Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Super. Nowe życie. Damian jak zwykle petarda nie z takich robił cuda.

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka


"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Damian Pietrzyk to jest as. Co ciekawe, parę lat temu namówiłem kumpla na zakup u niego również Electric Blue z 2007 roku, tyle że na bransolecie 5-rzędowej, i go odbieraliśmy od Damiana w Katowicach, po drodze o mało się nie rozbijając o ciężarówkę :)

To my decydujemy o naszej uczciwości. Nie ma nic złego w dawaniu drugiej młodości zegarkom, a sposobów i stopni ingerencji jest wiele. Ważne, jak trafnie zauważyłeś, byśmy byli tego świadomi i przekazywał tą wiedzę ewentualnym nabywcom.

 

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Mądre słowa.

Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładnie uratowany electric, dobra robota.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To my decydujemy o naszej uczciwości. Nie ma nic złego w dawaniu drugiej młodości zegarkom, a sposobów i stopni ingerencji jest wiele. Ważne, jak trafnie zauważyłeś, byśmy byli tego świadomi i przekazywał tą wiedzę ewentualnym nabywcom.

 

Wysłane przy użyciu Tapatalka

 

Nic innego nie twierdzę. Z drugiej jednak strony - nabywcy po prostu trzeba zadawać szczegółowe pytania przed ewentualnym zakupem i liczyć na właśnie uczciwość sprzedającego.

Sama robota jak dla mnie mistrzostwo może nie Świata, ale liga europejska na pewno. 

post-66434-0-29808800-1577998299.jpg


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@vitriol pięknie wyszła, wspaniała robota Damiana,

Jak chcesz to mogę Ci wysłać 2 oryginalne teleskopy do SMP :)

Jak coś pisz na pw


Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli komuś się znudziła AT w nowej wersji z biala tarcza lub tez zwykła 3 setka i chciałby się ewentualnie wymienić na PO blue z4.5 letnia jeszcze gwarancja to zapraszam ;)


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem pod wrazeniem jak udalo sie odświeżyć zegarek. Przeciez on wyglada jak nowy. Pozazdroscic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piękny efekt , gratuluję ! czy można się dowiedzieć ile taka renowacja kosztuję ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wizualizacja kontra rzeczywistość. Ja na bazie tych zdjęć (podebrane z forum Omegi na FB) jestem zniesmaczony :(

 

Swoją drogą kawał kloca.

post-98815-0-52240900-1578042909_thumb.png

post-98815-0-81749800-1578042915_thumb.jpg

post-98815-0-83895800-1578042923_thumb.jpg

post-98815-0-57202100-1578042931_thumb.jpg

post-98815-0-32837800-1578042947_thumb.jpg

Edytowane przez Butik

Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bazant

Możliwe że to oświetlenie w sklepie. Kiedyś z kolegą oglądaliśmy Nomosy i kolega był zdecydowany kupić, jednak na żywo, przy tym sklepowym oświetleniu to była porażka. 

 

Kolega chciał zostawić depozyt i wyjść na zewnątrz z zegarkiem ale obsługa się nie zgodziła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, poszukuję w dobrej cenie Omega Seamaster Diver 300M Co-Axial 212.30.41.20.01.003 czyli czarna z ceramicznym bezelem w rozmiarze 41mm - gdyby komuś się znudziła to dajcie cynk  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwe że to oświetlenie w sklepie. Kiedyś z kolegą oglądaliśmy Nomosy i kolega był zdecydowany kupić, jednak na żywo, przy tym sklepowym oświetleniu to była porażka. 

 

Niestety środek subtarczek jest gładki i wg mierzącego daje to bardzo dziwne wrażenie, które dobrze widać na zdjęciu - jakby jakiś robot patrzył na właściciela wyłupiastymi (mimo wklęsłości) oczami.

 

Tutaj jeszcze wersja niebieska. Wygląda lepiej, ale potwornie wielki i ciężko kloc nie do noszenia :(

post-98815-0-31344500-1578047317_thumb.jpg

post-98815-0-42281900-1578047322_thumb.jpg

post-98815-0-46526700-1578047328_thumb.jpg

post-98815-0-25727800-1578047402_thumb.png

Edytowane przez Butik

Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vitriol

^^^Dziękuję wszystkim. Cieszę się, że się podobało:)

 

 

piękny efekt , gratuluję ! czy można się dowiedzieć ile taka renowacja kosztuję ?

Nie ma problemu, mnie też będzie wygodniej napisać raz a nie przechodzić przez PW.

Z Damianem pracujesz na wycenie w przedziale cenowym - w zależności od stanu.

Ten konkretny zegarek - spawanie, polerowanie i nowe piny w bransolecie - w sumie zapłaciłem 800zł

Edytowane przez vitriol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, poszukuję w dobrej cenie Omega Seamaster Diver 300M Co-Axial 212.30.41.20.01.003 czyli czarna z ceramicznym bezelem w rozmiarze 41mm - gdyby komuś się znudziła to dajcie cynk  :)

 

Są dwie sztuki na bazarku :)  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wizualizacja kontra rzeczywistość. Ja na bazie tych zdjęć (podebrane z forum Omegi na FB) jestem zniesmaczony :(

...

Ło qwa, co poszło nie tak

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprzednie chrono fajniejsze ,przykładowe foto 

post-95072-0-01667600-1578066341.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprzednie super.

Choć też duże. :(


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vitriol

Spoko cena za taką robotę. Z ciekawości, czy bransoleta miała stretch przed serwisem skoro wymieniałeś piny, czy tak na wszelki wypadek? Jeżeli tak to masz może fotę jak to wyglądało?

 

Na pewno był jakiś stretch, ale nie taki żeby przeszkadzał. Damian rozbierał bransoletę i zwrócił uwagę, że tulejki mają luz i dobrze byłoby je wymienić, to wymieniłem.

Nie mam zdjęć sprzed, ale zrobiłem po (bransa 20->18).

 

dWAbq30.jpg

Edytowane przez vitriol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tbn

To jest przykład jak w krótkim czasie można zepsuć fajny projekt. AT38,5 to był DJ killer w normalnym rozmiarze, te nowe poziome płaskie deski to porażka.

 

Spoko, dobrze to wygląda.

 

Śmiem twierdzić, że popsuli cała linie Seamaster. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmiem twierdzić, że popsuli cała linie Seamaster. 

 

Śmiem mieć opinię kompletnie odmienną od powyższych trzech - dla mnie ten zegarek jest teraz idealny pod względem rozmiaru, grubości, masy, wyglądu i funkcjonalności. Ale degustibus...


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmiem mieć opinię kompletnie odmienną od powyższych trzech - dla mnie ten zegarek jest teraz idealny pod względem rozmiaru, grubości, masy, wyglądu i funkcjonalności. Ale degustibus...

 

Wszystko się zgadza, za wyjątkiem ciut za szerokiej poziomej boazerii dzielonej po trzy deski.

No i daty, która mi bardziej pasowała na godzinie 3.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.