Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

 

Zgadza się, dlatego zakupy inne niż u AD rekomendowałbym w przypadku Rolexa, Panerai czy Omegi osobom które mają to doświadczenie, w dzisiejszych czasach kluczowy jest też zakup z dokumentami i z pewnego źródła.

 

 

Nic dodać nic ująć.

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro (prawie) nie widac roznicy to po co przeplacac ;)

Zależy, czy fake jest sprzedawany za 100$, czy trochę taniej od oryginału.

Wtedy różnicę widać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim,

Stałem się posiadaczem Taga Aquaracer, któremu przydałaby się wizyta w zegarkowym spa. Możecie kogoś polecić? Najlepiej w Krakowie. Ewentualnie wymiana bezela wchodziłaby w grę.

 

Pozdrawiam

To pomyliles tematy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy zakupie paska nato Omega online otrzymuje się tool kit - etui na paski + narzędzie do zmiany. Od maja będzie możliwy zakup również z Polski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy zakupie paska nato Omega online otrzymuje się tool kit - etui na paski + narzędzie do zmiany. Od maja będzie możliwy zakup również z Polski.

A wiesz, jaka cena u nas takiego zestawu? Bo te paski świetnie wyglądają.

Edit - już znalazłem. Czy w tej cenie 680 zł jest od razu ten zestaw?

Edytowane przez lukebor

I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz jestem pod wrażeniem jakości podróbki w tego typu filmikach  :blink:

 

Oczywiście, że mechanizm nadal zdradza fejka. Natomiast martwią mnie trzy rzeczy:

1. Nie każdy zegarek ma przeszklony dekiel.

2. Możliwość nieświadomej odsprzedaży podróbki na rynku wtórnym.

3. Produkcja nieoryginalnych części pasujących 1:1 i ich użycie do tanich napraw oryginalnych zegarków.

W temacie Rolka było takie porównanie. Zegarki "nie do poznania" bez otwarcia. :( Różniły się też wagą.

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiesz, jaka cena u nas takiego zestawu? Bo te paski świetnie wyglądają.

Edit - już znalazłem. Czy w tej cenie 680 zł jest od razu ten zestaw?

Dotychczas był dodawany free, w cenie paska. U nas powinno być analogicznie, jak udostępnią zakup online z wysyłką do PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dotychczas był dodawany free, w cenie paska. U nas powinno być analogicznie, jak udostępnią zakup online z wysyłką do PL

Dzięki za info. Ciekawe jak to będzie u nas wyglądało.

I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja też podrzucę. Zegarek i tak czarno-biały.37d27544bb82c293746dbc8e303d3b73.jpg


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy gdyby ktoś chciał wymienić Moona na PO z dopłatą ode mnie to proszę priv

post-75044-1586707495,2713_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Przez przypadek zostałem właścicielem zegarka Omega Seamaster Proffesional 300M Chronometer na werku 1164 - prezent od córki na urodziny.

Zegarek mi się nawet podoba, choć to mój pierwszy chronometr i pierwsza omega - jest dość grubaśny i trochę waży ;)

Do tej pory nosiłem głownie zegarki Seiko "garniturowca" serii Prestige (6R28), wakacyjnie divera "żółwia" (4R35) też od Seiko,

a bardziej na sportowo kwarcowego Oceanusa który służy mi również za wzorzec czasu.

Zegarek zakupiony "z drugiej ręki" - prawdopodobnie 2010 rok  - karta gwarancyjna (pudełko, komplet dokumentów, certyfikaty) - stan wizualnie b.dobry

- w grudniu 2019 był wykonany test szczelności (wydruk znalazlem w pudełku).

Trochę nie pasuje mi wypytywać o szczegóły zakupu ... bo to prezent ;)

I tu moje pytanie co powinienem wiedzieć o tym zegarku, czy i jak go ew. serwisować ? Może coś więcej o samym mechanizmie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vitriol

Witam

Przez przypadek zostałem właścicielem zegarka Omega Seamaster Proffesional 300M Chronometer na werku 1164 - prezent od córki na urodziny.

Zegarek mi się nawet podoba, choć to mój pierwszy chronometr i pierwsza omega - jest dość grubaśny i trochę waży ;)

Do tej pory nosiłem głownie zegarki Seiko "garniturowca" serii Prestige (6R28), wakacyjnie divera "żółwia" (4R35) też od Seiko,

a bardziej na sportowo kwarcowego Oceanusa który służy mi również za wzorzec czasu.

Zegarek zakupiony "z drugiej ręki" - prawdopodobnie 2010 rok  - karta gwarancyjna (pudełko, komplet dokumentów, certyfikaty) - stan wizualnie b.dobry

- w grudniu 2019 był wykonany test szczelności (wydruk znalazlem w pudełku).

Trochę nie pasuje mi wypytywać o szczegóły zakupu ... bo to prezent ;)

I tu moje pytanie co powinienem wiedzieć o tym zegarku, czy i jak go ew. serwisować ? Może coś więcej o samym mechanizmie ?

 

Omega1164.pdf

1164 bazuje na Valjoux 7750 i jest sprawdzony jako nie sprawiający problemów. Brak co-axial co akurat uważam za zaletę.

Usunięcie "day" z funkcji daty jest oczywistą różnicą, z tego co wiem Omega zmieniła też;

- moduł automatu,

- wahnik i jego łożyskowanie.

 

Coś mi mówi, że pewnie dostałeś 2225.80 którego szukam :D Gratulacje!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Przez przypadek zostałem właścicielem zegarka Omega Seamaster Proffesional 300M Chronometer na werku 1164 - prezent od córki na urodziny.

Zegarek zakupiony "z drugiej ręki" - prawdopodobnie 2010 rok  - karta gwarancyjna (pudełko, komplet dokumentów, certyfikaty) - stan wizualnie b.dobry

 

Ładny mi „przypadek”. :wub:

A córka odważna, rzuciła się na głęboką wodę zegarkową :o

No to teraz czekamy na zdjęcia tego prezentu od zajączka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.