Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Ten zegarek dużo zyskuje jak przestaje się na niego patrzeć przez pryzmat Moonwatcha :) Po trochę przedłużonym miesiącu miodowym z DateJustem, bardzo mocno wróciła do łask, mam ją prawie 3 lata już i dalej cieszy jak pierwszego, no może tak piątego dnia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A na Basel World 2019 ich zabrakło bo nie było ich stać na wydanie 55mln CHF , tak mówił ich CEO w jeden z wywiadów .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko ich. Ta impreza zrobiła się ostatnio zbyt droga i dla zasady tak jak wiele innych firm odpuścili.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Być może ma długoterminową umowę, a być może im się to jeszcze kalkuluje.

 

 

Dzięki - w drugi działa w pierwszym coś takiego:

Gdybyś nie był tak leniwy i zjechał trochę niżej, to byś to otworzył ;)

152d5c41077ff9694ff4f59928576ee2.jpg

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna kolekcja :-) Nie ma potrzeby jej powiększania ;-)

 

Dziękuję :) Aczkolwiek PO dla mnie za wysoka i zbyt ciężka - spędziłem z nią pół roku i od miesiąca leżakuje. Zamysł był taki, że AT i PO będą dla potomków ale coraz częściej zastanawiam się nad pozbyciem PO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vitriol

Dziękuję :) Aczkolwiek PO dla mnie za wysoka i zbyt ciężka - spędziłem z nią pół roku i od miesiąca leżakuje. Zamysł był taki, że AT i PO będą dla potomków ale coraz częściej zastanawiam się nad pozbyciem PO.

Zamień na PO2500, jest wyraźna różnica w wadze i wysokości kopert.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

truesoul fajne trójka.

 

 

Ja bym zostawił PO. Takiej już nie będzie. :(

 

Choć jak pisze

Zamień na PO2500, jest wyraźna różnica w wadze i wysokości kopert.

to też dobre rozwiązanie.

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też się pochwalę szarością :) 

 

Zestaw idealny, niemal jak mój. Niemal, bo u mnie PO 2500, no i Moona chwilowo brak :)

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za miłe słowa. W takim razie popatrzę na 2500 a jak nie znajdę to niech się potomkowie gimnastykują później. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tbn

Świetna trójka, chociaż ponoć AT jakościowo na poziomie Orienta jak piszą w innym wątku. ;) Tez radziłbym spróbować ze starsza PO. Ta twoja jest świetna, ale trzeba mieć nadgarstek. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem Orienty , łącznie z Orient Starem i mam AT z PO , nie potwierdzam tego co Kolega napisał powyżej.

Edytowane przez Kindybal

Ball, Eterna, JeanRichard 1681, CyS, Eberhard, Glycine, Damasko, ChWard, Rolmops,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taa, Orienta, na pewno :)

Starsza PO też jest spora i ciężka, na mniejszy nadgarstek lepszym wyborem jest SMP300 w każdej wersji oprócz najnowszej, najlepiej 2254 - idealny rozmiar i fenomenalna czytelność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niecałe 8 mld franków ze sprzedaży zegarków. Ciekawe jak to się dzieli na te 18 marek SG. Gdzieś na YouTube widziałem, że sama Omega to był przychód 1,9 mld w 2018. Co by dawało 25% przychodów całej grupy z Omegi.


"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta." - Stanisław Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetna trójka, chociaż ponoć AT jakościowo na poziomie Orienta jak piszą w innym wątku. ;) Tez radziłbym spróbować ze starsza PO. Ta twoja jest świetna, ale trzeba mieć nadgarstek. 

 

Chyba nie wiedzą co i o czym piszą ;) Szczególnie w kontekście „starej” AT z datownikiem na 3 w ramce.  A PO na mój nadgarstek pasuje, kwestia wagi i wysokości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  A PO na mój nadgarstek pasuje, kwestia wagi i wysokości.

 

Właśnie w tym jest problem, nawet PO 2500 jest pękata i ciężka więc przed zakupem warto przymierzyć czy to faktycznie istotna różnica bo jednak masz wtedy starszy mechanizm, blaszaną wkładkę bezela i pełny dekiel. Uroda tarczy i wskazówek to już kwestia gustu, mnie się w nowszych wydają jakby zbyt masywne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tam PO na 8900 pasowała i rozmiar idealny a pękatość nie była jakoś szczególnie dokuczliwa i bezel w połysku z ceramiki fajnie wyglądał. Jeszcze wrócę..... ...

Minus tylko ustawianie daty.

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Mistrz17

"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.