Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Żadnej ściemy! Kupiłem i być może już w piątek będzie u mnie :)

Tey wuja, fotki pewnie ale z neta ? No i ta data :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miał być World Timer, ale okazał się za duży i zbyt "zajęty", potem była wojna między Apollo 11 a Apollo 8, ale nie wziąłem pod uwagi tego, że 11 jest już praktycznie niedostępna na normalnych warunkach. Dziś wszedłem do Kruka na lotnisku i... zakochałem się w tym, więc nastąpił zakup impulsowy. Póki co ryj uśmiechnięty od ucha do ucha.

 

Poniżej jeszcze "wristroll":

 

 

Pzdr

post-98815-0-56191900-1583920226_thumb.jpg

Edytowane przez Butik

Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miał być World Timer, ale okazał się za duży i zbyt "zajęty", potem była wojna między Apollo 11 a Apollo 8, ale nie wziąłem pod uwagi tego, że 11 jest już praktycznie niedostępna na normalnych warunkach. Dziś wszedłem do Kruka na lotnisku i... zakochałem się w tym, więc nastąpił zakup impulsowy. Póki co ryj uśmiechnięty od ucha do ucha.

 

Poniżej jeszcze "wristroll":

 

 

Pzdr

No, ładny!

 

Niech się nosi :)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spontan górą, ewentualnie zawsze zostaje bazarek :D

 

Panowie, jakie są rabaty w jubitomie czy kruku na Seamaster 300M? Bazowo 21800, jubitom mi proponuję 18530. Cały czas się zastanawiam czy brać używany poprzedni model za 12-13, czy może dopłacić 5k i mieć nową sztukę i model. Co radzicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W szczególnych okolicznościach możesz wyrwać na 20%.

 

A kupić powinieneś to, co po przymiarkach bardziej Tobie przypasuje.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym brał nową, ale pewnie tylko dlatego, że starą już mam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nigdy na żywo nie widziałem tego zegarka. Obie wersje mają swoje plusy i minusy. Przez jakiś czas to byłby mój jedyny automat więc zależy mi na uniwersalności, żeby pasował mi i do bardziej luźnego ubioru jak i smart casual. Tu wydaje mi się że starsza wersja jest bardziej elegancka. No ale właśnie, wydaje mi się, bo cieżko ocenić tylko na podstawie zdjęć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Technicznie nowy model jest fenomenalny, lepszy od poprzedniego .

Jednakże gdybym szukał jednego uniwersalnego zegarka to poprzedni seamaster byłby perfekcyjnym kandydatem : ma nieco dyskretniejszy bezel oraz co ważniejsze idealny rozmiar . Nowy jest na sterydach .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

post-97650-1583926875,7771_thumb.jpg

 

Stary jest git, dla mnie na plus w nowym to mechanizm oczywiście. Gdyby w starej formie było nowe wnętrze to dla mnie byłby ideał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UXuNVLV.jpg



 


Świetny model, zazdroszczę :D Jaki L2L ma ta koperta?
 

Stary jest git, dla mnie na plus w nowym to mechanizm oczywiście. Gdyby w starej formie było nowe wnętrze to dla mnie byłby ideał


Dokładnie! :)


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ale Twój to jest przekozak bardzo trafia w moje gusta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Panowie!
 

Jakby ktoś bardzo chciał nową omegę niech się zgłosi do mnie na priv, ja przy wylotach poza UE mogę załatwić nówkę po bardzo dobrej cenie z warszawskiego lotniskowego kruka, tylko wtedy zawsze z Waszym odbiorem osobistym w Warszawie, bo takich sprzętów raczej nie przewiduję wysyłać. W razie zainteresowania info na priw proszę, robię to bezinteresownie dla forumowiczów. Latam bardzo często, więc czas oczekiwania (zależnie od dostępności w sklepie) raczej niedługi.

Edytowane przez Butik

Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Szanowni Panowie!

 

Jakby ktoś bardzo chciał nową omegę niech się zgłosi do mnie na priv, ja przy wylotach poza UE mogę załatwić nówkę po bardzo dobrej cenie z warszawskiego lotniskowego kruka, tylko wtedy zawsze z Waszym odbiorem osobistym w Warszawie, bo takich sprzętów raczej nie przewiduję wysyłać. W razie zainteresowania info na priw proszę, robię to bezinteresownie dla forumowiczów. Latam bardzo często, więc czas oczekiwania (zależnie od dostępności w sklepie) raczej niedługi.

 

Wiesz może, jak będzie wyglądała dostępność Omegi Speedmaster Moonwatch 321 „Ed White”? Pytałem wczoraj, ale mój wpis pozostaje bez odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obstawiam, ze bedzie dramat z dostepnoscia ;)

Pewnie pula na pierwszy rok juz dawno porezerwowana, przez handlarzy :rolleyes: pytanie ile ich zamierzaj wypuszczac rocznie.


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Wiesz może, jak będzie wyglądała dostępność Omegi Speedmaster Moonwatch 321 „Ed White”? Pytałem wczoraj, ale mój wpis pozostaje bez odpowiedzi.

 

Nikt Ci na to nie da w tej chwili odpowiedzi niestety. Ale obawiam się że będzie krucho.


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Obstawiam, ze bedzie dramat z dostepnoscia ;)

Pewnie pula na pierwszy rok juz dawno porezerwowana, przez handlarzy :rolleyes: pytanie ile ich zamierzaj wypuszczac rocznie.

 

Na jednym z zegarkowych kanałów YouTube znalazłem informację, że szacują roczną produkcję pomiędzy 1000-2000 sztuk.

 

Nikt Ci na to nie da w tej chwili odpowiedzi niestety. Ale obawiam się że będzie krucho.

 

Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spontan górą, ewentualnie zawsze zostaje bazarek :D

 

Panowie, jakie są rabaty w jubitomie czy kruku na Seamaster 300M? Bazowo 21800, jubitom mi proponuję 18530. Cały czas się zastanawiam czy brać używany poprzedni model za 12-13, czy może dopłacić 5k i mieć nową sztukę i model. Co radzicie?

 

 

Cześć, stoję dokładnie przed tą samą decyzją co Ty. W Jubitomie dostałem podobną cenę, coś tam wspominali że może jeszcze trochę uda się zejść (ale trochę to 200 zł). Rozmawiałem z dwoma sprzedawcami z CH24 (jeden z UK, drugi z Monako - u tego drugiego już kupowałem, ale nie Omegę, za pierwszym razem poszło bardzo sprawnie) i niestety zmartwili mnie o tyle, że ten pierwszy powiedział, że nawet 9 tygodni czekania, a drugi że w tej chwili mają wstrzymaną sprzedaż i anulują wszystkie nowe zamówienia na interesującą mnie referencję - 210.30.42.20.01.001. W obu przypadkach cena niższa od 2500 do prawie 3000 zł niż w Jubitiomie - więc różnica bardzo duża.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Butik z tej trójki wybrałeś najlepiej.

...

Cały czas się zastanawiam czy brać używany poprzedni model za 12-13, czy może dopłacić 5k i mieć nową sztukę i model. Co radzicie?

Ja brałbym poprzedni. I niebieską.

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 12-13k poprzedniej bym nie brał, gdyby była w dobrym stanie koło 10000 pln to może bym się zastanowił. O ile dobrze kojarzę to gdy weszła „nowa” poprzednią można było kupić u AD w Polsce koło 15k - gdzieś na forum jest nawet zdjęcie zegarka z zawieszką i ceną). Więc różnica w cenie w momencie gdy ona była nowa a tym co jest teraz jest relatywnie niewielka, dla mnie nieatrakcyjna.

 

Jak ma się dwie obok siebie to moim zdaniem „nowa” wygrywa tarczą z falami. Rozmiar to kwestia gustu, dla mnie diver musi być „mięsisty”, ale oczywiście też bez przesady i te 42 mm to jest naprawdę super wymiar.

 

Kwestia co jest dla Ciebie priorytetem - kwota do wydania czy konkretny model zegarka. Tylko Ty możesz dobrze zdecydować :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miał być World Timer, ale okazał się za duży i zbyt "zajęty", potem była wojna między Apollo 11 a Apollo 8, ale nie wziąłem pod uwagi tego, że 11 jest już praktycznie niedostępna na normalnych warunkach. Dziś wszedłem do Kruka na lotnisku i... zakochałem się w tym, więc nastąpił zakup impulsowy. Póki co ryj uśmiechnięty od ucha do ucha.

 

Poniżej jeszcze "wristroll":

 

 

Pzdr

BRAWO! Ten model chodzi mi właśnie po głowie! Możesz powiedzieć ile zapłaciłeś (może byc na priv).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa automaty, które jak sprzedam będę miał właśnie 12-13k. Seamaster będzie wtedy moim jedynym automatem, ale będzie noszony tylko na weekendy, wolne, święta. W tygodniu mam G-Shocka. Zrobiłem błąd kupując jeden sportowy zegarek, a drugi dress watch - założyłem go pierwszy raz prawie miesiąc po kupnie. Dlatego teraz wolę się was zapytać. Zdecydowałem że chce mieć jeden, bardzo dobry zegarek teraz, a może za kilka lat, dokupić ewentualnie Portofino czy Portugalczyka. Pytanie czy kupić starszy używany model SMPC, czy nowy z dopłatą. Obie wersje mi się podobają. Starsza jest bardziej uniwersalna, za to nowa jest bardziej „bogata”, robi wrażenie, do tego przeszklony dekiel czy lepszy mechanizm. Rozmiar bez różnicy, teraz mam 43nm i to jest mój max, więc 41 czy 42 będzie ok (16,5-17cm nadgarstek). Decydując się na nowszy model, mam do wydania 18500 a to dużo, można szukać Rolexa, ale pomimo że lubię te zegarki, nie czułbym się w nich dobrze. Jestem zdecydowany na Seamastera 300M, chyba że może jeszcze Planet Ocean? Widziałem że jest na pasku skórzanym. Jestem młody, ubieram się luźno, czasem co najwyżej jakiś golf czy koszula.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zieleniaczka dziś mierzylem:post-357-1583954878,4229_thumb.jpg


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.