Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Prawda. Pytanie tylko czy komunikacja heritage i pompowanie prestiżu były wystarczająco skuteczne by w powodzi wielu tańszych referencji wystrzelić teraz taką cenę za zegarek, który mógłby być ich coroczną limitką.

W sumie dla mnie super , każda taka decyzja zwiększa wartość zegarków Omegi które posiadam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pooglądałem trochę fotek i nowy prezentuje się świetnie, rzekłbym moonwatch zrobiony tak jak powinien biorąc pod uwagę dzisiejsze trendy. Ale fakt że trudno o te zachwyty patrząc na metkę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba trochę za szybko Omega buduje prestiż cenami, za 60k można mieć sporo więcej niż pięćdziesiątą wersję historii.

Z drugiej strony też się cieszę że moje Omegi zyskują, niestety perspektywa zakupu jakiejkolwiek kolejnej zaczyna się mocno oddalać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konstelacja na automacie 1110 w szampańskiej tarczy. Super się nosi

Piekna :wub:

A jak trzyma chód? :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest swietnie, -2 do -3s/dobę

To faktycznie Ci sie dobrze trafilo B):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już robią od dawna.

Z głowy, cena z metki deville pod koniec 2018 ca 12 tys. Obecnie 14 tys. Jakieś 15% w trochę ponad rok.

A SMPc? Listopad 2018 15 tys. Obecnie prawie 22 tys. 50% w górę. Choć tutaj niby nowy model dali.

 

Najwyraźniej była potrzeba zrobienia czegoś bardziej spektakularnego.

 

W temacie wysokości cen i popytu/podaży.

 

Nie jestem w tej chwili potencjalnym klientem Omegi (wyłącznie ze względów obiektywnych :)) natomiast zauważyłem, że w okresie okołoświątecznym Jubitom oferował przez kilka/kilkanaście dni promocję 15 % na wszystkie produkty powyżej kilkuset złotych, w każdym razie na wszystkie Omegi. Nie doszło do przetrzebienia oferty z linii Seamaster oraz Speedmaster (te akurat oglądałem). Jest zatem komfort relatywnie spokojnego podejmowania  decyzji o zakupie  w przeciwieństwie do Rolexa i po części już chyba Tudora gdzie sytuacja jest zgoła odmienna.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wrażenie, że Rolex nie bardzo wie co ma zrobić z Tudorem. I tak się bujają, trochę pohałasują, potem przycichną i od nowa.

Za to SG ma dokładny plan na Omegę. Niestety jednym z jego elementów jest podnoszenie cen (prestiżu?). Co mnie personalnie smuci :(


"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta." - Stanisław Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W temacie wysokości cen i popytu/podaży.

 

Nie jestem w tej chwili potencjalnym klientem Omegi (wyłącznie ze względów obiektywnych :)) natomiast zauważyłem, że w okresie okołoświątecznym Jubitom oferował przez kilka/kilkanaście dni promocję 15 % na wszystkie produkty powyżej kilkuset złotych, w każdym razie na wszystkie Omegi. Nie doszło do przetrzebienia oferty z linii Seamaster oraz Speedmaster (te akurat oglądałem). Jest zatem komfort relatywnie spokojnego podejmowania  decyzji o zakupie  w przeciwieństwie do Rolexa i po części już chyba Tudora gdzie sytuacja jest zgoła odmienna.

 

W Warszawie przed świętami Jubitom nie dawał na Omegę więcej niż 10% .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Warszawie przed świętami Jubitom nie dawał na Omegę więcej niż 10% .

Na stronie internetowej był upust 15% , tak pamiętam, włożyłem do koszyka na próbę kilka modeli i była redukcja.

 

Wysłane z mojego TA-1053 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jubitom dawał/daje na Omegę 15% od ręki. A przed Świętami i więcej  ;)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jubitom dawał/daje na Omegę 15% od ręki. A przed Świętami i więcej ;)

Ja na limitkę nie dostałem, Ty chyba też ;-)

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na limitkę nie dostałem, Ty chyba też ;-)

 

Noooo, na limitkę zabrali mi cały rabat  :(


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Jubitomie  w okresie światecznym na www działał na seamastera  kod zegarki15 i rabatował o 15 %, w stacjonarnym dawali 18-20% . Dla porownania w kruku, gdy przychodzi newsletter o promocjach pare razy było zaznaczone gwiazdką  - nie dotyczy zegarków omega.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:)

 

post-36930-0-54144800-1578859839_thumb.jpg

 

Edytowane przez Andrzej248

Longines Hydroconquest, Longines Legend Diver, Omega Planet Ocean, Breitling Avenger II Seawolf, Breitling Navitimer, VOSTOK EUROPE LUNOKHOD 2,  Casio G-SHOCK G-520D, Casio G-SHOCK GS-1100, Casio G-SHOCK GW-9010 MUDMAN, Casio G-SHOCK GR-8900, Casio G-SHOCK G-9300 MUDMAN, Casio G-SHOCK DW-6900, Casio G-SHOCK GW-9400 RANGEMAN, Casio G-SHOCK GWG-1000 MUDMASTER, Casio G-SHOCK GPR-B1000 RANGEMAN, Rado Capitan Cook, Longines Heritage Military 1938 Limited Edition, PANERAI PAM00914, Casio G-SHOCK GWF-A1000, Casio G-SHOCK GMW-B5000D, Casio G-SHOCK MTG-B1000, DOXA-SUB 300T, TAG Heuer Day Date, Breitling Superocean Heritage II, Casio G-SHOCK MTG-B3000, Casio G-SHOCK GBD-H1000, Casio G-SHOCK GXW-56BB KING, TAG Heuer AUTAVIA, Casio G-SHOCK GWG-B1000 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Jubitomie  w okresie światecznym na www działał na seamastera  kod zegarki15 i rabatował o 15 %, w stacjonarnym dawali 18-20% . Dla porownania w kruku, gdy przychodzi newsletter o promocjach pare razy było zaznaczone gwiazdką  - nie dotyczy zegarków omega.

 

Potwierdzam w Jubitomie daja 18% - znajomy kupił niedawno omege seamaster 210.30.42.20.01.001...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

18 to dają niezajadłym negocjatorom już teraz.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za ile i gdzie myslicie najlepiej mozna wyrwac Moona w hesalicie z duzym pudlem?

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za ile i gdzie myslicie najlepiej mozna wyrwac Moona w hesalicie z duzym pudlem?

Najlepiej napisz do kilku AD, może któryś ma aktualnie większy apetyt na sprzedaż ;-)

Myślę, że -18% jest aktualnie możliwe.


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miał lub ma ktoś do czynienia z 300. Jak wrażenia...post-59414-1578865233,3905_thumb.jpg

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka


"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.