tylko, że to nie ja go będę nosił :)

 

ps. ja z tych dwóch kupiłbym SMPC lub nową z falami  :lol:

 

Pisałem to wczoraj i się nie pomyliłem...  :lol:   :P  Bardzo dobry wybór  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałem to wczoraj i się nie pomyliłem... :lol::P Bardzo dobry wybór :D

Pisałeś ale nie mogłem za Chiny otworzyć linka :)

Podświadomie jednak czułem chyba co pod nim się kryje :)

U Nagela była, dobry strzał.

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokup jeszcze do smpc zapięcie z mikro regulacją i będzie super :)

 

ps. też stałem przed dylematem smpc czy moon na początku tego roku. Wybrałem smpc i z perspektywy czasu uważam, że to był bardzo dobry wybór :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vitriol

Brawo MocnyFull! Tyle zegarków zostało wspomnianych a podświadomie wybrałeś najlepszy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałbym siać fermentu, ale:

 

1. "Perełki" nie leżą rok w gablocie.

2. Rabat to kwestia indywidualna, ale te 15% na Omegę to jest u każdego AD, od małych po sieciówki, a to nie jest przecież zegarek pokroju limitki ST, Ultramana etc.

3. Ostatnia sztuka tego modelu, jaką widziałem u nich, miała spore szpary między end linkiem a uchami i nie do końca centrujący bezel. Dla mnie nie do przyjęcia w tym budżecie i też nie do odebrania, gdybym miał kupić ten egzemplarz.

4. Jak mnie pamięć nie myli to dwukrotnie słyszałem/czytałem tu na forum, że u Nagla nie ma już 'starej' SMPc, więc nagłe pojawienie się 'perełki' mnie nieco zastanawia. Sprawdź sobie ten egzemplarz dokładnie, żeby się nie okazało, że to egzemplarz, który był na reklamacji serwisowej i po naprawie/polerce wrócił z powrotem do dystrybucji. Co jak wiemy niestety zdarzało się w salonach Omegi.

 

Jeśli nie zależy Ci aż tak na detalach w jakości wykonania, a bardziej na ogólnym wyglądzie zegarka, wtedy zignoruj powyższe i ciesz się zakupem  :)

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokup jeszcze do smpc zapięcie z mikro regulacją i będzie super :)

Autoryzowane sklepy sprzedają takie zapięcie czy trzeba kabinować na rynku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Autoryzowane sklepy sprzedają takie zapięcie czy trzeba kabinować na rynku?

 

Kupisz u każdego AD, a w butiku Omegi mają od ręki. Koszt to 450 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Autoryzowane sklepy sprzedają takie zapięcie czy trzeba kabinować na rynku?

Są do zamówienia u AD, a przy odrobinie szczęścia można ustrzelić na rynku wtórnym.

Są 3 rodzaje - dopasuj, która wersja Ci najbardziej pasuje. Rozwiązanie jest mega wygodne i imo warte swojej ceny.


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałbym siać fermentu, ale:

 

1. "Perełki" nie leżą rok w gablocie.

2. Rabat to kwestia indywidualna, ale te 15% na Omegę to jest u każdego AD, od małych po sieciówki, a to nie jest przecież zegarek pokroju limitki ST, Ultramana etc.

3. Ostatnia sztuka tego modelu, jaką widziałem u nich, miała spore szpary między end linkiem a uchami i nie do końca centrujący bezel. Dla mnie nie do przyjęcia w tym budżecie i też nie do odebrania, gdybym miał kupić ten egzemplarz.

4. Jak mnie pamięć nie myli to dwukrotnie słyszałem/czytałem tu na forum, że u Nagla nie ma już 'starej' SMPc, więc nagłe pojawienie się 'perełki' mnie nieco zastanawia. Sprawdź sobie ten egzemplarz dokładnie, żeby się nie okazało, że to egzemplarz, który był na reklamacji serwisowej i po naprawie/polerce wrócił z powrotem do dystrybucji. Co jak wiemy niestety zdarza się w polskich salonach Omegi.

 

Jeśli nie zależy Ci aż tak na detalach w jakości wykonania, a bardziej na ogólnym wyglądzie zegarka, wtedy zignoruj powyższe i ciesz się zakupem :)

Hm... perełka to miałem na mysli, ze ostatnia sztuka na pełnych 5 latach gwarancji.

Nie zbierałem na ten zegarek 10 lat a trzy to naprawdę niektóre dzieci jedzą przez rok sam ryż z miski popijając woda wiec jakieś szpary etc nie bardzo mnie przejmują.

Jest nowa bez rys to mi wystarczy.

Jak się zepsuje czy będzie odchyłek pracy rzędu nie do przyjęcia to zawsze można oddać na gwarancji.

 

Więcej luźnego podejścia proponuje :)

Kupisz u każdego AD, a w butiku Omegi mają od ręki. Koszt to 450 zł.

Dzieki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zbierałem na ten zegarek 10 lat a trzy to naprawdę niektóre dzieci jedzą przez rok sam ryż z miski popijając woda wiec jakieś szpary etc nie bardzo mnie przejmują.

 

 

:lol: Nie mam już więcej sugestii...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm... perełka to miałem na mysli, ze ostatnia sztuka na pełnych 5 latach gwarancji.

Nie zbierałem na ten zegarek 10 lat a trzy to naprawdę niektóre dzieci jedzą przez rok sam ryż z miski popijając woda wiec jakieś szpary etc nie bardzo mnie przejmują.

Jest nowa bez rys to mi wystarczy.

Jak się zepsuje czy będzie odchyłek pracy rzędu nie do przyjęcia to zawsze można oddać na gwarancji.

 

Więcej luźnego podejścia proponuje :)

Dzieki.

Gratulacje, to na 99,9% ostatnia smpc kupiona w PL u AD.

Nagel kupił spory zapas jakiś czas temu, niebieskich i czarnych, wiedząc, że będę one za chwilę poszukiwane. Stąd niechęć do rabatów.

Edytowane przez Plumber

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałbym siać fermentu, ale:

 

1. "Perełki" nie leżą rok w gablocie.

 

Tu się z kolegą nie zgodzę ;)

Alaska Project leżała kilka lat nawet.

Hulk hitem sprzedaży też nie był :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też świątecznie...pozdrawiam

post-111278-0-78874200-1576950235_thumb.jpg

Edytowane przez Krakus1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Nie chce się odczepić ;-)

post-34987-0-94431300-1576955206_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.