Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy to nie moja ulubiona AT ..mam słabość do zielonych i oliwkowych tarcz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pasku tez calkiem ok

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Moim zdaniem przede wszystkim na pasku moonwatch zyskuje.

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ghost insert, zero ostrych powierzchni, ten zegarek zdecydowanie nie spędził 20 lat w pudełku :D

 

https://www.ebay.com/itm/143466817434

 

 

 

 

 

 

 

Nieźle zamordowany ale sprzedawca pisze "good condition" i "keeping excellent time"  :D  ( wytrzymały kwarc jak widać )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ghost insert, zero ostrych powierzchni, ten zegarek zdecydowanie nie spędził 20 lat w pudełku :D

 

https://www.ebay.com/itm/143466817434

g]

Polowanie w toku?!

No to prawda tego modelu brakuje w Twojej okazałej kolekcji Omeg!

Będzie dobrym uzupełnieniem.

Ale postaraj się znaleźć w wersji z naciągiem automatycznym. :)

 

 

Co do samego prezentowanego egzemplarza to przepolerowany zmęczony życiem!

Ale żeby mieć go na ręku w warsztacie w pracy jako pracownik fizyczny to jest OK! :):D


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a85005e7a73c7b9cd4525f12562c90fe.jpg

Ball, Eterna, JeanRichard 1681, CyS, Eberhard, Glycine, Damasko, ChWard, Rolmops,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy czarna, niebieska a tu biała rządzi :)

Długo się przed nią wzbraniałem ( na fotach), a jak założyłem do przymiarki , to już nie dałem zdjąć z ręki.

Ball, Eterna, JeanRichard 1681, CyS, Eberhard, Glycine, Damasko, ChWard, Rolmops,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vitriol

Polowanie w toku?!

No to prawda tego modelu brakuje w Twojej okazałej kolekcji Omeg!

Będzie dobrym uzupełnieniem.

Ale postaraj się znaleźć w wersji z naciągiem automatycznym. :)

 

 

Co do samego prezentowanego egzemplarza to przepolerowany zmęczony życiem!

Ale żeby mieć go na ręku w warsztacie w pracy jako pracownik fizyczny to jest OK! :):D

 

 

Nieźle zamordowany ale sprzedawca pisze "good condition" i "keeping excellent time"  :D  ( wytrzymały kwarc jak widać )

  :D Polowanie jest, ale na inny big triangle. Tą 2264 wrzuciłem dla sportu - pierwszy raz widziałem, żeby tak luma schodziła z indeksów.

 

 

Jak będzie trochę lepsze światło to wrzucę foty z odrestaurowania swojej 20-letniej 300m.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy czarna, niebieska a tu biała rządzi :)

Biała bo biało na polu :)

 

@Kindybal. Super wygląda.

Edytowane przez Balansujący Na Osi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biała bo biało na polu :)

 

@Kindybal. Super wygląda.

Dzięki.

Ball, Eterna, JeanRichard 1681, CyS, Eberhard, Glycine, Damasko, ChWard, Rolmops,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki.

Gdzie to się pojechało w poszukiwaniu Zimy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Omegą to tak miałem, że na fotach zawsze super a na nadgarstku jakoś uczucia było brak...

 

A tego Speediego kupiłem bo cenę u AD po prostu bazarkową dostałem no i Speediego każdy choć przez chwilę powinien mieć... :)

 

Ale jak już bransoletę dopasowałem, to... niemalże jednozegarkowcem mógłbym zostać...

 

 

1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie to się pojechało w poszukiwaniu Zimy?

Lokalnie : Ślęża

Ball, Eterna, JeanRichard 1681, CyS, Eberhard, Glycine, Damasko, ChWard, Rolmops,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:

 

 

Jak będzie trochę lepsze światło to wrzucę foty z odrestaurowania swojej 20-letniej 300m.

Koniecznie jestem ciekaw jak wyszło! :)


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolor srebrny. Być może są rodowane...ale o to nie spytałem ;)

@mario1971 czy zieleń w przypadku tego zegarka jest - typu wojskowego- , czy raczej nie kojarzy się z wojskiem ?

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Typowa wojskowa zieleń.

Przemyślałem - bardziej leśniczy...

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Omegą to tak miałem, że na fotach zawsze super a na nadgarstku jakoś uczucia było brak...

 

A tego Speediego kupiłem bo cenę u AD po prostu bazarkową dostałem no i Speediego każdy choć przez chwilę powinien mieć... :)

 

Ale jak już bransoletę dopasowałem, to... niemalże jednozegarkowcem mógłbym zostać...

 

 

 

Kilka postow wyzej napisalem dokladnie to samo

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

PAM 005

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Typowa wojskowa zieleń.

Przemyślałem - bardziej leśniczy...

 chodzi mi oto czy to jest prestiżowa zieleń jak oliwkowa zieleń Day Date od Rolexa ? czy taka zwykła nie dająca uczucie prestiżu jak się na nią patrzy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 chodzi mi oto czy to jest prestiżowa zieleń jak oliwkowa zieleń Day Date od Rolexa ? czy taka zwykła nie dająca uczucie prestiżu jak się na nią patrzy ?

A tak z ciekawości niebieski czy czarny też dzielimy na prestiżowy i nie?

Edytowane przez Dorian06

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

 chodzi mi oto czy to jest prestiżowa zieleń jak oliwkowa zieleń Day Date od Rolexa ? czy taka zwykła nie dająca uczucie prestiżu jak się na nią patrzy ?

 

W tym kontekście najbardziej lubię uczucie, jakie daje butelkowa zieleń  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem tak , to wszystko zależy od oka kupującego i jego upodobania , na pewno różnica odcień danego koloru daje inny efekt który może komuś bardziej albo mniej podobać . moim zdaniem zielony kolor jest bardzo trudnym kolorem jeśli chodzi o traczy zegarków , dla mnie tylko dwie tarczy koloru zielonego mnie urzekły : DD i Daytona od Rolexa.. jedna oliwkowa a druga ciemno zielona  . a jak sprawa wygląda w przypadku AT ? jestem bardzo ciekaw..  na pewno nie lubię odcienia który kojarzy się z wojskowością.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

B. długo nie było zegarków z zieloną tarczą (seryjnych w dużym/nieograniczonym nakładzie) poza słynnym Subem Rolexa, rękawicę podniosło w nurku Seiko z modelem SBC059 (wcześniej był Alpinist), jeszcze Oris (możliwe, że inne niszowe modele (Moser) - to jest mało istotne, było tego tyle co kot napłakał, Grand Seiko też miało dwa modele na krzyż ). Teraz raptownie wszyscy wyczuli niszę i próbują wypełnić swoje portfolio, bo skoro inni mają to czemu my niby nie.

 

Tylko, że zielony to bardzo zdradliwy kolor dla zegarka, po pierwsze może przyjmować wiele odcieni w jakich zostanie wyprodukowany (inna kwestia refleksy świetlne jak my sami go odbieramy), po drugie nie na darmo często określany jest kolorem brzydoty = czyli to co ładnie wygląda w witrynie sklepowej całkowicie nie sprawdza się w wizerunku osoby i ubioru. Za szybą oczy chcą a jak kupisz to okazuje się, że pasuje do niczego i nie chce się go nosić dłużej niż kilka godzin, Lepiej wygląda w pudelku niż na nadgarstku. Jakimś cudem czarny, biały, beżowy, i odcienie niebieskiego lepiej wpasowują się, są bardziej uniwersalne (bezpieczne ?) i chyba lepiej sprzedają się ... 

 

To żadna reguła, ale trzeba uważać z zegarkami w tym kolorze.

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.