Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

no to ja bym poszedł... do Krzysia? Tylko pewnie uderzyłbym na Staromiejską, bo w SCC to są dziady i nawet majstra nie mają...

Dzięki, na Staromiejskiej mi skracali bransoletę. Wezmę paragon i podjadę.

 

 

Wysłane z Commodore 64


...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vitriol

Chętnie ją zobaczę.

Nie byłoby problemu, tylko trzeba było mówić wcześniej:) To były pożegnalne bo czekam już na inną paczke.

 

_________

 

 

Przy okazji, coś z serii "Speemaster nie musi być nudny".

To są stare zegarki, może już widzieliście, ja w każdym razie dopiero teraz je zauważyłem.

 

Omega Speedmaster Legend Collection — Schumacher. Koperty full size 42mm, w środku automat z datą i bez co-axial (3301) i trzy warianty pandy.

 

3506.31.00

post-52978-0-94236900-1581580223_thumb.png

 

3507.51.00

post-52978-0-43348600-1581580267_thumb.png

 

3559.32.00

post-52978-0-63227200-1581580311_thumb.png

Edytowane przez vitriol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To przypilnuj ich jeszcze żeby nie zapomnieli o Loctite.

Zadzwoniłem do Krzysia i Pani stwierdziła, że takie cuda, to tylko w serwisie w stolycy i 2 tyg. oczekiwania. Masakra jakaś. Nie ukrywam, że trochę się boję dać jakiemuś „Panu Zenkowi”, bo jak się znowu rozkręci, to pewnie wyląduje zegarek na chodniku

 

 

Wysłane z Commodore 64


...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie możesz sam sobie to przykręcić ??


Longines Hydroconquest, Longines Legend Diver, Omega Planet Ocean, Breitling Avenger II Seawolf, Breitling Navitimer, VOSTOK EUROPE LUNOKHOD 2,  Casio G-SHOCK G-520D, Casio G-SHOCK GS-1100, Casio G-SHOCK GW-9010 MUDMAN, Casio G-SHOCK GR-8900, Casio G-SHOCK G-9300 MUDMAN, Casio G-SHOCK DW-6900, Casio G-SHOCK GW-9400 RANGEMAN, Casio G-SHOCK GWG-1000 MUDMASTER, Casio G-SHOCK GPR-B1000 RANGEMAN, Rado Capitan Cook, Longines Heritage Military 1938 Limited Edition, PANERAI PAM00914, Casio G-SHOCK GWF-A1000, Casio G-SHOCK GMW-B5000D, Casio G-SHOCK MTG-B1000, DOXA-SUB 300T, TAG Heuer Day Date, Breitling Superocean Heritage II, Casio G-SHOCK MTG-B3000, Casio G-SHOCK GBD-H1000, Casio G-SHOCK GXW-56BB KING, TAG Heuer AUTAVIA, Casio G-SHOCK GWG-B1000 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie możesz sam sobie to przykręcić ??

Nie, bo nie mam tej śrubki.

 

 

Wysłane z Commodore 64


...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vitriol

Nie, bo nie mam tej śrubki.

 

 

Wysłane z Commodore 64

Śrubki kosztują grosze i możesz je zamówić przez AD, ale skoro jest na gwarancji to bym wysłał na gwarancje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śrubki kosztują grosze i możesz je zamówić przez AD, ale skoro jest na gwarancji to bym wysłał na gwarancje.

Tak zrobię.

 

 

Wysłane z Commodore 64


...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

możesz wziąć śrubkę z pozostałych po skróceniu ogniw

i cieszyć się zegarkiem


JACEK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co wysyłać cały zegarek na gwarancję. Może się okazać że wróci w innym ( gorszym ) stanie niż jest. Jeżeli jest możliwość zamówienie śrubek, to je zamów, weź większą lupę i powolutku sam sobie to skręcisz   :)

Edytowane przez Andrzej248

Longines Hydroconquest, Longines Legend Diver, Omega Planet Ocean, Breitling Avenger II Seawolf, Breitling Navitimer, VOSTOK EUROPE LUNOKHOD 2,  Casio G-SHOCK G-520D, Casio G-SHOCK GS-1100, Casio G-SHOCK GW-9010 MUDMAN, Casio G-SHOCK GR-8900, Casio G-SHOCK G-9300 MUDMAN, Casio G-SHOCK DW-6900, Casio G-SHOCK GW-9400 RANGEMAN, Casio G-SHOCK GWG-1000 MUDMASTER, Casio G-SHOCK GPR-B1000 RANGEMAN, Rado Capitan Cook, Longines Heritage Military 1938 Limited Edition, PANERAI PAM00914, Casio G-SHOCK GWF-A1000, Casio G-SHOCK GMW-B5000D, Casio G-SHOCK MTG-B1000, DOXA-SUB 300T, TAG Heuer Day Date, Breitling Superocean Heritage II, Casio G-SHOCK MTG-B3000, Casio G-SHOCK GBD-H1000, Casio G-SHOCK GXW-56BB KING, TAG Heuer AUTAVIA, Casio G-SHOCK GWG-B1000 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdu mało nie popuściłem z zachwytu nad tą parką.

 

Wysłane z mojego Mi 9 Lite przy użyciu Tapatalka

To naprawdę jesteś mistrz, nie tylko z nazwy :D


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoniłem do Krzysia i Pani stwierdziła, że takie cuda, to tylko w serwisie w stolycy i 2 tyg. oczekiwania. Masakra jakaś. Nie ukrywam, że trochę się boję dać jakiemuś „Panu Zenkowi”, bo jak się znowu rozkręci, to pewnie wyląduje zegarek na chodniku

 

 

Wysłane z Commodore 64

A nie masz autoryzowanego serwisu omegi w pobliżu siebie? Oni tez naprawiają na podstawie gwarancji/rękojmi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ze skracania bransolety u Krzysia jestem średnio zadowolony.

Jeszcze mi się żadna śrubka nie odkręciła, też bez kleju to robili, ale za to łebki mi pocharatali...
 


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od razu na miejscu w Jubitomie  złożyłeś reklamację?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedopasowany wkrętak i za dużo siły.

 

A wystarczyłoby Loctite, ze 40 zł na Allegro, wkrętak za tyle samo, wkręca się bez użycia siły i śrubki całe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja podziękowaniem grzecznie za propozycję skrócenia bransolety w mojej Trilogy I zanioslem na Piękną. Efekt oczywisty :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Nie byłoby problemu, tylko trzeba było mówić wcześniej:) To były pożegnalne bo czekam już na inną paczke.

Kurczę, myślałem, że ciut dłużej z Tobą zostanie i sam się załapię na oglądanie... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vitriol

 

Kurczę, myślałem, że ciut dłużej z Tobą zostanie i sam się załapię na oglądanie... ;)

Hajs i ilość miejsc w pudełku muszą się zgadzać:D

Po cichu liczę na to, że w kwietniu albo jakoś później w tym roku zrobią ten model w tytanie;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Hajs i ilość miejsc w pudełku muszą się zgadzać :D

Po cichu liczę na to, że w kwietniu albo jakoś później w tym roku zrobią ten model w tytanie;)

Trudno z takimi argumentami polemizować. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczuli się chociaż i wymienili te śrubki ?

 

Tak jest, wymienili mi zegarek na całkowicie nowy, nie wystawowy, ze skróceniem w serwisie grupy swatch.

 

Od razu na miejscu w Jubitomie  złożyłeś reklamację?

Tak, musiałem poczekać tydzień na wymianę zegarka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. To mój nowy zakup. Zobaczymy jak sie sprawdzi w boju :-). 0e1734eadb79b4b76df1a05fe9c8d586.jpg

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje, to bardzo fajne zegarki, będziesz zadowolony. Niech się dobrze nosi!


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Platynowy Seamaster z dodatkami https://www.fratellowatches.com/the-platinum-seamaster-300m-that-comes-with-the-neimann-marcus-fantasy-gift/

post-95072-0-80636300-1581774146_thumb.jpg

 

 

 

 

Tak jest, wymienili mi zegarek na całkowicie nowy, nie wystawowy, ze skróceniem w serwisie grupy swatch.

 

Tak, musiałem poczekać tydzień na wymianę zegarka.

Dobrze,ze sie zrehabilitowali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.