Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

ten model też za mną chodzi ale ma spory rozmiar.Obecnie można go dostać za okolo 30K.Dla mnie 40mm to max dlatego póki co nie kupuje.

Ale Ty kup a ja pózniej odkupie od Ciebie  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tbn

Świetny model. Jedyne co bym zmienił to dał normalną lumę. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje! Ciekaw jestem, jak Ci się będzie nosić.


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Produkt chwilowo niedostępny ;)

Gratulacje! Ciekaw jestem, jak Ci się będzie nosić.

Myśle ze dobrze. Ogólnie bałem się tego rozmiaru ale moja przygoda zaczęła się od małej 5 seiko wiec da radę. Tym bardziej ze ładnie leży na nadgarstku

Plus nato, plus skórka plus przyrząd do zmiany paska wiec jest ok


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem zadowolony. Miałem ochotę na AT ale w każdej wersji coś mi nie pasowało. Były to szczegoliki i skończyło się na railmasterze.

 

Tak ładnie leży na nadgarstku w porównaniu do innych zegarków o rozmiarze 38. Tym bardziej ze w przeważającej większości nosze między 41 a 43.5

Wiec ciężko zejść z takiej rozmiarówki. A ze i tak jako edc mam coś innego wiec :D


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezależnie od tego nie wygląda na swój rozmiar to znaczy, wygląda na nieco większy.

 

Fajny zegarek najważniejsze że cieszy właściciela :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leży świetnie i też myślałem o tej Omedze niedawno.Obserwuję taką zależność, że skręcasz chyba ku mniejszym rozmiarom :) Mam podobnie. W ogóle przestały cieszyć mnie większe zegarki.Jeszcze ze 2lata stażu na forum i skończę z DJ 36 mm .A póki co czekam na starego Alpinista :) Niech się nosi.Gratuluję raz jeszcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś w tym może być :) od PO big size, przez 43.5 (obecnie) aż po 38 :D

Edytowane przez swierszczu

O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Produkt chwilowo niedostępny ;)

 

Myśle ze dobrze. Ogólnie bałem się tego rozmiaru ale moja przygoda zaczęła się od małej 5 seiko wiec da radę. Tym bardziej ze ładnie leży na nadgarstku Plus nato, plus skórka plus przyrząd do zmiany paska wiec jest ok

Gratulacje! A to mój (całkiem podobny :):post-90246-0-65700000-1587044527_thumb.jpg

post-90246-0-15205000-1587044607_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeee prawie jak moj :) ja swojego na pasek przerzuciłem później wrzucę pare fotek


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje Railmastera :) Bardzo fajny zegarek, także się nad nim zastanawiałem przed zakupem AT. Jednak AT wygrała :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem zadowolony. Miałem ochotę na AT ale w każdej wersji coś mi nie pasowało. Były to szczegoliki i skończyło się na railmasterze.

Tak ładnie leży na nadgarstku w porównaniu do innych zegarków o rozmiarze 38. Tym bardziej ze w przeważającej większości nosze między 41 a 43.5Wiec ciężko zejść z takiej rozmiarówki. A ze i tak jako edc mam coś innego wiec :D

To on będzie u Ciebie garniturowcem ;-)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko ze ja w garniturach nie chodzę :) No dobra tak od wielkiego nigdy :D Bardziej jakaś marynarka i tzw tshirt. Ale Rail coraz bardziej mi się podoba. A wrzuciłem go na pasek bo nie mam jak skrócić bransy :)


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko ze ja w garniturach nie chodzę :) No dobra tak od wielkiego nigdy :D Bardziej jakaś marynarka i tzw tshirt. Ale Rail coraz bardziej mi się podoba. A wrzuciłem go na pasek bo nie mam jak skrócić bransy :)

Słusznie, jak poleżał może nie być łatwo punktowo śrubę odkręcić. Mój Railmaster przy zakupie u Nagela 20 min spędził zanim puścił - a używali dedykowanych narzędzi z Omega Rescue Kit ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.