Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Wpadają pierwsze żywe zdjęcia World Timera. Oj będzie kilka nieprzespanych nocy z przemyśleniami ;)

post-98815-0-61415100-1580938794.jpg

post-98815-0-52802100-1580938800_thumb.jpg

post-98815-0-78533200-1580938805_thumb.jpg


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, ciekawie im wyszedl ten Wordtimer. Sam czekam aby zobaczyć go na zywo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy Bond na żywo:

Mnie sie podoba!

Walter White z Breaking Bad :D

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, stoję przed trudnym wyborem i chciałbym się zapytać jakie są Wasze opinie nt bransolety w Moonwatchu, wersja 42 mm (opcję z paskiem mogę kupić DUŻO taniej niż z bransoletą). Miałem zegarek na ręce zarówno z oryginalnym paskiem (taki sobie w porównaniu np do Aqua Terra 41) i bransoletą. Bransoleta ok, mimo że jak dla mnie trochę masywna. Wszystkie zegarki generalnie noszę na paskach, do Moona też mi to bardziej pasuje, ale pytam bo może podpowiecie mi jakie są Wasze opinie nt wygody i czy w ogóle częściej nosicie pasek czy bransoletę w tym modelu.

Edytowane przez Michal_Gdy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam moona już kilka lat. Bransa zdjęta i nie zakładana ani razu. Być może na wiosnę założę. Kupiłem taką wersję bo po prostu warto mieć taki zestaw.


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Walter White z Breaking Bad :D

 

To był prawdziwy bohater. Nie jakiś Bond:)

A co do nowego modelu, to za 35 tyś mogli4juz chociaż dać zestaw z meshem i nato razem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ręce trochę lepiej ten mesh wyglada, niż na wcześniejszych zdjęciach samego zegarka ale dalej jakoś tak dziwnie mu w takim bransie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem się podzielić z Szanownym Towarzystwem moim pierwszym doświadczeniem z serwisem Swatch Group na Marynarskiej w Warszawie. Popsuła mi się dość nowa Aqua Terra (zegarek od czasu do czasu po prostu zatrzymywał się). Oddałem do serwisu 2 tygodnie temu, gwarancja wystawiona przez włoskiego AD była łyknięta bez zająknięcia i dyskusji, generalnie wszystko OK.

 

Po 2 tygodniach dostałem smsa i maila o gotowości zegarka, który odebrałem. Nie powiedziano mi ani nie jest napisane w karcie serwisowej co było popsute. Zegarek przeszedł natomiast pełen fabryczny overhaul, aż się zdziwiłem. Ciekaw jestem, czy tak po prostu jest czy tak bardzo się popsuł. Załączam skan z raportu.

 

Generalnie po tym jednym razie i na tę chwilę (zegarek jeszcze nie sprawdzony po serwisie) wrażenia mam bardzo pozytywne, miło, kulturalnie, stosunkowo szybko i bez kłopotów.

post-98815-0-24520200-1580997411_thumb.jpg


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, stoję przed trudnym wyborem i chciałbym się zapytać jakie są Wasze opinie nt bransolety w Moonwatchu, wersja 42 mm (opcję z paskiem mogę kupić DUŻO taniej niż z bransoletą). Miałem zegarek na ręce zarówno z oryginalnym paskiem (taki sobie w porównaniu np do Aqua Terra 41) i bransoletą. Bransoleta ok, mimo że jak dla mnie trochę masywna. Wszystkie zegarki generalnie noszę na paskach, do Moona też mi to bardziej pasuje, ale pytam bo może podpowiecie mi jakie są Wasze opinie nt wygody i czy w ogóle częściej nosicie pasek czy bransoletę w tym modelu.

U mnie znowu odwrotnie, uwielbiam paski, ale Moon lezy mi tylko na bransolecie

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


PAM 005

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moon na bransolecie jest The Best :) Najwygodniejszy zestaw do noszenia, jaki miałem. Podobnie wygodny jest Ch. Ward C65 na oryginalnej bransie.

Miałem do speedy’ego kilka pasków, a i tak nosiłem tylko na stali.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moon na bransolecie jest The Best :) Najwygodniejszy zestaw do noszenia, jaki miałem.

Jakbym komuś ja opowiadał, to dokładnie powiedziałbym to samo tylko w kilku miejscach wstawił słowo 'nie'

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbym komuś ja opowiadał, to dokładnie powiedziałbym to samo tylko w kilku miejscach wstawił słowo 'nie'

Bo to pewnie Marku kwestia indywidualnych preferencji oraz wielkości i kształtu nadgarstka. Wszystkim nie dogodzisz :D

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo to pewnie Marku kwestia indywidualnych preferencji oraz wielkości i kształtu nadgarstka. Wszystkim nie dogodzisz :D

Nom, dokładnie tak. Być może dzisiaj miałbym inne zdanie, bo moona miałem kilka kilogramów temu - tacierzyństwo sprzyja :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Nom, dokładnie tak. Być może dzisiaj miałbym inne zdanie, bo moona miałem kilka kilogramów temu - tacierzyństwo sprzyja :P

Marek, ale chyba nie jesteś karmiony z butelki? ;-)

 

A tak poważnie, ad rem, to dla mnie na paskach. Póki co na bransolecie nie nosiłem, choć co jakiś czas przychodzi mi do głowy, żeby spróbować. Takie zestawienie wydaje mi się jednak zbyt masywne, co dla mnie ma niebagatelne znaczenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marek, ale chyba nie jesteś karmiony z butelki? ;-)

 

 

Dobrą butelką nie pogardzę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Dobrą butelką nie pogardzę ;)

I takiej odpowiedzi się spodziewałem :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta wersja Railmastera zjawiskowa. Mogliby ten sferyczny szafir częściej stosować.

A co do Moonwatcha - bransoletę trzeba mieć, i Choć też najczęściej noszę na skórze lub NATO to jak widzę u kogoś na bransolecie to często mylę z jakimś droższym zegarkiem ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po krótkim "romansie" z Subem powrót do trilogy

 

Przepiękny zegarek. Bardzo udana reedycja, wzorcowa wręcz.


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo 38mm chyba nie wydaje się zbyt mały (18 cm w nadgarstku ).

 

Oprócz wygody zaletą jest praca mechanizmu - żadnej odchylki na dobę. Byc może to rezultat antymagnatycznosci, z drugiej strony raczej nie przebywam na codzien w miejscach, które mogłyby pod tym względem być testem dla tego mechanizmu.

post-90246-0-81548500-1581083386_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oprócz wygody zaletą jest praca mechanizmu - żadnej odchylki na dobę.

Może to kwarc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A świeci jakkolwiek


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.