Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

[quote name="mario1971" post="2745508"

 

Dokładnie tak :-D. Jak przyjdzie nowy pasek, prosimy o zdjęcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moon skąpany w słońcu

 

ps. coraz bardziej się lubimy :)

09b08e68dcb7f50b755a0deb9aa10fb7.jpg

Edytowane przez rmickey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie pożegnanie

20200405-164548pp.jpg


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie od razu miłość zatrybiła?

 

Ano nie... Moim zdaniem do Moona trzeba "dorosnąć zegarkowo" i choć od dawna staram się do niego przekonać to w 100% nie jestem na tak. Ale dam mu jeszcze czas :) 

 

 

rmickey, ten ładny moon to nówka?

 

Tak, kupiłem go 3 tygodnie temu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie w Moonie męczy tylko jedna sprawa jeśli chodzi o paski - powstaje duża przestrzeń między paskiem, a kopertą. Wiem, że niektórzy na forum zamawiają paski robione na zamówienie i chciałbym wiedzieć czy da się zrobić pasek w ten sposób żeby teleskop był trochę cofnięty w stosunku do krawędzi paska, tak żeby po montażu ta przestrzeń o której pisałem wcześniej była mniejsza? Mi to lekko nie daje spokoju i w piątek wróciłem na bransoletę :)

 

5cf9ef219c367749d03659d3d0ef2b34.jpg

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście da się, choć moon nie ma specjalnie dużo miejsca między teleskopem, a kopertą, jest standardowy.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego jest to dla mnie jeden z tych zegarkow do ktorego nato pasuje najbardziej, choc i na paskach ta "przestrzen" dodaje takiego klimatu vintage :)
post-25547-0-98962000-1586111665_thumb.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 tyg. temu, ale paseczek nowy juz jest :D;)

 

nawet dwa  :D  w razie czego będą do innych  :D

Edytowane przez rmickey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, kupiłem go 3 tygodnie temu :)

 

To pogratulować. Ostatnio były na nie rabaty 20%.

 

CO do pasków to luka do koperty jest może nieco większa ale nie rzuca się zbytnio w oczy i nie jest tak duża żeby wyglądało to źle.

Nic tylko nosić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W życiu bym nie powiedział, że luka w moonie jest problematyczna, raczej stwarza możliwość zmieszczenia tam każdego paska, dodatkowo szczelina jest na poziomie środka koperty, więc nie powstaje wielka, pusta płaszczyzna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba też dodać, że pasek nigdy nie powinien ocerać o kopertę.

Poza tym, że wyciera kopertę to naciska na teleskopy, co zwiększa ryzyko ich wypięcia.

Tak, więc z moonem wszystko ok. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem przed samą koroną  :D  Wtedy dawali 15% ale po delikatnych negocjacjach dostałem 20%  :)

Przestrzeń między kopertą a pakiem standardowa, nie za duża.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasek nie może oczywiście ocierać o kopertę. Mam w tej chwili kilka zegarków na paskach - m.in. Tag’a i Ball’a - i w żadnym ta przestrzeń nie jest tak duża :). Być może to jest kwestia 0.50 mm lub 0.75 na każdej stronie, ale co bym nie włożył to mam wrażenie że jest taka dziwna dziura. I zgadzam się, że łatwo każde nato przez nią przewinąć. Być może to jest też kwestia jak całość układa się na ręce - ja próbowałem na kilku paskach i na każdym mam wrażenie, że mi ręka prześwituje. Serio :). Ale skoro inni nie widzą tutaj nic dziwnego to uznam, że tylko ja zwracam na takie drobiazgi uwagę :).

 

Z ciekawości pomierzyłem wszystko co miałem pod ręką (poza Moonem) i dla mnie taki optymalny dystans wynosi trochę mniej niż grubość karty kredytowej - tak żeby nie dało się jej tam wsadzić :). Dla mnie to po prostu taka złota proporcja.

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez Michal_Gdy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie nato od omegi Beige Biosteel® strap W cenie 270 USD ? Może im się dwójka z jedynka pomyliła?


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie nato od omegi Beige Biosteel® strap W cenie 270 USD ? Może im się dwójka z jedynka pomyliła?

Chyba jednak nie, ciekawe czy w PL będzie oferowane z tool kitem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SMP :)

 

9wVI6D9.jpg

 

Takie nato od omegi Beige Biosteel® strap W cenie 270 USD ? Może im się dwójka z jedynka pomyliła?


Ciekawe czy faktycznie czuć tę "pajęczą" technologię  :D

Edytowane przez dodge66

Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vitriol

Biosteel zawsze były ok. 100 USD droższe niż zwykłe paski, ale popularności jakby brak, widać jak się przejmujemy Planetą :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Czytam forum od wieeeelu lat. Ale tylko czytam. A ja mam taki od 12 lat... traktowany jako EDC, dzień na ręku, no na komodzie. A jutro przychodzi kolejny EDC - promocyjny z Kruka :) . Aż nie mogę się doczekać otworzenia pudełka! A w marzeniach i Sub, i Moon, i JLC... Nautilusa bym nie pogardził...
Ps. Oczywiście kwarc, ale zawsze to omega ????. PS. Wyedytowałem zdjęcie, bo stare uciekło z ostrością (zobaczyłem dopiero na komputerze). 

post-71438-0-52034200-1586344195_thumb.jpg

Edytowane przez voytekb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć

kupiłem nową omege semaster railmaster i co mi niestety rzuciło sie w uszy to głośna praca wahnika, taki głośny szelest. ktos sie z czymś takim spotkał? z czym to może być związane?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj jako ze wtorek:

2bddf2ed84e08dbc6a0bbbc03bca81ba.jpg

 

 

Dawno nie miałem zegarka na ręku

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.