Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie jest Wasze zdanie na temat Senastera na 60lecie? Ostatnio wstawiłem zdjęcie jego przez pomyłkę ale też zacząłem o nim myśleć.

post-77101-0-41721600-1579180879_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jak 300 to z "kanapkową" tarczą, ten z serii Trilogy mnie nie porywa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie myślałem nad zamianą Zenka na 300 ale nie urzekła mnie za mocno i za bardzo się świeci.


"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie jest Wasze zdanie na temat Senastera na 60lecie? Ostatnio wstawiłem zdjęcie jego przez pomyłkę ale też zacząłem o nim myśleć.

Z tych limitek na 60 rocznicę kolejność podobania u mnie : Speedmaster, Railmaster ....Seamaster. Ten dwudzielny bezel ze stringami z ceramiki mnie odstręcza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spośród trilogy urzekł mnie RAILMASTER, którego miałem jakiś czas temu:post-90246-0-26817400-1579186835_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vitriol

Z tych limitek na 60 rocznicę kolejność podobania u mnie : Speedmaster, Railmaster ....Seamaster. Ten dwudzielny bezel ze stringami z ceramiki mnie odstręcza.

Insert jest aluminiowy.

Jakie jest Wasze zdanie na temat Senastera na 60lecie? Ostatnio wstawiłem zdjęcie jego przez pomyłkę ale też zacząłem o nim myśleć.

Zegarki stylizowane na stare mało mnie ruszają, ale temu Seamasterowi Trilogy obiektywnie trzeba przyznać, że wyglądem jest bardzo wierny do oryginału.

Dobry model dla takiego prawdziwego fana CK2913 - zegarek zrobiony wg. współczesnych standardów, a kosztuje 1/3 tego co vintage CK2913.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Insert jest aluminiowy.

Czyli to udzielony blask wewnętrznej polerowanej części ... tak czy siak razem z tym czarnym paseczkiem wygląda słabo

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Insert jest aluminiowy.

Zegarki stylizowane na stare mało mnie ruszają, ale temu Seamasterowi Trilogy obiektywnie trzeba przyznać, że wyglądem jest bardzo wierny do oryginału.

Dobry model dla takiego prawdziwego fana CK2913 - zegarek zrobiony wg. współczesnych standardów, a kosztuje 1/3 tego co vintage CK2913.

 

Cały Trilogy Set jest wyborny. Dla mnie chrono jest tak miodne i świetnie odwzorowane, że to chyba jedyny Speedmaster którego tak naprawdę bym chciał kiedyś mieć.

 

Omega-1957-trilogy-speedmaster-04.jpg


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cała seria jest całkiem ciekawa, ale mi osobiście nieco kolor lumy nie pasuje. Zbyt mocno ją wystylizowali na starą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moonwatcha zwykłego mam.Najbliżej mi teraz do tego seamastera. Bezel dla mnie jest fajniejszy niż w zwykłej 300tce. Tutaj delikatniej wygląda.Rozmiar w sumie dla mnie też lepszy.

Edytowane przez nixon111

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jest. 300 Master to taki niespójny stylistycznie koczkodan, na tarczy vintage, bezel i szkło nowoczesne.

300 Trilogy jest świetna.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie z FB, Filip szaleje :)

Podoba mi się ten zestaw.e45c121b43aa236bab2c93a5298dc00d.jpgec02f9b3444776c3c0923e21a3f96f64.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetnie wygląda.


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że fejka w miarę łatwo rozpoznać. Przyjrzenie się wskazówkom czy zmierzenie suwmiarką, da wiarygodny wniosek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka razy zastanawiałem się który to oryginał... niepokojąco imponujące :wacko: Na pierwszy rzut oka trudno byłoby coś powiedzieć, ale wystarczy lupka i detale wszystko wyjaśnią.


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mechanizm "od ręki" do rozpoznania, dobrze, że dekiel przeszklony.

 

Nie wychwycilem, padlo jaki jest materiał tarczy w podrobce - też ceramika?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vitriol

Ten fejk jest niebezpieczny tylko przy zakupie zegarka bez papierów. Tak naprawdę, mając karty - każdy zegarek z METAS da się sprawdzić jeszcze przed decyzją czy go oglądać.

 

lrtZyjO.jpg


Mechanizm "od ręki" do rozpoznania, dobrze, że dekiel przeszklony.

Nie wychwycilem, padlo jaki jest materiał tarczy w podrobce - też ceramika?

Nie było, ale ta konkretna tarcza (srebrna) to nie ceramika.

Niebieska i czarna tarcza to lita ceramika, srebrna jest stalowa a kolor jest naniesiony przez DLC, dlatego się mieni i łapie sunburst.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niebieska i czarna tarcza to lita ceramika, srebrna jest stalowa a kolor jest naniesiony przez DLC, dlatego się mieni i łapie sunburst.

 

Mówisz o tej srebrnej podróbce czy oryginale? Bo w oryginale srebrna tarcza to też ZrO2, tak jak niebieska, czarna i białą.


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mechanizm "od ręki" do rozpoznania, dobrze, że dekiel przeszklony.

 

 

 

No nie sądzę, na pewno nie dla normalnego użytkownika który po prostu nosi zegarki a nie zgłębia ich konstrukcję.

Te różnice w wykończeniu pod lupą niby widoczne ale bez lupy raczej nie, i mając do wglądu tylko jeden zegarek ciężko byłoby powiedzieć czy to ori czy fake chyba że ktoś nosi oryginał na co dzień.

 

@vitriol, a jeżeli w komplecie z podróbą dostajesz full set włącznie z kartami i numerem oryginału? Przy tej jakości tego bym się spodziewał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vitriol

Mówisz o tej srebrnej podróbce czy oryginale? Bo w oryginale srebrna tarcza to też ZrO2, tak jak niebieska, czarna i białą.

Mam na myśli oryginał. Wszystkie mają ZrO2, ale srebrna jest inaczej produkowana. Sprawdzę to wieczorem.

 

@vitriol, a jeżeli w komplecie z podróbą dostajesz full set włącznie z kartami i numerem oryginału? Przy tej jakości tego bym się spodziewał.

tUfpSE6.jpg

Serial tego fejka z moim kodem metas zwraca błąd.

Full set o którym myślisz to rzeczywiście byłoby niebezpieczeństwo, ale żeby zadziałał - musieliby używać tych samych kodów dla jakiejś dużej ilości fejków. Nawet jak to się stanie to ludzie zauważą że to są "stolen codes".

Edytowane przez vitriol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.