Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Zdaję sobie sprawę, że nie jest łatwo zaproponować na tarczy coś nowego ale czasem trzeba umieć powiedzieć NIE zapędom projektantów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takich mogliby to jeszcze sprzedawać

Plus za dodatkową opłatą ochrona premium

post-66434-0-90555800-1582193319_thumb.jpeg

Edytowane przez souls_hunter

Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj też pokażę nowy nabytek:

post-92718-0-96306700-1582195265_thumb.jpg

 

Do de Ville przymierzałem się już dwa razy. Za każdym razem, jak już przebolałem cenę, to ją podnieśli. I odpuszczałem. W końcu (trzecia przymiarka) postanowiłem uprzedzić nieuchronną podwyżkę ceny.

Edytowane przez fanfar19

"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta." - Stanisław Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj też pokażę nowy nabytek:

Bardzo ładna rzecz, naprawdę. Prosta, ale mająca w sobie to coś.


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, myślę nad zmianą zapięcia w mojej Omedze (Omega Seamaster Diver 300M Co-Axial 212.30.41.20.01.003).

 

Aktualny koszt to 1000,00 zł (zdrożały w stosunku do zeszłego roku) i zastanawiam się czy:

- czy warto?

- jaki model (3 stopniowa, 6 stopniowa, 6 stopniowa z dodatkowy linkiem) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, myślę nad zmianą zapięcia w mojej Omedze (Omega Seamaster Diver 300M Co-Axial 212.30.41.20.01.003).

 

Aktualny koszt to 1000,00 zł (zdrożały w stosunku do zeszłego roku) i zastanawiam się czy:

- czy warto?

- jaki model (3 stopniowa, 6 stopniowa, 6 stopniowa z dodatkowy linkiem) ?

 

Mam 3 stopniową w swojej SMPc i jest super, polecam. Kupowałem w butiku Omegi na placu Trzech Krzyży (mają dostępne od ręki), koszt to 460 zł. 

Edytowane przez rmickey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 3 stopniową w swojej SMPc i jest super, polecam. Kupowałem w butiku Omegi na placu Trzech Krzyży (mają dostępne od ręki), koszt to 460 zł. 

Ta 3 stopniowa kosztuje także 1000zł aktualnie (w Omedze mi tak powiedzieli). Ona wyglądem jest taka sama jak oryginalne zapięcie? 

Zaś ta 6 stopniowa jest idendyczna jak od Omegi Planet Ocean?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam was panowie z moim nowym nabytkiem.

W grudniu kupiłem swój pierwszy automat, no i choroba postępuje...

Udało mi się kupić devila po okazyjnej cenie, ale bez papierów z chrono24, od polskiego sprzedawcy.

Pytanie do was, bardziej doświadczonych, czy dobrze zrobiłem?

Jeżeli nie planuję szybkiej sprzedaży, to czy brak papierów jest aż tak ważny, jeżeli cena to rekompensuje, a gwarancji albo nie ma albo zaraz by się skończyła?

Szukałem bardziej eleganckiego zegarka, na pasku ale rozglądałem się bardziej za nowymi Longinesami czy używanymi Carrerami, nawet nie pomyślałbym o Omedze z moim budżetem. Ta referencja na ch24 chodzi po 10-12, a ja dostałem go za równo 7000, czyli połowę ceny nowego.

post-111570-0-87024400-1582223198_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta 3 stopniowa kosztuje także 1000zł aktualnie (w Omedze mi tak powiedzieli). Ona wyglądem jest taka sama jak oryginalne zapięcie?

...

To chyba świadczy o ogromnym zainteresowaniu i sukcesie zapięcia.

Za omegaforums

"Called back my local AD, spoke to a different person - a very nice sales girl. Called me 'Sir' several times! She took my order over the phone and I paid by CC. I’ve gone for the smaller clasp 117STZ004666 with three micro adjustments. £47. I’ll post pictures up of it when I get it and fit it - it may help someone else"

A tu porównanie 3 stopniowej i zwykłej

https://omegaforums.net/attachments/e0fea33e-6656-4069-93bf-189d0be41cd8-jpeg.595161/

Edytowane przez tomek123er

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plastikowy wraca po pięciu miesiącach przerwy. Ponownie zapisuję się do klubu..

 

FLSXNG5.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super zestaw , jakbym nie miał Moonwatcha to bym pomyślał że to zasługa Twoich zdjęć ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta 3 stopniowa kosztuje także 1000zł aktualnie (w Omedze mi tak powiedzieli). Ona wyglądem jest taka sama jak oryginalne zapięcie? 

Zaś ta 6 stopniowa jest idendyczna jak od Omegi Planet Ocean?

 

To bardzo dziwne żeby zdrożało ponad dwukrotnie w ciągu 2 miesięcy  :rolleyes: , aż nie chce się wierzyć... Może podali cenę z end linkami...wtedy by się zgadzało...

Do SMPc nie potrzeba end linków, samo zapięcie tylko.

Zapięcie z 3 stopniową mikro jest trochę dłuższe od oryginalnego, nie pamiętam o ile (chyba ma 39 mm). To jest nr zapięcia: O117STZ001154.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam was panowie z moim nowym nabytkiem.

W grudniu kupiłem swój pierwszy automat, no i choroba postępuje...

Udało mi się kupić devila po okazyjnej cenie, ale bez papierów z chrono24, od polskiego sprzedawcy.

Pytanie do was, bardziej doświadczonych, czy dobrze zrobiłem?

Jeżeli nie planuję szybkiej sprzedaży, to czy brak papierów jest aż tak ważny, jeżeli cena to rekompensuje, a gwarancji albo nie ma albo zaraz by się skończyła?

Szukałem bardziej eleganckiego zegarka, na pasku ale rozglądałem się bardziej za nowymi Longinesami czy używanymi Carrerami, nawet nie pomyślałbym o Omedze z moim budżetem. Ta referencja na ch24 chodzi po 10-12, a ja dostałem go za równo 7000, czyli połowę ceny nowego.

Nie zrobiłeś dobrze. Takich Okazji nie ma. Zwłaszcza na omegach. Edytowane przez Scaut

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plastikowy wraca po pięciu miesiącach przerwy. Ponownie zapisuję się do klubu..

 

https://i.img/img]

Gratulacje. Edytowane przez Scaut

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plastikowy wraca po pięciu miesiącach przerwy. Ponownie zapisuję się do klubu..

Super strzał.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plastikowy wraca po pięciu miesiącach przerwy. Ponownie zapisuję się do klubu..

Gratuluję oprzytomnienia ;):)

Fajny pasek, kto robił?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Johnny93 na tym zdjęciu zegarka nie widać.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Marek, raz jeszcze gratuluję plastiku ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam was panowie z moim nowym nabytkiem.

W grudniu kupiłem swój pierwszy automat, no i choroba postępuje...

Udało mi się kupić devila po okazyjnej cenie, ale bez papierów z chrono24, od polskiego sprzedawcy.

Pytanie do was, bardziej doświadczonych, czy dobrze zrobiłem?

Jeżeli nie planuję szybkiej sprzedaży, to czy brak papierów jest aż tak ważny, jeżeli cena to rekompensuje, a gwarancji albo nie ma albo zaraz by się skończyła?

Szukałem bardziej eleganckiego zegarka, na pasku ale rozglądałem się bardziej za nowymi Longinesami czy używanymi Carrerami, nawet nie pomyślałbym o Omedze z moim budżetem. Ta referencja na ch24 chodzi po 10-12, a ja dostałem go za równo 7000, czyli połowę ceny nowego.

 

Kolego, nowe De Ville Prestige na chrono z papierami mozna kupić z Europy za mniej niż 10k. Używane z papierami za trochę więcej niż Ty dałeś. Mało tego, w tej chwili na pewnym znanym polskim portalu aukcyjnym jest ref. 424.13.40.21.03.002 (czyli z małą sekundą i wskaźnikiem rezerwy chodu) za 9,8k. Więc to już do Ciebie należy ocena czy była to "okazja". Jak zegarek Ci się podoba to go noś i ciesz się nim. Nie warto teraz się zastanawiać czy dobrze zrobiłeś czy nie, decyzja podjęta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.